Головна » 2013 » Січень » 29 » Гана та Малі вийшли до чвертьфіналу Кубка Африки
09:52
Гана та Малі вийшли до чвертьфіналу Кубка Африки
зб Гани, зб Малі, зб ДР Конго, зб Нігера, Кубок африканських наційБоатенг (праворуч) та Гана - у 1/4 фіналу Боатенг (праворуч) та Гана - у 1/4 фіналу
Збірні Гани та Малі пробилися до чвертьфіналу Кубка африканських націй. В очному поєдинку за друге місце в групі малійців домоглися необхідної нічиєї з командою ДР Конго - 1:1.
Перша ж атака конголезців завершилася пенальті, призначеним за порушення проти Калуйітукі. Дьемерсі Мбокані був точний. Однак радість конголезців, в якій особливо відзначився воротар Кідіаба (дивіться відео) була короткою. Всього через вісім хвилин плутаниною в оборонних порядках суперника скористався Мамаду Самасса. Малійців по моментах перевершували своїх опонентів, але рахунок більше не змінився.
У другому матчі групи В один з фаворитів турніру збірна Гани розгромила аутсайдера команду Нігера з рахунком 3:0. Голи на рахунку Гьян, АМСУ і Бойє. "Днепрянін" Дерек Боатенг вийшов на заміну на 72-й хвилині.
У чвертьфіналі Гана зіграє з Кабо-Верде, а Малі дісталися господарі турніру - збірна Південної Африки.
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 310 | Додав: Roland | Теги: зб ДР Конго, зб Нігера, зб Малі, Кубок африканських націй, зб Гани | Рейтинг: 0.0/0