Головна » 2013 » Листопад » 29 » Генк 3:1 Динамо. Так віддають перемоги ...
09:23
Генк 3:1 Динамо. Так віддають перемоги ...
Динамо Київ , Ліга ЄвропиДивовижний рахунок , якщо виходити з перших 15 хвилин гри. І цілком закономірний , якщо мати на увазі весь матч.
Нинішнє "Динамо" - команда короткого дихання. Упускати перемогу, яка сама йде в руки , для підопічних Блохіна стає мало не фірмовим стилем. Впевнене початок , повне домінування , гол Ярмоленко ( нехай і трохи випадковий ) - а у результаті таке ...
Чи не сотворив нічого видатного , бельгійська команда ще до перерви відзначилася тричі ( !) . Всі голи виникли начебто з нічого , але за цим стояв чіткий план "Генка" і величезне бажання забити супернику , який потенційно набагато сильніше , а за сукупною вартістю гравців - на порядок дорожче.
Всі три голи бельгійців - великий привіт київської захисту , порядку і узгодженості в якій як не було , так і немає. Втім , вся команда сьогодні зіграла так , що хвалити в ній особливо нікого. Цілий тайм був у "Динамо" , щоб виправити ситуацію. З таким суперником , як " Генк " - цілком достатньо. Але за весь тайм не пригадується нічого такого , що можна було б назвати " вірним голеквим моментом " ...

2013-14 . Ліга Європи. Груповий турнір. Група G.

" Генк " - "Динамо " 3:1 (3:1)

Голи : Ярмоленко , 9 ( 0:1); Воссен , 18 (пенальті) (1:1) ; Кумордзі , 37 (2:1) ; Де Кеулар , 40 (3:1)
" Генк " : Котелеш ; Нгонгка ( Сімаейс , 53); Горью ; Мбоджі ; Кулібалі ; Буффель ; Кумордзі ( Геркенс , 87); Камю (Де Кеулар , 19 ) ; Хіланд ; Воссен ; Чіманга
"Динамо" : Коваль М. ; Драгович ; Тремулінас ; Хачеріді ; Беланда (Макаренко Е. , 72); Велозу ; Сидорчук , Гусєв О. , Ярмоленко ; Ленс ( Безус , 55); Ідейє
Попередження: Буффель , 43 ; Де Кеулар , 45 ; Кумордзі , 78 - Хачеріді , 17 ; Сидорчук , 52 ; Беланда , 59
Категорія: Ліга Європи | Переглядів: 667 | Додав: Roland | Теги: Ліга Європи, Динамо Київ | Рейтинг: 0.0/0