Головна » 2010 » Листопад » 4 » «Гірники» видобувають вольову перемогу над фаворитом групи
07:22
«Гірники» видобувають вольову перемогу над фаворитом групи
Шахтар Донецьк, Арсенал Лондон, Ліга чемпіонів, новини, новости, новости, футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболуМагія «Донбас Арени»! Не інакше! Що сталося з «Арсеналом», ледь ноги його футболістів ступили на газон донецького диво-стадіону? І добре б, криза який завалящий з лондонцями напередодні стався, так ні ж - і в чемпіонаті всіх наліво-направо «кладуть», і в Лізі тих же «гірників» два тижні тому розбили. Але нам то що?! Та слабкість, що зводить лондонським «канонірам» кінцівки на благодатній українській землі, нехай їх вболівальників турбує - це вони прилетіли в екзотичний (для них) край подивитися на те, як їх безвольних улюбленців возять по полю браві «оранжево-чорні» хлопці (ніякого расизму - виключно клубні кольори сьогоднішніх переможців!).
Втім, почалося все для «Шахтаря» не так весело. 10-а хвилина, на подачу кутового біля воріт «Арсеналу» пішли, здається, всі «гірники» - ні, в атаці, воно, звичайно, веселіше, але, даруйте, хто ж в лавці залишився? У підсумку, в «лавку» на швидкості увірвався Тео Уолкотт, який, як стоячого, обійшов Гая, і, не зближуючись з Пятовим, пробив повз кіпера «Шахтаря». Блискучий гол і 1:0 за лондонцями.
Цікаво, що забитий м'яч повністю вимкнув гостей з гри. Будь команда нижче рівнем, сказали б - злякалися власної прудкості, але «Арсенал»?! У будь-якому випадку, футболістам «Шахтарям» багато часу, щоб відчути слабкість супротивника, не потрібно було. Всі відважний господарі йшли в атаку і все гостріше ставали їх випади.
Вже на 18-й хвилині затяжна атака «гірників» з розсипом прекрасних моментів на вістрі завершується ударом Жадсона в штангу. «Шахтар» напирав ... і, наголошуючи, мало не пропустив ще один контрвипад від Уолкотта - благо, на цей раз обійшлося.
А потім настала солодка 28-а хвилина. Все просто - подача Жадсона зі штрафного, удар головою Чигринського, рикошет від Істмонда і м'яч у сітці воріт Фабіанскі! Та вже, гіршого дебюту в ЛЧ і не придумаєш - це я про Крейга Істмонда, для якого звітний поєдинок став першим в найпрестижнішому клубному турнірі Старого світу.
На досягнутому Донецьк вважав за краще не зупинятися і зумів забити гол «в роздягальню». Блискучі дії Срни на правому фланзі, подача капітана в штрафну і Едуардо вдруге забиває своїй колишній команді. Зазначимо, що автор гола результативний удар, як і в Лондоні, вирішив не святкувати - кого як, а мене стосунки Едуардо з «Арсеналом» просто розчулюють ...
Другий тайм запам'ятався ще більш впевненими діями «Шахтаря» і великою кількістю моментів біля володінь Фабіанскі. Можливо, піди з поля Бендтнер трохи раніше, були б подібні моменти і біля воріт «гірників», але датський телепень був у своєму репертуарі ... Один тільки вундеркінд Уїлшир і віддувався - на 55-й хвилині його настирливість трохи не була винагороджена голом, але м'яч після його удару пролетів на дев'яткою воріт П'ятова.
Отже, впевнені 2:1 - як і пророкував Sport.ua. «Шахтар» вже можна вітати з виходом в євровесну ЛЧ? По-моєму, питання риторичне.
Сергій ГРОМОВ, Sport.ua
«Шахтар» - «Арсенал» - 2:1
Донецьк. «Донбас Арена»
«Шахтар»: Пятов, Хюбшман, Жадсон (Коста, 74), Адріано (Морено, 88), Вілліан, Едуардо, Гай (Тейшейра, 62), Рац, Чигринський, Срна, Ракицький
«Арсенал»: Фабіанскі, Скілаччі, Джуру, Кліши, Ебуе, Істмонд (Вела, 59), Росіцкі, Насрі, Вілшер, Уолкотт (Еммануель-Томас, 82), Бендтнер (Шамах, 73)
Суддя: Бузакка (Швейцарія)
Голи: Чигринський (28), Едуардо (45) - Уолкотт (10)
Попередження: Хюбшман (27), Гай (47), Рац (83) - Ебуе (27).
Удари (в ствір): 13 (11) - 11 (7).
Кутові: 7 - 3.
Офсайди: 1 - 0.
Категорія: Ліга чемпіонів | Переглядів: 565 | Додав: Roland | Теги: Футбол, Ліга чемпіонів, Арсенал Лондон, футбольные новости, шахтар донецьк, Новости, футбольні новини, новини, футбола | Рейтинг: 0.0/0