Головна » 2010 » Січень » 17 » Фергюсон боїться за Бербатова
15:57
Фергюсон боїться за Бербатова
Дімітар Бербатов, Алекс Фергюсон, Манчестер Юнайтед, Чемпіонат Англії, ТравмиБолгарський нападаючий "Манчестер Юнайтед" Дімітар Бербатов, який відкрив рахунок у вчорашньому матчі з "Бернлі" (3:0), грав незважаючи на біль у коліні.
Саме тому він був замінений на 73-й хвилині і тепер, можливо, йому буде потрібна операція, тому що біль у коліні вже давно переслідує болгарина, повідомляє The Sun.
Головний тренер "МЮ" Алекс Фергюсон заявив, що ясність щодо необхідності хірургічного втручання настане завтра після того, як нападаючий пройде медичне обстеження в понеділок.
"Ми думали замінити Дімітара відразу після перерви, але нам була необхідна його активність, тому що нам було потрібно забивати", - сказав Фергюсон.
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 411 | Додав: Roland | Теги: Чемпіонат англії, травми, Манчестер Юнайтед, Алекс Фергюсон, Дімітар Бербатов | Рейтинг: 0.0/0