Головна » 2010 » Березень » 11 » Фінал на Саньяго Бернабеу вершкові мільйонери подивляться по телевізору
06:07
Фінал на Саньяго Бернабеу вершкові мільйонери подивляться по телевізору
реал мадрид, Кріштіану Роналду, ліон«Ліон» сенсаційно вибиває "Реал" з Ліги чемпіонів!
Їй Богу, суцільні парадокси з цими футбольними гігантами, на зразок «Реала». Ну, хто скаже, що перемога на своєму полі 1:0 поганий результат для першого матчу? Особливо, якщо в гості до вас навідався «Королівський клуб». І в той же час - які гарантії залишає такий, здавалося б, непоганий результат на загальний успіх двоматчевого протистояння, коли попереду вояж на «Сантьяго Бернабеу»? .. Ніяких. Взагалі ніяких. Всі належить починати заново і тому краще не озиратися - перевірений неодноразово.
Повірити, що надмотивований «Реал», перед яким до того ж, як червона ганчірка перед биком, маячить лігочемпіонівська фінал на рідному стадіон, не заб'є сьогодні «Ліону», було складно. Оптимісти знаходилися, але вже на шостій хвилині матчу вони розчаровано зітхнули і зі словами «Що ж поробиш, це« Реал »!» Розвели руками. А все Роналду! Отримав передачу від нестаріючого Гути, пошив у дурні досвідченого Кріса і розпечатав ворота перспективного Льоріс - 1:0.
Обрадувані швидким голом, підопічні Пеллегріні посилили тиск на ворота гостей. Те, що «Ліон» не дозволяв «вершковим» в першому матчі протистояння, а саме - швидко комбінувати в лінії атаки, тепер у мадридців виходило. Кака і Роналду «завозили» оборону французів і кілька разів могли вести свою команду у відрив, але або «вершкове» сузір'я підводила точність, або напоготові був голкіпер «Ліона».
Французи огризнувся непоганим ударом Тулалан з-за меж штрафного, але тут же отримали переконливу «ответку». 26-а хвилина, Ігуаїн на швидкості виривається тет-а-тет з Льоріс, прокидати м'яч повз вибіг на нього кіпера і пробиває у порожні ворота. Немислимо! М'яч знущально стукатися про ближню штангу - момент вичерпаний!
Через кілька хвилин Ігуаїн міг реабілітуватися, але з вигідної ситуації пробив недостатньо сильно - Льоріс накрив м'яч. Але ж поруч передачі очікував ніким неприкритий Роналду ...
На 35-й хвилині прекрасний момент створив почав поступово приходити до тями після нокдауну «Ліон». Гаву подав з правого флангу у штрафну, повз м'яча, як часто буває в таких ситуаціях, хто тільки не проскочив і круглий впав на ногу Макун. Але герой першого поєдинку цього разу схибив - на рідній землі удари йому даються набагато краще.
Початок другого тайму гості провели набагато якісніше аналогічного відрізку першої половини гри. Французам навіть вдається створити кілька небезпечних моментів біля воріт Касильяса, але удари Гоналона і гаву припадають вище мети.
«Реал» відповідає пострілом Кака ... і майже на 20 хвилин команди вирішують, що в центрі грати якось спокійніше буде. «Ліон» з упевненістю відсунув гру від своїх воріт - але достатньо далеко, щоб це торкнулося Касильяса.
... Втім, на 76-й хвилині атака «Ліона» до Ікера докотилася - більше того, переступила через нього прямо в ворота! У її завершення Дельгадо блискавично віддав на Пьяніча і той пробив повз воротаря - 1:1. «Реалу» тепер потрібно забивати двічі!
Не має сенсу перераховувати фінальний штурм «вершкових», очолений який вийшов на заміну Раулем. А от момент Ліссандро Лопеса на 89-й, коли гості в контратаці виходили два в один, і самотній в чужій штрафній форвард пробив повз ворота, згадати варто. Як і те, що через миті «подвиг» Лопеса повторив Дельгадо. Це для тих, хто думає, що «Ліон» просто виносив м'яч, куди подалі!
Коли пролунав фінальний свисток, впевнений, раділи не тільки в Ліоні і Каталонії - хто, зловтіхою згадуючи про оптову скуповування зірок «Королівським клубом», а хто, віддаючи належне блискучому «Ліону». А Карім Бензема, напевно, подумав у цей момент про те, що у футболі, всупереч поширеній думці, не все ще вирішують гроші.
Браво, Клод Пюель! Браво, «Ліон»! З нетерпінням чекаємо на зустріч у чвертьфіналі!
Олексій ВЕРБИЦЬКИЙ
«Реал» - «Ліон» - 1:1 (Перший матч - 0:1)
Кріштіану Роналду, 6 - Міралам Пьяніч, 76.
«Реал»: Ікер Касільяс, Гонсало Ігуаїн, Гути, Езекіль Гарай, Кріштіану Роналду, Лассана Діарра, Альваро Арбелоа (Махамад Діарра, 84), Кака (Рауль, 77), Рауль Альбіоль, Естебан Гранера (Рафаель Ван дер Ваарт, 60) , Серхіо Рамос.
«Ліон»: Уго Льоріс, Алі Сіссоко, Жеремі Тулалан, Жан-Ален Бумсонг (Кім Келлстрем, 46), Кріс, Лісандро Лопес, Жан Макун (Максим Гоналон, 46), Сезар Дельгадо, Сідней Гову, Міралам Пьяніч (Едерсон, 84 ), Ентоні Ревельер.
Естебан Гранера, 38. Рафаель Ван дер Ваарт, 88. Рауль, 92. - Кріс, 26. Сезар Дельгадо, 67.
Категорія: Ліга чемпіонів | Переглядів: 393 | Додав: Roland | Теги: Реал Мадрид, ліон, Кріштіану Роналду | Рейтинг: 0.0/0