Головна » 2010 » Червень » 23 » Греція не змогла більше, бо Палермо не даремно приїхав на ЧС
09:23
Греція не змогла більше, бо Палермо не даремно приїхав на ЧС
збірна Греції з футболу, збірна Аргентини з футболу, ЧС-2010, футболПісля несподіваної перемоги над Нігерією греки стали претендентами на плей-офф, тобто, одним махом перескочили з ряду явних аутсайдерів до лав команд з надією на вихід з групи. Хоча надія це існувала більше де-юре, тому що реально перемогти Аргентину, навіть без особливої мотивації, елліни не могли.
Отто Рехагель чесно сказав до гри, що його хлопці більше радіють перемозі над Нігерією, що думають про подальші успіхи. Вище голови стрибати було не з ким і нема чого, греки здобули першу перемогу на ЧС, забили перші голи і вже цього були дуже раді. Адже цілком реально було залишитися і без цих досягнень. Ну а перемога над аргентинцями була в даній ситуації завданням за максимумом.
Дієго Марадона міг поекспериментувати зі складом, дати комусь відпочити, а комусь пограти. Він так і зробив, випустивши в захисті Клементе, Отаменді і Бурдіссо, в середній лінії Болатті, а в нападі з Мессі Міліто і Агуеро. Міліто замість Ігуаїна за ідеєю варіант нітрохи не гірше, як і Агуеро замість Тевеса. Загалом, про аргентинське напад всі в курсі.
Ну його цей плей-офф ...
Тим не менше, у першому таймі все це атакуючий пишність не вразило. Біля воріт греків був створений всього один реальний гольовий момент. Після прострілу з правого флангу м'яч дострибались до Агуеро, але Серхіо з кута воротарської пробив у захисника. Єдиний аргентинський момент був і єдиним небезпечним епізодом у обох команд. Греки в першому таймі тільки підбиралися до володінь Ромеро, та намагалися заробити побільше стандартів, щоб потім забити головою. Втім, аргентинські беки і самі при стандарті забивати люблять, ну і в своїй штрафній підчистити, як слід. Навіть без Самуеля з Хайнце.
Якщо в першому таймі греки нічого наперед не створили, то після перерви у них з'явився відмінний момент. Самарас отримав м'яч в хорошій позиції, поліпшив її, наблизившись до воріт, в результаті перед ним були всі ворота, але удар у форварда не вийшов - м'яч пройшов повз правого кута. Виконавської майстерності не вистачило.
Більше моментів грекам створити не вдалося, ну а Аргентина забила свої два м'ячі і могла, звичайно, забити більше. Не вистачило точності Клементе, не пощастило кілька разів Мессі, зокрема, відбулося чергове потрапляння Ліонеля в каркас воріт. Ну а відкрив рахунок Мартін Демічеліс, який спочатку пробив головою в Міліто, а потім сам же добив м'яч у сітку. Дієго Міліто тільки там взяв участь у гольовий атаці. Зате який замінив його ветеран Мартін Палермо встиг за відведений час забити свій гол. Після удару Мессі з лінії штрафної воротар відбив на Палермо, який спокійно добив м'яч. Ось і Палермо не дарма з'їздив на ЧС. Зрештою, як особистість, він це повністю заслужив, інша справа, що багатьом здавалося дивним його присутність у заявці, враховуючи конкуренцію в атаці. Але Палермо забив, в той час, як багато інших зоряні форварди збірної Аргентини поки не можуть зробити це.
Збірна Аргентини виграла всі три матчі в групі з загальним рахунком 7:1. Підопічні Дієго Марадони зробили все досить впевнено. Але найголовніше далі, виходити з групи такий склад повинен був у будь-якому випадку (крім того, який у французів). Далі, в матчах навиліт з більш серйозними противниками по-справжньому проявиться і талант тренера Марадони і сила зліпленої ним команди. Але поки ця збірна виглядає достатньо збалансованою і дійсно сильною. Як це й повинно було бути.
Окремо - емоції Дієго Армандо Марадони. Їх вистачить на всіх
Використані матеріали: Андрій КРИКУН
Греція - Аргентина - 0:2
Полоквані. Стадіон «Peter Mokaba»
Греція: Цорвас, Папастатопулос, Торосидіс (Пацацоглу, 55), Вінтра, Пападопулос, Циоліс, Морас, Карагуніс (Спіропулос, 46), Кацураніс (Нініс, 54), Кіріакос, Самарас
Аргентина: Ромеро, К. Родрігес, Агуеро (Пасторе, 77), Верон, М. Родрігес (Ді Марія, 63), Болатті, Демікеліс, Бурдіссо, Отаменді, Мессі, Міліто (Палермо, 80)
Арбітр: Равшан Ірматов (Узбекистан)
Демікеліс (78), Палермо (89)
Кацураніс (31) - Болатті (76)
Удари (в ствір): 3 (1) - 13 (11)
Кутові: 1 - 10
Офсайди: 0 - 2
Категорія: ЧС - 2010 | Переглядів: 456 | Додав: Roland | Теги: збірна Аргентини з футболу, Футбол, ЧС-2010, збірна Греції з футболу | Рейтинг: 0.0/0