Головна » 2010 » Січень » 1 » Форвард «Глазго Рейнджерс» Кріс Бойд
14:54
Форвард «Глазго Рейнджерс» Кріс Бойд
Форвард «Глазго Рейнджерс» Кріс Бойд в поєдинку 18-го туру шотландської Прем'єр-ліги проти «Данді Юнайтед» п'ять разів вразив ворота суперника, встановивши ряд визначних досягнень.
У матчі, що завершився перемогою «Рейнджерс» з рахунком 7:1, Бойд забив свої перші три м'ячі менш ніж за 10 хвилин, що за останні 10 років в шотландському першості траплялося лише тричі. Так, у 2000 форвард «Рейнджеров» Кенні Міллер тричі засмутив «Сент-Міррен» за 9 хвилин (7:1), а в 1999 Марк Відука, що виступав тоді за «Селтік», оформив хет-трик у матчі з «Кілмарнок» та зовсім за 5 хвилин (5:1). Бойд, як і Міллер, вмістив три свої м'ячі у ті ж 9 хвилин.
Цікаво також, що за останні 10 років у Прем'єр-лізі нікому не вдавалося забивати більше п'яти голів в одному матчі, а ось Бойд двічі записав на свій рахунок Пента-трик. Причому у вересні 2004 він також розірвав оборону «Данді» (5:2) будучи ще гравцем «Кілмарнок». П'ять разів відзначався і вищезгаданий Кенні Міллер, який показав такий результат все в тому ж поєдинку з «Сент-Мірреном». Завдяки цьому досягненню Кріс Бойд очолив список кращих снайперів чемпіонату Шотландії, обійшовши шведського нападаючого Хенріка Ларссона - 160 голів проти 158-ми.
Для російських любителів футболу Пента-трик асоціюється, перш за все, з форвардом Олегом Саленко, який на ЧС-1994 повеселився у зустрічі з Камеруном (6:1).
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 398 | Додав: Roland | Теги: Глазго Рейнджерс. Кріс Бойд | Рейтинг: 0.0/0