Головна » 2010 » Березень » 11 » Форвард мюнхенців травмувався в матчі з «фіалками»
16:36
Форвард мюнхенців травмувався в матчі з «фіалками»
Фіорентина, Баварія, Маріо ГомесУ вівторок в гостьовому матчі проти «Фіорентини» нападаючий «Баварії» Маріо Гомес надірвав литкових м'язів правої ноги, що може перешкодити йому взяти участь у першій зустрічі чвертьфіналу Ліги чемпіонів УЄФА.
Гомес отримав травму в першому таймі матчу у Флоренції, після чого був замінений на Мирослава Клозе. У результаті «Баварія» поступилася з рахунком 2:3, однак за правилом виїзного після завдяки перемозі у рідних стінах (2:1) вийшла в наступну стадію турніру.
Лікар команди Ганс-Вільгельм Мюллер-Вольфарт висловив думку, що 24-річний футболіст, який з 10 голами в бундеслізі є кращим бомбардиром «Баварії», вибув з ладу на два-три тижні. Дружина Луїса ван Галя дізнається ім'я суперника по чвертьфіналу 19 березня, тоді як перший матч наступної стадії відбудеться 30 або 31 березня.
Офіційний сайт УЄФА
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 349 | Додав: Roland | Теги: Маріо Гомес, фіорентина, Баварія | Рейтинг: 0.0/0