Головна » 2013 » Листопад » 16 » Греція - Румунія - 3:1. "Стандартний" Мітроглу
09:47
Греція - Румунія - 3:1. "Стандартний" Мітроглу
зб. Греції , зб. Румунії , Чемпіонат світу 2014 , ЧС -2014. відбірГреція зробила великий крок до чемпіонату світу , обігравши на своєму полі Румунію з рахунком 3:1. Показавши себе у всій красі на своєму полі , в гостях вони можуть зіграти в улюблений футбол без футболу і замовляти квитки до Бразилії . Героєм зустрічі став Костас Мітроглу , який забив два м'ячі , ще один гол Дімітріса Салпінгідіса , на що у гостей зміг відповісти тільки один раз Богдан Станку .
Втім , греки могли досягти ще більш вражаючого переваги . Вже дуже слабо румуни грали при стандартах , коли найпростіший закид у штрафну за спини захисникам майже завжди ніс гольову загрозу і двічі приносив удачу . Про злагодженості дій румунської оборони говорити не коштувати і за чотири дні це не виправляється .
Після бурхливого початку , коли вже на другій хвилині Мітроглу просив пенальті , але арбітр Педро Проенса показав продовжувати грати , також швидко все заспокоїлося . "Вибух " стався на 14-й хвилині , після якої за шість хвилин глядачі побачили три забиті м'ячі. Спочатку румуни помилилися при створенні штучного офсайду під час штрафного і Мітроглу в перший раз пробив Лобонца . Втім румунська відповідь послідував вже через п'ять хвилин. І знову ж після штрафного Станку замкнув дальню штангу . Проте новий випад греків був ще блискавично. Здалося , що й хвилини не минуло , як Салпінгідіс опинився в потрібному місці і після навісу Торосідіса знову вивів господарів вперед. Такий оборот спровокував нервозність і грубість футболістів на полі , що вимагало заспокійливої ​​від португальського арбітра. Румуни більше атакували , але Греція зумів забити третій м'яч на 67 -й хвилині. Знову штрафний і знову Мітроглу , який грав перед рідними трибунами стадіону " Олімпіакоса" . Після цього румуни попливли , румунська оборона стала ще прохідні і тільки невезіння не дозволила грекам довести рахунок до розгромного. Хоча ще один раз м'яч побував у воротах Лобонца після удару Гекаса , але арбітр його не зарахував через спірний офсайд. А закінчував поєдинок румуни в меншості , коли вийшов на заміну Лазар швидко отримав дві жовтих картки і був вилучений з поля в доданий час.

ЧС -2014. Відбіркові матчі. Стикові матчі .

Греція - Румунія 3:1 ( 2:1)

Голи: Мітроглу , 14 ( 1:0); Станку , 19 ( 1:1) ; Салпігідіс , 20 ( 2:1) ; Мітроглу , 66 ( 3:1)
Греція : Карнезіс ; Сіовас ; Маніатіс ( Карагуніс , 77); Папастатопулос ; Холебас ; Торосідіс ; Кацураніс ( Самаріс , 86); Циоліс ; Мітроглу ( Гекас , 80); Салпігідіс ; Самарас
Румунія : Лобонц ; Гоян ; Мател ; Гардос , Рац, Торже ( Грозан , 75); Кочіш ; Боурчану ( Лазер, 74 до 91); Станку ; Тенасе ( Максим , 87); Маріка
Попередження: Сіовас , 40 ; Кацураніс , 62 - Боурчану , 26; Кочіш , 35; Гоян , 43; Лазер, 88 , 91; Рац , 93
Вилучення: - Лазер, 91 ( друге попередження)
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 709 | Додав: Roland | Теги: зб. Румунії, ЧС -2014. Відбір, Чемпіонат світу 2014, зб. Греції | Рейтинг: 0.0/0