Головна » 2012 » Червень » 13 » Дзагоєв знову кращий
11:05
Дзагоєв знову кращий
Євро-2012, Алан ДзагоєвАтакуючий хавбек знову став кращим у рейтингу Castrol EDGE IndeА
З кожним матчем збірної Росії ім'я Алана Дзагоєва все голосніше звучить у Європі. На відміну від першого туру, команда Діка Адвокаата обмежилася нічиєю з Польщею, але атакуючий хавбек знову став кращим у рейтингу Castrol EDGE Index.
Після того як 21-річний півзахисник московського ЦСКА оформив дубль в переможному матчі з чехами (4:1), глядачі чекали від нього нових подвигів. Ні Дзагоєв, ні гра не підкачали. Поєдинок на стадіоні «Національний» вийшов захоплюючим, напруженим і двосічним, а Дзагоєв забив гол і з рейтингом 9,06 вдруге поспіль посів перше місце в рейтингу Castrol EDGE Index.
Поки поляки не відігралися, здавалося, матч йде за тим же сценарієм, написаним спеціально для збірної Росії. Підопічні Діка Адвокаата активно атакували і відкрили рахунок, коли Дзагоєв головою підрізав м'яч у дальній кут після навісу Андрія Аршавіна зі штрафного, забивши свій третій гол на ЄВРО.
На цьому порівняння гри Дзагоєва з першим матчем не закінчилися. Як і чотири дні тому, він продемонстрував блискучу взаємодію з партнерами. У його активі сім загострюють проходів і передач (при середньому показнику турніру 4,73), з них шість були зроблені в зоні безпосередньо біля чужого штрафного. Як і в першому матчі, Дзагоєв показав відмінну точність ударів - всі три його пострілу по воротах припали у ворота. Більше ніхто з росіян таким показником похвалитися не може.
На жаль для його команди, цим паралелі з поєдинком проти чехів вичерпуються. Тому що збірна Польщі потужно провела другий тайм і заслужено вирвала нічию. Вона і делегувала в першу п'ятірку рейтингу ще чотирьох гравців.

Ключові факти
0 - Польща стала четвертою збірної після Румунії, Швейцарії і Туреччини, якій не вдалося перемогти в перших п'яти матчах фінальних стадій чемпіонату Європи.
3 - Збірна Росії має в складі як кращого снайпера ЄВРО (Дзагоєв, три), так і кращого диспетчера (Аршавін, три).
11 - Нападаючий збірної Росії Олександр Кержаков завдав за два матчі 11 ударів - і жодного в створ (дев'ять мимо і два блоковані).
5 - Команда Адвокаата відіграє надзвичайно ефективно. Сім ударів в створ принесли їй п'ять забитих м'ячів.
6 - Дев'ять ударів поляків в створ змусили голкіпера збірної Росії В'ячеслава Малафєєва зробити шість сейвів. Два постріли були блоковані.

Думка гравця
Себастьян Беніш: «У перерві ми вирішили, що рахунок 0:1 нічого не означає, що треба повернутися на поле і боротися далі. І саме цим ми зайнялися в другому таймі ».
Категорія: Євро-2012 | Переглядів: 513 | Додав: Roland | Теги: Євро-2012, Алан Дзагоєв | Рейтинг: 0.0/0