Головна » 2009 » Грудень » 12 » Голкіпер "Металурга" Коваль відбив ще один пенальті! (відео)
23:27
Голкіпер "Металурга" Коваль відбив ще один пенальті! (відео)
коваль, металург з, шахтарЮний воротар переграв ще й Фернандіньо. "Шахтар" у матчі з запорізьким "Металургом" переміг з рахунком 2-0. Незважаючи на перевагу, гірники змогли забити тільки в другій половині зустрічі. Причому, донеччани не змогли реалізувати пенальті на 61-й хвилині - юний воротар "Металурга" Максим Коваль відбив удар Фернандіньо. Це другий супер-сейв юного кіпера за останній тиждень!
Забити перший м'яч гірникам вдалося буквально через три хвилини - з літа пробив Вілліан. А на 84-й хвилині Ковалю представився шанс ще раз врятувати свою команду. Правда, одинадцятиметровий у свої ворота він «привіз» сам - сфолив на Фоміна, який увірвався в штрафну. Тепер пенальті бив Адріано - результативно. 2-0 - перемога "Шахтаря".
Відео на "Блик": Фартовый голкіпер "Металурга" Коваль відбив ще один пенальті
Як писав "Блік", 17-річний Коваль після відбитого пенальті в матчі з "Динамо" став зіркою національного масштабу. Йому тут же був запропонований пробний контракт з киянами і, за попередньою інформацією, "Металург" за нього може отримати 500 тисяч доларів.
А "Шахтарю", судячи з усього, треба відправити Фернандіньо на спеціальні курси з пробивання 11-метрових - цей же гравець не зміг забити «з точки» в матчі з "Динамо". Тоді гірники знітилися і програли 3-0.
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 846 | Додав: Roland | Теги: Коваль, Металург З, Шахтар | Рейтинг: 0.0/0