Головна » 2011 » Квітень » 7 » Гол Руні приносить перемогу «червоним дияволам»
10:31
Гол Руні приносить перемогу «червоним дияволам»
Челсі, Уейн Руні, Манчестер Юнайтед, Ліга чемпіонів, новини, новости, новости, футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболуЧого можна очікувати від матчу команд, які стабільно зустрічаються по кілька разів за сезон в різних турнірах? Де гравці і тренери знають про суперника практично всі, і на кожне тактичне рішення або заміну давно заготовлений відповідний відповідь? Тільки впертій боротьби від першої до останньої хвилини і підвищеної уваги до епізодів - суперник безжально покарає не просто за секундну, а навіть за мілісекундную розслабленість.
Так вийшло і у зустрічі «Челсі» і «Манчестера Юнайтед». Перед грою тренери були дуже обережні у прогнозах, наголошуючи на важливості виїзних голів і бойового настрою.
«Челсі» на правах господарів поля на першу чверть години заволодів ініціативою, але гості оборонялися впевнено, чому сприяло возз'єднання звичної пари центральних захисників Ріо Фердинанд - Неманья Відіч. Щоправда, «МЮ» ледь не отримав гол у свої ворота, коли Лемпард підрізав м'яч прямо у дальню штангу, а добивання Торреса прийняв на себе захисник ... Але футбольний бог в цьому епізоді явно благоволив до гостей. Потім «червоні дияволи» зуміли відсунути гру від своїх воріт, а трохи згодом прийшов і гол, не зовсім логічний, але дуже красивий. Каррік віддав на проривався по лівому флангу Гіггза, той увійшов у штрафну і зряче викотив м'яч набігаючому Уейну Руні. Шрек точно, як у тирі, одним дотиком поклав круглого у дальній кут воріт. І вся королівська кіннота, і вся королівська рать (в особі Чеха співтовариші) були безсилі йому перешкодити ...
Гол не зломив бойового духу «Челсі», не з того тіста зроблені «сині». Команда Анчелотті кинулася відіграватися відразу, але нерозв'язних завдань перед обороною «МЮ» нападники господарів довгий час не ставили. Знову досить слабо виглядав Фернандо Торрес - форвард виглядав злегка розгубленим, без вогню в очах, хоча старався. Це що, такий парадокс «аристократів» - чим дорожче вони купують бомбардира, тим гірше він грає? Колись майже провалом став дорогою трансфер Андрія Шевченка, тепер ніяк не може знайти себе зоряний іспанець ... Прямо містика якась.
Зате дуже і дуже непогано виглядав Дрогба. Ще в першому таймі він змусив Едвіна ван дер Сара продемонструвати все своє мистецтво, коли потужно пальнув під поперечину. Голландець виручив, але Дідьє на цьому не заспокоївся, продовживши активно терзати оборону гостей.
У другій половині зустрічі «Манчестер» ще глибше опустився на свою половину поля, не доводячи свої атаки до ударів. Прагматичний футбол в чистому вигляді - але хіба хтось дорікне в цьому сера Алекса Фергюсона, якщо він приносить результат?
На 75-й хвилині трапився один з самих видовищних моментів поєдинку - Торрес приловчився і бив головою, здавалося, напевно - м'яч по дузі летів прямо під дальню штангу, але справжнє воротарську диво продемонстрував Сар, у фантастичному стрибку перевівши м'яч на кутовий. Ван дер Сара по праву можна назвати чи не головним героєм зустрічі, настільки красивою, впевненою і корисною була його гра. У деяких епізодах, звичайно, не обійшлося без частки везіння, але, як відомо, без везіння у футболі нікуди. Напевно, чимало уболівальників «Манчестер Юнайтед» сьогодні подумало: «Як, цей супермен збирається завершити кар'єру і кинути нас напризволяще?!» Воротарі, може, і не вино, але гра ван дер Сара з роками швидше придбала, ніж утратила.
На 92-ій хвилині стався найбільш спірний епізод зустрічі - Рамірес увірвався в штрафну гостей, отримав від захисника по ногах і впав. Фол був досить явним, але свисток іспанського рефері Ундіано Мальєнко промовчав. Обурення «синіх», звичайно, справедливо, але який сенс, якщо на «Олд Траффорд» вони їдуть з домашнім поразкою в пасиві? Блаттер - Блаттер, коли ж будуть відеоповтори ...
У будь-якому випадку, «МЮ» свою перемогу заслужив. Повторюся - не без частки везіння - але заслужив. Сер Алекс Фергюсон може бути задоволений і собою, і своєю командою, а перед Карло Анчелотті стоїть нелегке завдання - з потрібним рахунком виграти на «Олд Траффорд». 0:1 це не 1:5, ще нічого не втрачено, і зовсім скоро нас чекає фінальний акт цієї чисто англійської драми.

«Челсі» - «Ман Юнайтед» - 0:1
Гол: Уейн Руні, 24
«Челсі»: Петро Чех, Браніслав Іванович, Джон Террі, Ешлі Коул, Жозе Босінгва, (Джон Обі Мікель, '79), Майкл Ессьєн, Рамірес, Юрій Жирков, (Флора Малуда, '71), Френк Лемпард, Дідьє Дрогба, (Ніколя Анелька, '71), Фернандо Торрес
«Ман Юнайтед»: Едвін Ван дер Сар, Неманья Відіч, Патріс Евра, Ріо Фердинанд, Антоніо Валенсія, Майкл Каррік, Рафаель, (Нані, '51), Парк Джи Сунг, Райан Гіггз, Хав'єр Ернандес, (Дімітар Бербатов, '78 ), Уейн Руні
Попередження: Рамірес, 61. Майкл Ессьєн, 66. Фернандо Торрес, 93. - Неманья Відіч, 74. Едвін Ван дер Сар, 80.
Категорія: Ліга чемпіонів | Переглядів: 384 | Додав: Roland | Теги: Футбол, Ліга чемпіонів, Манчестер Юнайтед, футбольные новости, Уейн Руні, челсі, Новости, новини, футбола | Рейтинг: 5.0/1