Головна » 2010 » Лютий » 22 » Дзаккероні рятують ін'єкції
06:06
Дзаккероні рятують ін'єкції
чемпіонат італії, мілан, ювентус, болонья, ліворно, фіорентина«Ювентус» здобув другу перемогу поспіль у серії А, обігравши на виїзді «Болоньї» - 2:1. А «Рома» здобула в чемпіонаті Італії сьому перемогу поспіль, з мінімальним рахунком обігравши «Катанія» - 1:0. «Мілан» без проблем обіграв «Барі» - 2:0.
Після перемоги в Лізі чемпіонів над «Аяксом» на виїзді футболісти «Ювентуса» зізнавалися, що почали розуміти, що від них вимагає новий головний тренер Альберто Дзаккероні. У минулий уїк-енд «стара синьйора» здобула першу перемогу в чемпіонаті Італії в шести матчах (обігравши «Дженоа» - 3:2), а відразу за цим перемогла голландців.
Не дивно, що футболісти та тренерський штаб «Юве» перебувають у піднесеному настрої, адже команда змогла здобути дві перемоги поспіль вперше з листопада місяця! «Ми тільки звикаємо до футболу, який від нас вимагає Дзаккероні, - зізнався Нікола Легроттальє. - Ми тільки починаємо збирати врожай нашої праці. Ми давненько не видавали серій з перемог, а тут змогли перемогти сильну команду, на приголомшливому стадіоні.
Для нас це як ін'єкція віри і надії. Упевнений, в неділю ми зможемо продовжити свою серію в грі з «Болоньєю».
«Юве» здорово почав гру. Уже на четвертій хвилині гості відбилися після подачі кутового і організували контратаку, наконечником якої став Дієго, точно послав м'яч у нижній кут воріт «Болоньї». Повівши в рахунку, «Ювентус» продовжив атакувати і в середині тайму Дієго міг оформляти дубль. Бразилець виявився першим на добиванні, коли воротар господарів випустив м'яч із рук після дальнього удару. Але Дієго з гострого кута трохи не потрапив в створ воріт.
Небезпека з боку «Болоньї» головним чином виходила зі стандартних положень. Але під кінець першої половини матчу господарі змогли організувати класну атаку і Гуана зобов'язаний був зрівнювати рахунок, але він якимось незбагненним чином промахнувся з вигідної позиції - м'яч пролетів поруч зі штангою. З ударами в площину у «Болоньї» цього вечора взагалі були проблеми. У першому таймі гості завдали чотири точні удари, в той час як їхні суперники всього лише один. Тим не менш, у другому таймі перший же точний удар обернувся для «Болоньї» забитим м'ячем. Адаілтон промчав по лівому краю і зробив ідеальну передачу на Басков, який вже чатував дальню штангу - 1:1. Тим не менше, «Ювентус» зумів досить швидко відігратися. Вистачило 15-ти хвилин. Дель П'єро зробив передачу на що вийшов на заміну Кандреву і той пробив без шансів для воротаря.
Переможний рахунок гості змогли зберегти, а заодно піднятися на четвертий рядок у турнірній таблиці, обігнавши «Наполі».
Неаполітанці в неділю втратили очки в матчі з «Сієною», зігравши нульову нічию. «Рома» підійшла до матчу з «Катанією» не в кращому настрої. На тижні в Лізі чемпіонів столична команда програла в Афінах «Панатінаїкос» (2:3), хоча за шість хвилин до фінального свистка вела в рахунку 2:1. Тим не менше, Клаудіо Раньєрі був упевнений, що ця осічка не виб'є команду з колії і «Рома» зуміє здобути в неділю в серії А сьому перемогу поспіль.
«З« Панатінаїкосом »у нас був нещасний випадок, - сказав Раньєрі. - Ми повністю контролювали матч, вели в рахунку, але пропустили два пізніх голи. Все через відсутність уваги і концентрації. У неділю мої хлопці повинні повернутися до переможного ритму ».
Настанови свого головного тренера футболісти «Роми» виконали і роботу над помилками зробили.
Як і з греками: римляни володіли ініціативою, відкрили рахунок, але тепер перемогу не упустили. На 18-й хвилині Вучиніч після подачі кутового виявився найрозторопнішим. Втік від опікуна, дотягнувся до м'яча і переправив його у ворота. У «Катаньї» з творенням було погано і «Рома» була ближче до того, щоб збільшити рахунок. Але свої моменти римляни втратили. Наприкінці першого тайму Ріісе примудрився не забити гол, завдаючи відкритий удар метрів з п'яти. А в другому таймі шикарний момент втратив Тадей, обігравшись в стінку з партнером, вивалився під гострим кутом один на один, але його сильний удар в площину не припав.
«Мілан» здобув чергову перемогу, впоравшись на виїзді з середняком «Барі». Гра почалася мляво, м'яч в основному тримався в центрі. І лише за п'ять хвилин до кінця першого тайму виник перший гольовий момент. Борріелло піймав оборону на штучному офсайді, переграв воротаря і м'яч уже летів у ворота, але в останній момент «Барі» врятував захисник, який вибив м'яч подалі.
Але через дві хвилини господарів вже ніщо не врятувало від пропущеного гола.
І знову головна роль у Борріелло. Роналдіньо закинув м'яч «за комір» захисникам, нападник зумів зорієнтуватися і в падінні відкрив рахунок у матчі. Оскільки у «Барі» зовсім не клеїлася атакуюча гра, все йшло до перемоги гостей. А коли в середині другої половини Пато подвоїв перевагу «Мілана», стало ясно, що трьох очок міланці не віддадуть. Хоча наприкінці господарі змогли активізуватися і у них навіть був реальний шанс програти хоча б не в суху. Але на 89-й хвилині Баретт не реалізував пенальті. Абб'яті витягнув удар з 11-метрової позначки. Після цієї перемоги «Мілан» продовжує впевнено займати третій рядок у таблиці.
З інших матчів дня варто відзначити перемогу «Палермо» над «Лаціо» - 3:1, і «Фіорентини» над «Ліворно» -2:1.
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 601 | Додав: Roland | Теги: Ювентус, Мілан, Чемпіонат Італії, фіорентина, Ліворно, Болонья | Рейтинг: 0.0/0