Головна » 2013 » Квітень » 5 » Фенербахче 2:0 Лаціо. Рим не хотів, Стамбул не міг
05:35
Фенербахче 2:0 Лаціо. Рим не хотів, Стамбул не міг
Лаціо, Фенербахче, Ліга Європи"Фенербахче" і "Лаціо" у Стамбулі проводили цілком нульовий матч до тих пір, поки в нього не втрутилися арбітри. Турецький клуб протягом усього поєдинку на правах господарів мав перевагу, але ніяк не міг його реалізувати, а італійці грали знехотя, ніби розраховували на нічию. Це й не дивно - у понеділок у команди найважливіший матч сезону проти "Роми".
З моментів першого тайму можна згадати хіба що потрапляння в штангу після удару Муси Соу та чудову гру Федеріко Маркетті, який дістав м'яч кінчиками пальців. За "Лаціо" відповів Едерсон, який спочатку пробив небезпечно по воротах, але м'яч з рикошетом від ноги захисника приземлився на сітку, а потім бив головою, але тут вже врятував Демірель.
Другий тайм почався для римлян гірше не придумаєш. Через дві хвилини після свистка захисник ОНАЗ перервав прорив Крістіана в підкаті ззаду, за що отримав другу жовту картку. "Фенер" грав у більшості весь тайм, тому практично забув про свої ворота. Майже відразу Мейрелеш красиво пробив з-за меж штрафного у правий кут, але м'яч зрадницьки для турків потрапив у штангу. Ще кілька дальніх ударів завдав португалець - Маркетті був на висоті. Так з перевагою стамбульського клубу і паузами у грі матч котився до свого логічного завершення, поки на 77-й хвилині не трапився дуже спірний епізод. Суддя Вільям Коллам поставив пенальті у ворота Маркетті за гру рукою Раду. Однак у цій ситуації м'яч дійсно влучив у руку гравцеві після удару головою Джанера Еркіна. При цьому Раду м'яча не бачив і не витягнув ніякої користі від такого попадання. Але п'ятий арбітр на цей раз вирішив втрутитися і підказав головному в навушник. З "точки" П'єр Вебо розвів м'яч і Маркетті по різних кутах - 1:0.
"Лаціо" напевно погодився б і на такий результат, але все той же Еркін був проти. Джанер на 90-й хвилині матчу потужним ударом зі штрафного метрів з 30-и обвів стінку, Маркетті в нижній точці м'яч відбив, але прям перед собою. На добивання вже летіли троє "канарок", а першим виявився Дірк Куйт - 2:0.
Поєдинок у відповідь відбудеться через тиждень у Римі, і тепер у "Лаціо" вкрай мало шансів на вихід у півфінал. Особливо якщо врахувати майбутнє дербі з "Ромою".

Ліга Європи, 1/4 фіналу

"Фенербахче" - "Лаціо" 2:0 (0:0)
Голи: Вебо, 78 (пенальті) (1:0); Кайт, 90 (2:0)
"Фенербахче": Демірел; Генюл; Йобо; Коркмаз Е.; Циглер; Топал (Еркін, 71); Рауль Мейрелеш; Крістіан (Саліх Учан, 75); Вебо; Кайт; Соу (Топуз, 87)
"Лаціо": Маркетті; Раду; Сиані; Альваро Гонсалес; Ернандес (Маурі, 87); Едерсон (Ледесма, 63); Кана; ОНАЗ (до 47); Лулич; Кандрева; Козак (Клозе, 72)
Попередження: Коркмаз Е., 45; Вебо, 79; Рауль Мейрелеш, 94 - ОНАЗ, 31, 47; Едерсон, 51; Маркетті, 54; Раду, 78; Маурі, 90
Вилучення: - ОНАЗ, 47 (друге попередження)
Категорія: Ліга Європи | Переглядів: 2579 | Додав: Roland | Теги: Ліга Європи, Фенербахче, лаціо | Рейтинг: 0.0/0