Головна » 2010 » Квітень » 12 » Фінал Кубка без єврокубка
05:29
Фінал Кубка без єврокубка
Портсмут, Тоттенхем, Челсі, Чемпіонат Англії, Кубок Англії, футболАутсайдер Прем'єр-ліги "Портсмут" вийшов у фінал Кубка Англії, обігравши в півфіналі на "Уемблі" лондонський "Тоттенхем" з рахунком 0:2. Підопічні Аврама Гранта забили по голу у кожному з двох екстра-таймів.
Основні 90 хвилин матчу не принесли забитих голів, незважаючи на велику кількість моментів. У володіннях Девіда Джеймса було набагато жарче, ніж у його колеги по воротарської майстерності Еурельо Гомеса. Однак, відзначитися ні тим, ні іншим не вдалося.
Згідно з регламентом турніру були призначені два екстра-тайму. І на 99-й хвилині "Портсмут" все-таки забив. Після подачі штрафного м'яч дістався Фредріку Пікьону, чий опікун Майкл Доусон підсковзнувся і не зумів перешкодити пробити противнику. У Гомеса не було ні єдиного шансу - 0:1.
Незабаром Пітер Крауч забив гол у відповідь, але він був скасований через порушення правил. А під кінець другої 15-хвилинки Аруна Діндан взяв гру на себе, увійшов до штрафної і впав у зіткненні з Вілсоном Паласіос. Рефері Алайн Уайлі призначив пенальті, який реалізував Кевін-Прінс Боатенг - 0:2.
Непростий суперник і важке поле не стали перешкодами для "Портсмута", який втратив навіть математичні шанси на порятунок прописки в Прем'єр-Лізі. Гравці билися за власне ім'я і за честь клубу - виявилося, що це не порожні слова.
Додамо, що у фіналі Кубка Англії підопічні Аврама Гранта битимуться з діючим переможцем турніру "Челсі". Цей матч відбудеться на "Вемблі" 15 травня. Вихід у фінал не дозволить "Портсмут" зіграти в Лізі Європи в наступному сезоні, так як у клубу немає ліцензії УЄФА.
"Тоттенхем" - "Портсмут" - 0:2
Голи: Пікьонн 99, Боатенг 117-пен.
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 444 | Додав: Roland | Теги: Чемпіонат англії, Портсмут, Футбол, Кубок Англії, Тоттенхем, челсі | Рейтинг: 0.0/0