Головна » 2010 » Травень » 17 » Гент - володар Кубка Бельгії
14:42
Гент - володар Кубка Бельгії
Гент, Кубок Бельгії, футболЯщук і Серебренніков пробилися в Лігу Європи
Переможцем Кубка Бельгії став «Гент», який розгромив у фінальному матчі в Брюсселі «Серкль» - 3:0.
«Гент» завоював кубок країни вперше за 26 років і втретє в загальній складності. Рахунок на 35-й хвилині відкрив Еліман Кулібаєв, що вразив лівий кут ударом з лінії штрафної. Футболісти «Серкль», опинившись в ролі відіграються, різко активізувалися, проте знову відзначилися їх суперники. Перевага «Гента» за чотири хвилини до кінця подвоїв Лей Мбайє. А коли вже йшло компенсований час, третій гол забив Крістоф Гронде.
«Це подвійна радість, - зізнався після закінчення матчу футболіст збірної Сенегалу Мбайє. - Ми стали другими у чемпіонаті і перемогли в кубку. Саме про такі результати мріють наші вболівальники. Це великий день в історії клубу ».
Оскільки «Гент» отримав право зіграти в третьому відбірковому раунді Ліги чемпіонів УЄФА на правах срібного призера, «Серкль», незважаючи на поразку у фіналі, тепер зіграє у другому відбірковому раунді Ліги Європи УЄФА. У попередній раз ця команда брала участь в єврокубках у сезоні 1996/97.
Нагадаємо, що за «Серкль» виступають українці Олег Ящук і Сергій Серебренніков. У фінальному поєдинку Ящук «відзначився» жовтою карткою.
За матеріалами офіційного сайту УЄФА
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 426 | Додав: Roland | Теги: Футбол, Гент, Кубок Бельгії | Рейтинг: 0.0/0