Головна » 2010 » Лютий » 11 » «Гройтер Фюрт» розлютив «Баварію»
06:12
«Гройтер Фюрт» розлютив «Баварію»
гройнтер фюрт, баваррія, кубок німеччини«Баварія» вийшла в півфінал Кубка Німеччини, розгромивши вдома «Гройтер Фюрт». Гості вигравали після першого тайму, але пенальті і помилка воротаря «Фюрта» переламали хід гри на користь мюнхенців.
У чвертьфіналі Кубка Німеччини мюнхенська «Баварія» приймала «Гройтер Фюрт» із другої німецької ліги.
«В середу матч на Кубок Німеччини, сподіваюся, буду грати, так що мої уболівальники зможуть побачити мене на поле», - говорив перед матчем півзахисник мюнхенців Анатолій Тимощук.
Фаворитом у матчі з самого початку вважалися господарі поля. 14-разовий володар Кубка Німеччини протистояв суперник, у якого в цей час справи складаються не дуже гладко. «Конюшиновий», ще недавно боролися за потрапляння до бундесліги, зараз міцно розташувалися в середині таблиці свого дивізіону. В останніх кількох матчах «Гройтер Фюрт» чергували перемоги з поразками, чого не скажеш про мюнхенському клубі, який зараз лідирує в чемпіонаті.
У стартовому складі очікувався Рібері. Про те, що він зіграє з перших хвилин, говорив головний тренер «червоних» Луї ван Гал.
З «Баварією» «Гройтер Фюрт» зустрічався двічі. У другому раунді Кубка сезона-1998/99 мюнхенці виграли в серії пенальті, а в 2000 році перемогу святкували «конюшиновий» (2:1) в одному з полутоваріщескіх турнірів.
Головний тренер гостей Майк Бускенс заявив, що хоч його команда і виглядає аутсайдером, вона однаково готова використати свій шанс. «Востаннє я приїжджав на« Альянц Арену »разом з« Шальке », тоді тренував цей клуб, і ми перемогли. Але зараз це вже не має значення. У матчі з «Баварією» ми знаходимося в ранзі аутсайдерів, але це Кубок, все може бути. У нас є маленький шанс, і ми постараємося його використовувати. Звичайно, якщо «Баварія» нам дозволить це зробити. Незважаючи ні на що, мої гравці повинні вийти на поле і отримувати задоволення », - сказав перед матчем в інтерв'ю офіційному сайту мюнхенців Бускенс.
Погода в Мюнхені стояла не сама футбольна, йшов сніг, але у футболістів вибору не було. У стартовому складі з'явилися як Франк Рібері, так і Анатолій Тимощук. Кілька хвилин покатавши м'яч, суперники звернулися до атак, одна з яких завершилася голом вже на п'ятій хвилині зустрічі.
Рібері отримав «снаряд», змістився і зробив пас Мюллеру, разом відрізавши всіх захисників «Гройтер Фюрта», Мюллер, легко обігравши воротаря, відправив м'яч у ворота.
Здавалося, що все буде ясно, матч передбачуваний, але через шість хвилин тріумфували вже вболівальники біло-зелених. Рахунок зрівнявся після точного удару Крістофера Нота, і в цій ситуації не обійшлося без помилки захисників, на цей раз вже баварських. Надалі обидві команди намагалися діяти акуратно. Спочатку чергова спроба Рібері вивезти партнера на гольову позицію не вдалася, а після вже вилазки гостей завершувалися небезпечними ударами по воротах Ренcінга.
Гості не тушуватися, ні на хвилинку не злякалися гранда бундесліги. Навпаки, футболісти «Гройтер Фюрта» не раз змушували скажено битися серце ван Гала. Особливо активним у складі «конюшиновий» був Самі Аллагу. Після помилки Демікеліс він ледь не вивів свою команду вперед, але сильний удар вийшов неточним.
Тимощук теж не залишався осторонь, намагався приносити команді користі як можна більше. Спочатку трохи не завдав травми Фалькенберг, змусив суперника вже на ньому порушити правила. Біло-зелені взагалі не відзначалися ніжністю по відношенню до свого суперника.
На 40-й хвилині матчу Аллагу все-таки домігся свого. Після навісу він головою спрямував «круглого» у ворота «Баварії», йому не зміг протистояти і Бадштубер, що знаходиться поблизу - 2:1.
У другому таймі гості спочатку вміло захищалися, не дозволяючи баварців знайти лазівку до своїх воріт. Автор же перші голи «Гройтер» Нот мало не вийшов з Ренсінг один на один, якщо б не Демікеліс. Прогнозувалося поява на полі ряду резервістів у «Баварії», але тут вчасно для підопічних ван Гала підвернувся пенальті, який реалізував Роббен. Після чого «Фюрт» здригнувся. Спочатку помилився воротар гостей Лобуе. Вискочивши при простріл справа за воротарську, він наткнувся на мюнхенці алабая, а підхопив м'яч Рібері відправив м'яч у порожні ворота. Спалахували кіпер, не побачивши далекий удар Лама, м'яч від якого від заснування штанги відлетів у ворота.
Після такого подвійного удару клуб другого ешелону, що називається, розклеївся і небезпечного біля воріт суперника нічого не створив.
А добили суперника Роббен і Мюллер: перша відрізав оборону суперника відмінним пасом, а другий обвів воротаря і відправив м'яч у порожні ворота. Герой ж першого тайму у «Фюрта» Аллагу в самому кінці зустрічі зробив автогол, встановивши остаточний рахунок у грі - 6:2 на користь «Баварії».
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 633 | Додав: Roland | Теги: Кубок Німеччини, гройнтер фюрт, баваррія | Рейтинг: 0.0/0