Головна » 2010 » Лютий » 21 » Джихані приносить перемогу
07:05
Джихані приносить перемогу
Зоря, Товариські матчі, ЗбориОбігравши польську «Погонь» з рахунком 2:1 луганська «Зоря» завершила передсезонні збори в Туреччині. У цій зустрічі ігрова перевага була на боці луганської команди. Поляки ж відрізнялися грубою грою і не зовсім коректним поведінкою на полі. На сьомій хвилині за фол проти Чайковського суддя призначив пенальті. Силюк впевнено реалізував одинадцятиметровий. Проте на перерву команди пішли за рівного рахунку. На 42-й хвилині, після розіграшу стандарту, польська команда зуміла забити гол у ворота Шуста. Наприкінці матчу, луганчани проявивши волю, характер і вирвали перемогу. Сталося це на 73-й хвилині. Білий зробив передачу в штрафну суперника, туди увірвався Джихані, і точним ударом послав м'яч у сітку воріт.
Товариський матч. Туреччина.
"Зоря (Луганськ) -" Погонь "(Польща) 2:1
Голи: Силюк, 7-пен., Джихані, 73 -??? 42.
"Зоря": Шуст, Єзерський, Ковальов, Каменюка, Ховбоша, Семененко, Скоба (Мілько, 46, Рудика, 59), Чайковський, Силюк, Лазарович (Білий, 55), Картушов (Джихані, 63).
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 369 | Додав: Roland | Теги: Збори, Товариські матчі, Зоря | Рейтинг: 0.0/0