Головна » 2009 » Грудень » 7 » Гольова феєрія на «Метрополі»
08:29
Гольова феєрія на «Метрополі»
лілль, метропольУ матчі 16-го туру Ліги 1 «Лілль» на другій компенсованій хвилині вирвав перемогу у «Ліона». Гостям не допоміг навіть хет-трик аргентинського легіонера Лісандро Лопеса. У 16-му турі першу перемогу в чемпіонаті здобув безнадійний аутсайдер «Гренобль», з мінімальним рахунком переграв «Тулузи».
На стадіоні «Метрополь» в Ліллі зустрілися два чи не найкращі французькі команди Ліги 1. У складі господарів матч починали лише три легіонера, та й «Ліон» вписувався в російський ліміт на іноземців. У стартовому складі гостей було шість французів.
Гра вийшла дуже видовищною. Уже в першій атаці «Ліон» відкрив рахунок. Зусиллями легіонерів, між іншим. Швед Кім Чельстрем отримав м'яч у районі штрафного і зробив вивірену передачу на аргентинця Лісандро Лопеса. Той в один дотик обробив м'яч і пробив.
Після цього гра пішла на зустрічних курсах. Обидві команди явно віддавали перевагу атаці. На 21-й хвилині гості отримали право на штрафний. Боснієць Міралам Пьяніч, на якого вже націлився «Челсі», виконуючи обвідним ударом, потрапив у руку захисника господарів. Суддя вказав на «точку», і Лісандро, як вважають за краще називати футболіста з популярною прізвищем Лопес, не залишив жодних шансів Мікаелю Ландро.
Програючи - 0:2, господарі і не думали здаватися. Після флангового навісу впритул бив головою Йохан Кабайе. Голкіпер «Ліона» Уго Льоріс незбагненним чином зреагував на удар, але першим на добиванні був П'єр-Ален Фро.
До середини першого тайму глядачі побачили вже три забитих голи і в таємниці стали сподіватися на повторення сценарію матчу між «Ліоном» і «Марселем», де суперники на двох забили десять м'ячів.
До перерви ще раз спрацювала шведсько-аргентинська зв'язка гостей. Отримавши м'яч від Чельстрема, невтомний Лісандро обіграв захисника Аділа Рамі і пробив у ближній кут. Такі м'ячі зазвичай ставлять в провину воротареві, але Ландро був безсилий.
Вже в першому таймі Лісандро оформив хет-трик.
Продовження гольовий феєрії було. Не минуло й десяти хвилин після відновлення гри, як Ріо Мавуба кинув у прорив Жервіньо. Івуарійський форвард, виділявся активністю в рядах господарів, прикрив м'яч корпусом, а потім ефектно підсік, перекинувши що вийшов на перехоплення Льоріс.
Інтрига в матчі виявилася закрученою до межі. На 65-й хвилині головний тренер «Лілля» Руді Гарсія зробив подвійну заміну, випустивши замість Фро і Флорана Бальмона - бельгійця Едена Хазар і бразильця Туліо де Мело. Менш французьким футбол у виконанні «Лілля» і «Ліона» не став.
Не бажаючи відставати від «Марселя», футболісти «Лілля» продовжили гольове шоу в матчі з ліонці.
Пенальті, призначений за знос Меттью Дебюші, реалізував Кабайе.
Відчувши, що перемога спливає з рук, рульовий гостей Клод Пюель замінив Пьяніча на аргентинця Сезара Дельгадо. Тільки господарі вже піймали кураж і влаштували справжню облогу воріт «Ліона». Кілька разів рятував команду Льоріс. І хтось після цього говорить, що в Лізі 1 нудний футбол!
Адже і шістьма голами на «Метрополі» справа не завершилася. Вже в компенсований час Хазар пеоехватіл м'яч і переадресував його знаходився практично перед порожніми воротами Жервіньо. Івуарієць не промахнувся.
Ще однією подією 16-го туру стала перша перемога, взята «Греноблем». На своєму полі безнадійний аутсайдер Ліги 1 здолав «Тулузи». Переможний гол на 80-й хвилині забив Ніколя Дьез, якому асистував гравець збірної Словенії Бостьян цісар. Не будемо зайвий раз сипати сіль на рани, згадуючи, за які клуби грають лішівшіе збірну Росії мундіалю словенці.
Прогавив можливість увійти в трійку лідерів «Осер», несподівано поступився вдома «Нансі» - 1:3.
Веселенький матч був зіграний в Булоні. Новачок Ліги 1 здобув перемогу над «Лансом» - 2:1. Причому обидві команди відзначилися автогол. У складі господарів м'яч у свої ворота на 22-й хвилині забив Біра Дембеле, а перед самим свистком на перерву у відповідь люб'язність надав Ромен Сартр. «Булонь» з 55-ї хвилини грала вдесятьох. За дві жовті картки був вилучений Мамі Нднайе.
Інші новини Ліги 1, а також Кубка і Суперкубка країни, подробиці матчів і положення команд у турнірній таблиці можна подивитися на сторінці чемпіонату Франції.
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 539 | Додав: Roland | Теги: лілль, Метрополь | Рейтинг: 0.0/0