Головна » 2010 » Березень » 28 » Гельзенкірхен рветься до чемпіонства
10:04
Гельзенкірхен рветься до чемпіонства
Фелікс Магат, Кевін Кураньї, Шальке 04, Бундесліга, Байєр, футболНе залишивши «Байєру» на його полі ні шансу, команда Магата очолила турнірну таблицю
Безумовно, центральний матч 28-го туру Бундесліги зустрічала сьогодні леверкузенський «Байар». Суперники, футболісти «Байєра» та «Шальке», виходячи на поле, вже знали, що третій їх опонент у гонці за чемпіонський титул, «Баварія», програла, а, значить, перед «фармацевтами» і «королівсько-синіми» відкривалися чудові перспективи, у разі успіху в своїй грі.
Початок матчу видався бентежить для господарів. «Шальке», наче й не було за їх спиною 120-ти хвилин ігрового часу проти «Баварії» у півфіналі кубка Німеччини в середу, жваво почав і вже на 11-й хвилині занурив «Байарене» у важке мовчання. Фарфан на правому фланзі обдурив Кастро, віддав на Хеведесса, а той навісив у штрафну, де Еду пропустив м'яч на Кураньї. Форвард, якого останнім часом наполегливо сватають до Росії, не схибив, відправивши м'яч у правий кут воріт Адлера - 1:0.
Незважаючи на забитий на чужому полі гол, футболісти Фелікса Магата і не думали збавляти оберти. Через кілька хвилин, вони створили ще один гольовий момент. Бордон пробивав головою з п'яти метрів, але Адлер, проявивши найвищу майстерність, чудесним чином зумів парирувати цей удар - м'яч відлетів до Кураньї і той, знову таки, ударом головою відправив снаряд у сітку, правда, із зовнішнього боку.
Нічого, Кевін не засмутився. 12 хвилин потому м'яч після його удару знову стосується
сітки і на цей раз з того боку, що треба. Це Фарфан подав з правого флангу в центр, а «фармацевт» Фрідріх так захопився вивченням нових видів ліків, що втратив з поля зору Кураньї. Той не образився - з 11-ти метрів відправив м'яч головою у лівий нижній кут воріт і залишив капітана «Байєра» витати в своїх думках медикаментозних далі.
Важко повірити, але зазвичай настільки агресивний «Байєр» до перерви біля воріт Нойєра нічого не створив. Відсутність Кісслінг, звичайно, позначалося. Але ще більше позначалося повне ігрову перевагу підопічних Магата, які просто нічогісінько не дозволяли свої опонентам - дарма, що в гостях грали. Лише на 43-й хвилині господарі створили те, що з великою натяжкою, можна назвати загрозою - Тоні Кроос вистрілив з 25-ти метрів і Нойер, згрупувалися, відбив м'яч у бік.
Що повинен був сказати в перерві тренер «Байєра» Юпп Хайнкесс, щоб підбадьорити своїх хлопців - не ясно. Зате зрозуміло, що підбадьорити у Хайнкесса нікого не вийшло. Друга половина гра пішла так само, як і перша - по суті, грали лише футболісти «Шальке». На 55-ій хвилині на табло могло спалахнути 0:3 - помилка Хююпя, м'яч підхоплює Кураньї і прострілює уздовж воріт на набігаючого Еду. Тільки гімнастичний шпагат Фрідріха, ефектно реабілітувався за помилку в першому таймі, дозволив інтризі пожити ще трохи.
Тільки до 70-й хвилині гри, «Байєр» почав потроху тіснити «Шальке». Може, сигналом до останнього штурму став ледь не трапився на 68-й хвилині автогол гельзенкірхенца Хеведеса?
Що ж, «Шальке» потісниться - поле велике, місця всім вистачить. На цьому поступки «Байєру» закінчилися. При будь-якій можливості гельзенкірхенци намагалися контратакувати і тоді їх укуси несли більше погрози, ніж повільні, важкі атаки господарів.
Не знаю, як для Юппа Хайнкесса, але для його колег, що сидять на трибуні, - Руді Феллера, Йоахіма Льова, Отто Рехагеля і Адреаса Кепке, все, здається, вже було зрозуміло. До самого фінального свистка гра не зазнала змін і «Шальке» заслужено піднявся на першу сходинку турнірної таблиці. Магат цілеспрямовано йде до чергового чемпіонства. І хто зможе його зупинити? .
Сергій ГРОМОВ
«Байєр» - «Шальке» 04 - 0:2
Голи: Кураньї, 11. Кураньї, 27.
«Байєр»: Адлер, Шваб (Кадлец, 46), Хююпя, Фрідріх, Ренато (Сарпай, 62), Рейнарц, Кроос, Кастро, Барнетта, Хельмес (Л. Бендер, 46), Дердійок.
«Шальке» 04: Нойер, Бордон, Хеведес, Рафінья, Клюге (Моріц, 79), Вестерманн, Матіп, Едду (Хао, 70), Ракітіч, Кураньї, Фарфан.
Попередження: Шваб, 13. Кроос, 40. - Бордон, 42. Ракітіч, 59.
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 376 | Додав: Roland | Теги: Футбол, бундесліга, Байєр, Кевін Кураньї, Шальке 04, Фелікс Магат | Рейтинг: 0.0/0