Головна » 2010 » Листопад » 3 » Група А: Бейл знову красень! Вердер програє Твенте
06:49
Група А: Бейл знову красень! Вердер програє Твенте
Інтер Мілан, Гарет Бейл, Тоттенхем, новини, новости, новости, футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболу«Тоттенхем» взяв реванш у «Інтернаціонале» за гостьову поразку в попередньому турі і помітно підвищив свої шанси на вихід в плей-офф Ліги чемпіонів УЄФА.
Господарі з перших хвилин взяли гру під контроль і по праву відкрили рахунок. На 18-й хвилині ворота Луки Кастеллацці, який заміняв травмованого Жуліо Сезара, з близької відстані вразив Рафаель ван дер Ваарт. Крауч збільшив перевагу своєї команди після сольного проходу Гарета Бейла, але за десять хвилин до кінця Самюель Ето'о відквитав один м'яч. Останнє слово залишилося за лондонцями - на 89-й хвилині вийшов на заміну Роман Павлюченко встановив остаточний результат.
У першому матчі цих суперників два тижні тому «Інтер» виграв з рахунком 4:3, хоча до перерви вів з різницею в чотири м'ячі. Тоді «шпори» продемонстрували чудовий футбол у другому таймі і завдяки трьом голам Бейла скоротили різницю до мінімуму. Перед матчем наставник лондонців Гаррі Реднапп відзначив важливість результату і попросив підопічних зіграти так само, як і в другій половині міланського поєдинку.
Нехай «Тоттенхем» вийшов на гру з одним нападником в особі Пітера Крауча, «шпори» під схвальний гул переповненого «Уайт Харт Лейн» з ходу кинулися штурмувати ворота гостей. Правда, до реальних погроз справа доходила нечасто. Італійцям в такій ситуації залишалося лише діяти «другим номером».
Після обміну не занадто небезпечними ударами господарі відкрили рахунок, скориставшись першим же гольовим моментом. Після дивовижної передачі Луки Модріча з близької відстані відзначився ван дер Ваарт.
У середині першого тайму господарі могли збільшити перевагу, але після передачі Бейла Крауч від кордону воротарської пробив поруч зі штангою. До слова, Бейл, якому на відкуп була віддана вся брівка, знову демонстрував феєричну гру і постійно створював загрозу біля воріт суперника.
«Інтер», який випустив на поле трьох гравців атаки - Жонатан Біабіані, Горана Пандєва і Самюеля Ето'о - огризнувся на 30-й хвилині. Це Лусіо з 18 метрів сильно приклався по м'ячу - снаряд пройшов у сантиметрах від стійки. За дві хвилини до перерви непоганий шанс мав Уеслі Снейдер - після його удару зі штрафного голкіпер господарів Карло Кудічіні з труднощами перевів м'яч на кутовий.
Після перерви команди помінялися ролями - вже «нерадзуррі» стали володіти ініціативою. Правда, незабаром господарі оговталися і обрушили на ворота італійців чергову хвилю атак. На 52-й хвилині найактивніший гравець першого тайму Бейл міг забити після розіграшу кутового. Перебуваючи спиною до воріт, валлієць бив через себе практично по порожньому створу - трохи мимо.
Невикористаний момент не засмутив Бейла. Під кінець години він створив черговий шедевр. Отримавши пас на своїй половині поля, крайній хавбек, немов не помічаючи опонентів, протягнув м'яч метрів 50 і прострілив на дальню штангу. А там вже Крауч у дотик вдруге вразив ворота.
Незважаючи на значну перевагу «Тоттенхема», дружина Рафаеля Бенітеса і не думала здаватися. Лідер атак чорно-синіх Ето'о за десять хвилин до кінця подарував своєму клубу надію на порятунок, хльостко пробивши в дальній кут - 1:2. Цей гол став для нападника збірної Камеруну сьомим у чотирьох поєдинках Ліги чемпіонів. Але всі крапки над «i» розставив вийшов на заміну Павлюченко, який за хвилину до кінця замкнув черговий пас кращого гравця матчу Бейла.
Максим ГРОЗНИЙ за матеріалами uefa.com
«Тоттенхем» - «Інтер (Мілан)» - 3:1
Рафаель Ван дер Ваарт, 18, Пітер Крауч, 61, Роман Павлюченко, 89 - Самуель Ето `O, 81
«Тоттенхем»: Карло Кудічіні, Алан Хаттон, Бенуа Ассу-Екотто, Аарон Леннон (Вілсон Паласіос, 85), Гарет Бейл, Рафаель Ван дер Ваарт (Джермейн Дженас, 46), Лука Модріч, Пітер Крауч (Роман Павлюченко, 76), Том Хаддлстоун, Вільям Галлас, Юнес Кабул
«Інтер (Мілан)»: Лука Кастеллацці, Вальтер Самуель, Горан Пандєв (Дієго Міліто, 71), Крістіан Ківу, Лусіо, Майкон, Саллі Мунтарі (Обіора Нванкво, 54), Самуель Ето `O, Уеслі Снейдер, Жонатан Бьябьяні (Філіппе Коутіньйо, 64), Хав'єр Дзанетті
Алан Хаттон, 40. Джермейн Дженас, 73. - Вальтер Самуель, 36. Крістіан Ківу, 51. Лусіо, 86.
«Вердер» - «Твенте» - 0:2
Голи: Чадлі, 81, Де Йонг, 84
«Вердер»: Мілітц, Баргфреде (Арнаутович, 59), Предль, Мертезакер, Уеслі, Фрінгс, Йенсен, Марін, Хунт, Пісарро, Угу Алмейда
«Твенте»: Михайлов, Росалес, Вісгерхоф, Дуглас, Лойгерс, Ландзаат, Де Йонг (Штокентрі, 90 1), Бенгтссон (Шімпельсбергер, 76), Чадлі (Вуйчевіч, 86), Янко, Руїс
Попередження: Дуглас, Лойгерс
Вилучення: Фрінгс, 75
Категорія: Ліга чемпіонів | Переглядів: 432 | Додав: Roland | Теги: Футбол, Інтер Мілан, футбольные новости, Тоттенхем, Новости, Гарет Бейл, футбольні новини, новини, футбола | Рейтинг: 0.0/0