Головна » 2010 » Лютий » 28 » Футбольний французький день
13:26
Футбольний французький день
Чемпіонат Франції , 26 турЧотири з шести матчів ігрового дня в чемпіонаті Франції завершилися з рахунком 1:0. Зі списку вибилися «Ліон» і «Гренобль», які обіграли з рахунком 2:0 «Ніцци» і «Нансі» відповідно. Завдяки перемозі «леви» до двох очок скоротили відставання від «Бордо».
Шість матчів дня почалися в один час і до 78-ї хвилини у всіх іграх був рахунок 1:0. Але красиву картинку зіпсувало спочатку нападник «Гренобля» Раві, який оформив дубль в матчі з «Нансі». А вже на останніх секундах ігрового дня «Ліон» забив другий м'яч у ворота «Ніцци».
Головний тренер «Ліона» Клод Пюель перед грою звертав увагу своєї команди на те, що з середняком чемпіонату треба бути гранично уважними. Для більшої наочності наставник згадував матч жовтня, коли його команда програла з рахунком 1:4. «У Ніцці ми швидко розсипалися. Але тоді ми були морально спустошені після перемоги над «Ліверпулем», - зізнався Пюель. - У «Ніцці» грають кілька наших колишніх гравців і звичайно вони будуть гранично мотивовані. Але все в цій грі залежить від нас».
Гра вийшла нудною. Дивно, але «Ліон» за всю гру завдав лише один точний удар, але підсумковий рахунок - 2:0.
Єдиний точний удар на десятій хвилині завдав Лісандро Лопес. Але він бив метрів з трьох і промахнутися було б злочином. «Ніцца» також в атаці не блищала в цей вечір і також як і господарі нанесли один влучний удар по воротах суперника. На 90-й хвилині гості нанесли ще один удар в рамку, але він в залік не пішов. Зате рахунок на табло змінився: Онекачі Опаме зрізав м'яч у власні ворота.
Завдяки цій перемозі «Ліон» скоротив відставання від лідера чемпіонату «Бордо» до двох очок. Правда у команди за яку виступає Фернандо Кавенагі в запасі дві гри. Одну «Бордо» проведе в неділю проти «Ле Мана». Команди, що відчайдушно намагається зберегти прописку у вищій лізі Франції.
«Монако» у матчі з аутсайдером «Булонь» також як і «Ліон» завдав один єдиний точний удар і також святкував підсумкову перемогу. Снайпером виявився знайомий з виступу за ЦСКА Мусса Мааз. На 41-й хвилині він отримав проникаюче пас у штрафну і з гострого кута зумів вразити ворота. «Булонь» і завдала ударів більше (13 проти 10) і точних ударів було в три рази більше, але гостям не вистачило виконавської майстерності.
Матч «Тулузи» і «Ланса» вийшов чи не найбільш видовищним цього вечора, але гол був забитий один-єдиний.
Відзначився Кевін Дюпьі, з центру штрафний поклавши м'яч точно в правий кут. В інших матчах дня «Лорьян» обіграв «Сошо», а «Валансьєнн» впорався з «Сент-Етьєнном». Обидва матчі закінчилися з рахунком 1:0.
Ця перемога дозволила «Монпельє» знову відібрати друге місце у «Ліона», на якому той покрасувався буквально пару годин. Більш того, за очками «Монпельє» наздогнав лідера і чинного чемпіона «Бордо». Але у команди Лорана Блана цілих два матчі у запасі.
У заключному суботньому матчі 26-го туру чемпіонату Франції «Монпельє» переграв «Ренн» - 3:1. Дублем у складі переможців відзначився Жоріс Морве, а «контрольний постріл» після голу «реннца» Джиммі Бріана зробив Сулейман Камара.
26-й тур
Лорьян - Сошо - 1:0 (1:0)
Гол: Діарра, 34 (1:0)
Ліон - Ніцца - 2:0 (1:0)
Гол: Лісандро Лопес, 9 (1:0), Апам, 90 +2 (а.г.) (2:0)
Монпельє - Ренн - 2:1 (2:0)
Голи: Морве, 25 (1:0), Морве, 36 (2:0), Брайан, 70 (2:1), Камара, 82 (3:1)
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 493 | Додав: Roland | Теги: Чемпіонат Франції, 26 тур | Рейтинг: 0.0/0