Головна » 2010 » Червень » 30 » Футбольний бог виявився південноамериканцем - Парагвай переграв Японію в серії пенальті
09:01
збірна Парагваю з футболу, збірна Японії з футболу, ЧС-2010, футболПарагвай і Японія здавалися чи не нудною парою 1 / 8 фіналу. Ще б пак, збірні без гучних імен і успіхів, далеко не в усьому, в порівнянні з грандами, ні грою, ні результативністю. Матч, на жаль, підтвердив найгірші побоювання, не раз змусивши українських глядачів згадати поєдинок збірних України та Швейцарії.
Шлях команд в плей-офф був куди як непростий. Парагвай в стартовому своєму матчі зіграв внічию з Італією, після чого легко розкатали Словаччину, а в останній зустрічі забезпечив собі комфортну нічию з Новою Зеландією. Хоча, забий на останніх хвилинах нападник «ківі», збірна Парагваю спостерігала б матч з японцями по телевізору ... У Японії в групі були Голландія, Данія і Камерун. Голландцям сини країни висхідного сонця програли, зате виграли два інших матчу, продемонструвавши нехілое вміння виконувати штрафні удари. У підсумку, Японія зайняла в своїй групі друге місце, Парагвай в своїй - перше. Так вони і перетнулися один з одним в 1 / 8 фіналу.
За всю першу половину зустрічі суперники створили чотири небезпечні моменти на двох, причому шанси розділилися порівну. Але й цих епізодів довелося чекати півтайму, спочатку команди ні в яку не бажали атакувати і розкриватися. У Японії, наприклад, єдиного форварда грав Хонда з ЦСКА, а в клубі він все більше півзахисником працює. Але це вже питання до тренера збірної Японії.
Так ось, про моменти. Першим, що логічно, міг відзначитися Парагвай, цікавіше виглядали атакуючі спроби південноамериканців. Але свій шанс у середині першої половини гри парагвайці так і не змогли реалізувати, удар Крістіана Рівероса ногами відбив Еіджі Кавашіма. І тут же підопічні Херардо Мартіно ледь не отримали оборотка - постріл Дайсуке Мацуї прийняла на себе поперечина! Воротар, начебто, все контролював, але, знаючи поганий характер «Джабулані», ні в чому не можна бути впевненим ... До кінця тайму суперники спромоглися ще на два небезпечних моменти. Роке Санта Крус мав усі шанси поховати азіатів, коли в чужій штрафній до нього з штовханини вилетів м'яч. Здивовано подивившись на м'ячик, Роке пальнув кудись у бік від штанги метрів з десяти. А у японців цілком міг забивати Хонда, його сильного і підготовленому удару з-за штрафної після швидкої контратаки не вистачило точності.
Другий тайм видався ще нудніше першого. Ні, атаки були, удари по воротах наносилися, навіть швидкість іноді була присутня, але як-то все не те, все повз каси. Парагвай тиснув більше, тренер одного за іншим випускав гравців лінії атаки, а південноамериканський віз все ніяк не міг зрушити з місця. Удари, які зрідка наносилися, летіли в руки Кавашіме, а Хусто Вільяр і зовсім нудьгував у протилежних воротах. Так і докотилися до овертайму.
У якому претенденти на чвертьфінал злегка пожвавилися, особливо це стосується Парагваю. Будь трохи спритнішим Нельсон Вальдес, все могло вирішитися до серії пенальті, але удар гравця з близької відстані потрапив в встиг вискочити Кавашіму. Японці постаралися відсунути гру від своїх воріт і кілька разів навіть несильно потривожили Вільяр, однак, неозброєним оком було помітно, що внутрішньо команди вже готувалися до серії пенальті. І вона не забарилася послідувати відразу після свистка про закінчення четвертого тайму.
Писано-переписано, що пенальті - лотерея, де перемагає не найсильніший, а самий везучий. І наплювати на приказку «везе найсильнішим». Теоретично, вигравати повинні були «роботоподобние» японці, люди без нервів. Але удар била третім Юічі Коман прийняла на себе поперечина, південноамериканці ж реалізували всі п'ять своїх спроб. Парагвай в чвертьфіналі, японці їдуть додому. Ні, вони не слабкіші південноамериканців, що довели на футбольному полі. Просто футбольний бог сьогодні опинився не на їхньому боці. А в чвертьфіналі ми побачимо відразу чотири команди з Південної Америки: Аргентину, Бразилію, Парагвай і Уругвай. Привід замислитися?
Використані матеріали: Михайло ШАПОВАЛОВ, Sport.ua
Парагвай - Японія - 0:0 (по пенальті 5:3)
Преторія. Стадіон Luftus Versfeld Stadium
Парагвай: Вільяр, Алькарас, Бонет, Морел, Ріверос, Барріос, Ортігоса (Баррето, 75), Да Сілва, Санта Круз (Кардосо, 94), Бенітес (Вальдес, 60), Віра
Японія: Кавашіма, Хасебе, Танака, Наказава, Коман, Абе (Накамура, 82),, Нагатомо, Хонда, Ендо, Мацуї (Окадзакі, 65), Окубо (Тамада, 106)
Арбітр: Франк Де Блеккере (Бельгія)
Ріверос (118) - Мацуї (58), Нагатомо (71), Хонда (90), Ендо (113)
Пенальті: 1:0 - Баррето, 1:1 - Ендо, 2:1 - Барріос, 2:2 - Хасебе, 3:2 - Ріверос, 3:2 - кома (перекладина), 4:3 - Вальдес, 4:3 - Хонда, 5:3 - Кардосо
Удари (в ствір): 9 (6) - 8 (3)
Кутові: 6 - 5
Офсайди: 0 - 1
Категорія: ЧС - 2010 | Переглядів: 1585 | Додав: Roland | Теги: Футбол, збірна Парагваю з футболу, ЧС-2010, збірна Японії з футболу | Рейтинг: 0.0/0