Головна » 2010 » Травень » 6 » Дзюба приніс першу перемогу
Дзюба, томь, терек, чемпіонат росії з футболу, футболТомь - Терек 2:1
Голи: Корниленко, 22-пен; Дзюба, 84 - Асільдаров, 47
"Томь": Парейко, Гультяєв, Іванов, Джіоев, Йокіч, Климов, Мічки, С. Ковальчук (Скобляков, 76), Кім Нам Іль, Харитонов (Смирнов, 90), Корніленко (Дзюба, 56)
Терек: Дикань, Омельянчук, Ятченко, Хаймович, Феррейра, Георгієв, Маурісіо (Саду, 88), Арсе (Гвазава, 73), Лахіялов, Асільдаров, Бракамонте (Кобенко, 53)
Попередження: Іванов, 45; Джіоев, 81 - Феррейра, 22; Маурісіо, 31; Арсе, 45; Кобенко, 63; Саду, 89
Суддя: Колобаев (Москва)
Томь-мол - Терек-мол 3:0
Голи: Жаріков, 4; Волков, 45-пен; Кисельов, 59
Завдяки голу Артема Дзюби «Томь» обіграла «Терек» з рахунком 2:1 і здобула першу домашню перемогу в сезоні-2010.
«У Томську зійдуться дві команди, що демонструють на старті дуже привабливий футбол, - заявив напередодні матчу 9-го туру експерт« Газети.Ru »Герман Зонін. - «Терек» взагалі можна назвати відкриттям сезону. Новий керманич команди Анатолій Байдачний лезгинку не танцює, але гру поставив швидко. Мені приємно, що під час перебування футболістом він у мене в збірній грав, а потім вчився в ВШТ, де мені доводилося читати лекції. Якщо раніше «Терек» був грізним тільки на своєму полі, то тепер впевнено почуває себе і на виїзді. «Томь» якось не дуже переконливо виглядала в останньому матчі проти ЦСКА. Навряд чи на своєму полі в грі проти команди, що не належить до категорії топової, сибіряки підуть в оборону. «Терек» все-таки - не «Зеніт». Передбачаю, що гра буде обосічний, і багато чого буде залежати від воротарів. Поки Андрій Дикань виглядає краще ».
Ігрова програма четверга відкривалася в Томську, де «Томь» приймала «Терек». Останні тури чемпіонату Росії видалися для обох команд непростими - вони грали з лідерами, претендентами на золоті медалі першості. «Томь» поступилася ЦСКА і «Локомотиву», але зіграла внічию з «Зенітом», «Динамо» та столичним «Спартаком», а «Терек» поділив очки з «Локомотивом», «Зенітом» і «Динамо», але московському «Спартаку »програв.
Звітна зустріч, всупереч очікуванням багатьох, почалася досить жваво, а не з млявою розвідки.
На початку матчу команди обмінялися досить небезпечними моментами. Не минуло й п'яти хвилин, а Корніленко з вигідної позиції влучив у захисника, його прикладу послідував Сергій Ковальчук, м'яч знову опинився у Корніленко, але і на цей раз його удар з меж штрафного мети не досяг. Гості відповіли на кінець першої 10-хвилинки: Лахія прийняв м'яч на груди на лінії штрафного майданчика, скинув на набігаючого Асільдарова, проте його встиг накрити захисник, що не дозволив завдати прицільного удару.
Після закінчення чверті години гри Гультяєв повинен був забивати. Після блискучої знижки головою у виконанні Харитонова колишній спартаківець бив із забійної позиції в штрафній, але Дикань врятував свою команду. Це був перший по-справжньому гольовий момент - перший, але не останній.
Всього через пару хвилин, в середині тайму, Гультяєв реабілітувався за упущений прекрасний момент - центральний захисник заробив пенальті, в штрафній його збив Феррейра, який ще й отримав жовту картку.
11-метровий виконав Корніленко, м'яч пройшов під Диканем і залетів в правий від кіпера кут - 1:0. , Який повернувся з «Зеніту» нападник записав на свій рахунок п'ятий гол в поточному сезоні.
Майже відразу, в такій же своїй атаці у «Терека» був шанс зрівняти рахунок: Лахіялов виходив один на один, але активний Гультяєв в останній момент вибив м'яч у нього з-під ніг. Під завісу півгодини гри не врятував і Гультяєв - «Томі» допомогла нерозторопність Маурісіо. Бразилець отримав на лінії штрафної класну передачу від Арсе, вивалився один на один, йому ніхто не заважав, але він кострубато пробив повз ворота. Ближче до перерви непоганий, дуже хитрий удар зі штрафного виконав Лахіялов, але в дальній кут він не потрапив, та й Парейко, швидше за все, ситуацію контролював.
Вже перед самою перервою на правому фланзі оборони «Томі» трапилася невелика колотнеча, яку розв'язали Іванов і Арсе - втім, нічого серйозного, вони отримали по картці і все закінчилося. А дуже скоро закінчився і перший тайм - 1:0 на користь «Томі».
У другій половині зустрічі грозненців знадобилося менше двох хвилин, щоб зрівняти рахунок.
Після передачі своєї половини поля Асільдаров виграв позиційну боротьбу у Джіоєва, прийняв м'яч і з літа з лінії штрафної пробив під поперечину - 1:1. Протягом наступних двох хвилин гості могли двічі вийти вперед. Спочатку після прориву футболіста «Терека» по лівому флангу і простріл уздовж лицьової ніхто не зміг переправити м'яч в порожні ворота, а потім після доброї знижки Бракамонте залишився зовсім один у прекрасній позиції у штрафному Лахіялов сильно пробив у штангу. «Томь» відповіла момент Корніленко, але Сергій не скористався помилкою Диканя, який трохи втратив ворота, і промахнувся.
Після потужного початку другого тайму у виконанні «Терекеа» «Томь» змогла прийти в себе і вирівняти гру ближче до середини другого 45 хвилин. І тут уже Дикань довелося неславдко: йому довелося виручати свою команду після кількох небезпечних ударів.
Втім, до середини другого тайму гра різко заспокоїлася. Команди ніби погодилися на нічию, стали грати дуже в'язко, більше думаю про оборону.
Тим несподіванішою виявився момент вийшов на заміну Дзюби. Що належить московському «Спартаку» нападник прийняв м'яч в районі 11-метрової позначки, з захисником на плечах добре розвернувся, але пробив повз ворота.
А за п'ять хвилин до кінця основного часу Дзюба все-таки забив.
Після знижки Клімова головою Дзюба дотягнувся до летить у штрафному м'ячі і носком проштовхнув його повз вийшов Диканя.
У «Терека» було достатньо часу, щоб відігратися, проте його грозненців не вистачило. Томич грамотно оборонялися, зробивши ставку на контратаки, одна з яких трохи не увінчалася другим голом - після передачі Дзюби Харитонов потрапив у штангу.
«Томь» перемогла з рахунком 2:1 і здобула першу домашню перемогу в сезоні-2010.
Категорія: Новини російського футболу | Переглядів: 346 | Додав: Roland | Теги: чемпіонат росії з футболу, Футбол, Терек, Томь, Дзюба | Рейтинг: 0.0/0