Головна » 2012 » Червень » 12 » Франція 1:1 Англія. Вигідна для «жовто-синіх» (українців і шведів) нічия
08:37
Франція 1:1 Англія. Вигідна для «жовто-синіх» (українців і шведів) нічия
футбол, збірна Франції з футболу, збірна Англії з футболуФранція і Англія практично весь час існування цих держав перебували в стані, м'яко кажучи, військового конфлікту. Війна то затихала, то поновлювалася з новою силою протягом семи століть, і їм було що ділити. На наше щастя, ми живемо в ті часи, коли нації якщо і воюють, то і виключно на спортивних майданчиках. Для Франції, а тим паче Англії футбол є спортом № 1, а історія взаємин на рівні національних збірних налічує майже сто (!) Років.
Уже традиційно для нинішнього чемпіонату континенту стартові хвилини зустрічі суперники витратили на розвідку боєм - багато руху, задумок, але і стільки ж шлюбу в активних передачах. Незважаючи на спеку (навіть в тіні сьогодні в Донецьку було далеко за 30), команди працювали в пристойному темпі, який іноді навіть заважав. Французи м'ячем володіли більше, але краса оцінюється в фігурному катанні та художньої гімнастики. Перший гольовий момент залишився за англійцями. Янг однієї передачею залишив не при справах квартет захисників, Мілнер увірвався в штрафну, поклав голкіпера, але в створ порожніх воріт з гострого кута не влучив.
Промацування слабких місць один одного продовжилося до середини першого тайму, але швидкості футболісти не знижували. Руйнувати і читати ходи суперника поки вдавалося краще. Наприклад, у кожній позиційної атаки «триколірних» в британській штрафний або в безпосередній близькості розташовувалося дев'ять обороняються, але ніхто володіє м'ячем особливо не пресингував. Харт в гру вступав рідко і не по найсерйознішим приводів.
Вичікувальна тактика Роя Ходжсона принесла перший результат на 30-й хвилині. Джеррард навісив зі штрафного з правого флангу, а Лескотт зробив на крок більше, вискочив з-під захисника і головою відкрив рахунок - 0:1. Для захисника «Манчестер Сіті» це перший забитий м'яч у формі національної збірної. Через п'ять хвилин Харт після удару головою Діарра дістав «мертвий» м'яч з-під поперечини - ось це був шанс відігратися за гарячими слідами.
Французи, у яких попереду далеко не все виходило, проявили наполегливість і зуміли відігратися ще до перерви. На 39-й хвилині Насрі показав як потрібно бити сильно і точно за меж штрафного у ближній кут. Закритий своїми і чужими воротар зреагував із запізненням. Англійці мають ще подякувати Фортуну за те, що пішли на перерву за паритетний рахунку.
Другий тайм «галльські півні» знову почали з позиції сили, хоча вперед стрімголов ніхто не втік. Родоначальники футболу, судячи з виснаженим особам, вже були не в змозі значно додати (як би хотілося помилитися). Тренери вплинути на хід поєдинку допомогою замін до результату ігрового години не ризикнули. Напевно, боялися щось зламати.
До середини тайму характер боротьби не змінився. «Трибарвні» більше володіли м'ячем, британці все частіше йшли на фланги, але толку від усього цього було небагато. Швидкості помітно впали, а Англія збудувала просто непрохідний «паркан», так що громадяни Франції були позбавлені можливості відвідування чужої штрафної. Публіка дружно посвистувала ...
Що вийшли на заміну Дефо і Хендерсон повинні були освіжити гру англійської збірної, адже суперник навіть в стартовому поєднанні кілька хвилин потому повернувся до пресингу. За десять хвилин до кінця Кабайе красиво пробив зльоту, але в створ воріт не потрапив - момент виявився показовим. Французи пішли на фінальний штурм, а англійці тепер оборонялися вдесятьох. Перші не забили, другі дотягли - ця нічия на користь переможця (скажімо ось так акуратно, щоб не наврочити) сьогоднішнього вечірнього матчу Україна - Швеція.

Франція - Англія - ​​1:1
Самір Насрі, 39 - Джолеон Лескотт, 30
Франція: Уго Льоріс, Аділ Рамі, Матьє Дебюші, Патріс Евра, Філіп Мексес, Алу Діарра, Флорен Малуда, (Марвін Мартін, '85), Самір Насрі, Франк Рібері, Йоан Кабайе, (Хатем Бен Арфа, '84), Карім Бензема
Англія: Джо Харт, Глен Джонсон, Джолеон Лескотт, Джон Террі, Ешлі Коул, Джеймс Мілнер, Скотт Паркер, (Джордан Хендерсон, '78), Стівен Джеррард, Даніель Уелбек, (Тео Уолкотт, '91), Ешлі Янг, Алекс Окслейд -Чемберлен, (Джермейн Дефо, '77)
- Алекс Окслейд-Чемберлен, 34. Ешлі Янг, 71.
Удари (в створ): 11 (6) - 3 (1)
Кутові: 11 - 4
Офсайди: 0 - 3
Категорія: Євро-2012 | Переглядів: 465 | Додав: Roland | Теги: збірна франції з футболу, Футбол, збірна Англії з футболу | Рейтинг: 0.0/0