Головна » 2010 » Березень » 22 » Гол імені Кассано-Кіменті приносить генуецам перемогу
05:29
Гол імені Кассано-Кіменті приносить генуецам перемогу
чемпіонат Італії з футболу, Сампдорія, Ювентус, футбол«Сампдорія» - «Ювентус» - 1:0 (0:0)
Генуя. 27,000 глядачів
«Сампдорія»: Сторарі, Дзаурі, Гасталделло, Луккіні, Циглер, Семіолі, Паломбо, Полі (Тіссоне, 72), Губерт (Манніні, 54), Кассано (Тестарді, 82), Пацціні
«Ювентус»: Кіменті, Дзебіна, Легроттальє, Каннаваро, Гроссо, Кьелліні (Кандрева, 76), Поульсен, Дієго (Каморанезі, 84), Сіссоко, Дель П'єро, Яквінта (Трезеге, 55)
Гол: Кассано, 76 (1:0)
Попередження: Луккіні, 26, Пацціні, 48, Сторарі, 90 - Кьелліні, 53, Легроттальє, 74
Поєдинок 29-го туру розпочався у рівній боротьбі, яка тривала до самого кінця. Розірвану в області грудей майка Луккіні ні краплі нікого не здивувала, фолів було багато, фоли були на будь-який смак. Але тільки не варто думати, що крім порушень правил та боротьби на полі нічого не було. Як раз таки чудових розіграшів і комбінацій було більше. Першими порадували глядачів господарі поля. Семіолі з правого флангу виконав передачу чарівну до лінії штрафної площі «Ювентуса» на набігаючого Антоніо Кассано. Капітан «Сампдорії» зачепив м'яч ногою, але зупинити його, при повному потуранні оборони, не зумів. У відповідь на випад генуезців гості відповіли не менш хитрою комбінацією. Дієго акуратно перекинув лінію захисту «Сампдорії», «черпаком» вивівши Алекса Дель П'єро на рандеву з воротарем суперників, проте капітан «Юве» трохи не наспів до м'яча і врізався у воротаря.
Показавши один одному зуби, команди до середини першого тайму трохи зменшили обороти, переставши активно атакувати ворота один одного. І лише до 24-ій хвилині Вінченцо Яквінта отримав більше, ніж реальний шанс для того, щоб вивести свою команду вперед. Форвард «Ювентуса» отримав м'яч в чужій штрафній площі, відгородив снаряд від захисників, після чого абсолютно невиразним стусанів катнув м'яч у бік воріт Сторарі. Команди до кінця першого тайму продовжували швидко пересуватися, розігрувати тактичні задуми тренерів, але до гола справа так і не доходила. Хоча можливості для взяття воріт були. Особливо у господарів поля.
За кілька хвилин до свистка на перерву після подачі кутового удару з правого флангу Паломбо головою з центру штрафного майданчика «Ювентуса» пробив у правий кут воріт Кіменті - Кьелліні, вчасно опинився на місці, точно із стрічки вибив м'яч подалі від своїх володінь. Здавалося б, туринці повинні відповісти чимось своїм суперникам, проте за дві хвилини до кінця тайму гості ледь не пропустили. Після чудової передачі з глибини Антоніо Кассано вирвався на ворота Кіменті по лівому краю штрафного майданчика «Ювентуса». Форвард, маючи можливість відіграти пасом на Пацціні, щоб той пробив у порожні ворота, вирішив сом вирішити результат епізоду, але замість цього пробив низом прямо у воротаря.
Другий тайм почався з грубої гри команд, які явно скучили одне за одним за цілих 15 хвилин. По картці за фоли отримали Пацціні і Кьелліні, а Дзебіна навіть отримав невелике ушкодження після стику з Кассано. Наставник «Старої Сеньйори» Альберто Дзаккероні спробував підсилити атакуючу гру своєї команди, випустивши на поле Давида Трезеге, проте перший небезпечний момент у другій половині гри виник лише після того, як матч перевалив за годину. І те момент з'явився не у підсилили свою атаку гостей, а у «Сампдорії», яка змінила лише гравця на лівому крилі півзахисту: замість Губерт, орендованого у «Роми», на полі з'явився Манніні. Шанс для взяття воріт туринців отримав Пацціні, проте форвард «Сампдорії» з 10-и метрів просто промазав мимо створу, після чого йому залишалося лише схопитися за голову.
Матч протікав у швидкому темпі, але гравці ніяк не могли відкрити рахунок. Здавалося, що поєдинок так і завершиться нульовою нічиєю, проте своє вагоме слово сказав Антоніо Кассано. Геній в Антоніо ще не вмер, Марчелло Ліппі! Кассано з 35 метрів, прийнявши м'яч, зльоту врізав під поперечину воріт «Ювентуса», а старенький кіпер гостей Кіменті, непогано діяв весь матч, допустив жахливу помилку в стилі Саші Філімонова, відбивши м'яч у власні ворота, разом зі снарядом завалилися за лінію.
Як би туринці не старалися зрівняти рахунок, зробити їм цього так і не вдалося. Навіть, який вийшов на заміну Мауро Каморанезі не зумів належним чином підсилити гру своєї команди в атаці. Навпаки, шанс забити другий м'яч мали господарі, однак дальній точний удар Манніні зумів відобразити Кіменті.
Матч завершився заслуженою перемогою генуезької «Сампдорії», яка зрівнялася за очками з йдуть на 4-му місці «Палермо».
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 381 | Додав: Roland | Теги: Футбол, чемпіонат Італії з футболу, Ювентус, сампдорія | Рейтинг: 0.0/0