Головна » 2011 » Квітень » 29 » Фалькао топить «Жовту Субмарину»
09:14
Фалькао топить «Жовту Субмарину»
Вільярреал, порту, новини, новости, новости, футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболуЛедве стали відомі імена півфіналістів ЛЄ де-юре (де-факто в цій парі вони стали відомі відразу після перших матчів чвертьфіналу), як думки всіляких футбольних експертів Старого Світу злилися в співзвучне хоровий спів: саме представник дуету «Порту» / «Вільярреал» підніме над головою дорогоцінний кубок 18-го травня під оплески дублінського «Авіва». При цьому фаворитом у португало-іспанської дуелі дружно нарекли «Порту». Результат першого поєдинку в Порту показав: футбольні експерти Старого Світу іноді навіть виявляються праві.
Почнемо банальної заготівлею: так, з перших хвилин матчу господарі (о, сюрприз!) Спробували позначити тиск на позиції ворога. Але ось вже на 7-й хвилині цей самий ворог відважив дзвінку ляпас - фантастичний шанс упустив Нілмар, що вискочив на побачення з кіпером «Порту» Елтоном і пробив повз ворота.
Випадковість? Аж ніяк. «Вільярреал» ні в чому не поступається португальцям, на кожній ділянці поля ведуться запеклі бої, ігровий (не територіальною) ініціативою по-справжньому не володіє ні та, ні інша сторона. «Дракони» активніше, але контратаки «підводників» таять у собі чимало погроз. На 31-й хвилині відмінно грає Халк - його удару не вистачає лічених сантиметрів! На 33-й відповідає «Субмарина» - Россі віддають ювелірний пас у центр чужій штрафній на Нілмар, але вчасно подставленная нога Отаменді нещадно руйнує цей шедевр ювелірного справи.
Перший тайм хилиться до завершення, команди обмінюються випадами і ось ті раз - «Вільярреал» відкриває рахунок у матчі! 45-а хвилина, Нілмар підхоплює м'яч і подає його з правого фланг на ближню штангу воріт Елтона, де, вистрибнувши кинджалом, Кані вражає ворота «Порту»! І хто в цей момент не з'єхидничав на рахунок футбольних прогнозистів? ..
Друга 45-хвилинка ще до ладу не встиг розпочатися, як «Порту» рахунок зрівняв. Це кращий снайпер поточного розіграшу ЛЕ Фалькао відгукнувся на гостру передачу Гуарін і, обігнавши на шляху до м'яча воротаря гостей Дієго Лопеса, наткнувся на його виставлені руки. Падіння, пенальті, гол - все по Блоку.
Якщо іспанці і отетеріли, то ненадовго. Вже через кілька хвилин гра увійшла у звичне для цього матчу русло - атака тисне, оборона героїчно тримається. Але в «Порту» в цей вечір героїчно діяла і атака. А як ще назвати дії Гуарін, який, потрапивши спочатку в штангу, примудрився перший встигнути на добивання і відправити м'яч у падінні головою повз розпластавшись восьминогом Паулем (царство йому небесне!) Дієго Лопеса у сітку воріт «Вільярреала»?! Ось як буває, коли гравець ні на секунду не вимикається з боротьби! Браво, доблесний Гуарін, що вивів своїх вперед! 2:1!
Яка реакція іспанців? Пропустити ще раз. 67-а хвилина і Фалькао, продемонструвавши прекрасне гольове чуття, забиває знову. Але що за гольовий голод у цього хлопця?! Фалькао заб'є в цьому матчі ще двічі! А топ-клуби вже зазирають у свої гаманці ...
По суті, вже після третього гола найнебезпечнішого з «драконів», «Вільярреал» понуро знітився. Ну а коли в їх ворота влетів п'ятий, залишалося лише стоїчно чекати фінального свистка. «Жовта Субмарина» потопили. Матч-відповідь, як це вже традиційно трапляється з «Порту» в цій ЛЕ, перетворений на формальність. Чи побачить Дублін гідного лицаря, що розтрощить «команду дракона»? Судячи з результату паралельного матчу в Лісабоні, щит його буде прикрашати герб орла.

«Порту» - «Вільярреал» - 5:1
Голи: Фалькао, 49 (з пенальті), 67, 75, 90. Фредді Гуарін, 61 .- Кані, 45
«Порту»: Елтон, Альваро Перейра, Крістіан Сапунару, Ніколас Отаменді, Роландо, Жоау Моутінью, Фредді Гуарін, (Соуза, '79), Фернандо, Халк, (Джеймс Родрігес, '84), Крістіан Родрігес, (Сильвестр Варела, ' 72), Фалькао
«Вільярреал»: Дієго Лопес, Карлос Марчена, Маріо Гаспар, Матео Мусаккьо, Хосе Мануель Катала, Бруно Соріано, Борха Валеро, (Вакаса Мубарак, '66), Нілмар, (Магро, '72), Сантьяго Касорла, Джузеппе Россі, Кані , (Марко Рубен, '72)
Попередження: Фернандо, 6. Халк, 26. Елтон, 82. - Борха Валеро, 41. Дієго Лопес, 48. Хосе Мануель Катала, 74.
Категорія: Ліга Європи | Переглядів: 357 | Додав: Roland | Теги: новини футболу, Футбол, футбольные новости, Новости, футбольні новини, новини, футбола, Порту, Вільярреал | Рейтинг: 5.0/1