Головна » 2010 » Лютий » 11 » Фінальний мінімум "Севільї"
06:04
Фінальний мінімум "Севільї"
севілья, хатафе, кубок іспаніїУ відповідь півфінальний поєдинок Кубка Іспанії між "Севільєю" та "Хетафе" вийшов сверхнапряженним. Гол Роберто Сольдадо приніс мадридцям перемогу, проте далі за сумою двох матчів пройшли андалусци.
Пропустивши на початку другого тайму результативний постріл Роберто Сольдадо, "Севілья" у матчі-відповідь з "Хетафе" зазнала мінімальної поразки. Однак за сумою двох матчів андалусци виявилися попереду (2:1) і в підсумку завоювали путівку в травневий фінал.
За тиждень до цього підопічні Маноло Хіменеса здолали свого суперника з рахунком 2:0, що у підсумку зіграло визначальну роль. Сольдадо на 52-й хвилині загострив інтригу до межі, однак "Севілья", в пасиві якої сім поразок в останніх 12 матчах, утримала прийнятний для себе результат. У вирішальному поєдинку 26 травня андалусци, швидше за все, зіграють з "Атлетіко", який веде у "Расинга" після першого півфінального поєдинку з рахунком 4:0.
uefa.com
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 415 | Додав: Roland | Теги: Кубок Іспанії, хатафе, севілья | Рейтинг: 0.0/0