Головна » 2010 » Жовтень » 21 » Група А: Інтер - Тоттенхем - 4:3, Твенте і Вердер розходяться миром
06:32
Група А: Інтер - Тоттенхем - 4:3, Твенте і Вердер розходяться миром
новини, новости, новости, футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболу, Тоттенем, Гарет Бейл, Твенте, Вердер, ІнтерНавряд чи хтось припускав, що матч у Мілані буде розвиватися за таким сценарієм. Так, в перемозі «Інтера» можна було б бути впевненим, але не 3:0 до 15-й хвилині!
А все почалося досить несподівано - вже секунді на 80-й капітан «Інтера» Хав'єр Дзанетті, який проводив свій 136-й м'яч у єврокубках, отримав пас від Самуеля Ето `О і правою технічно відправив м'яч у дальню« шістку ». Скажу по секрету, що з цієї точки трохи пізніше буде забитий хет-трик!
«Шпори» відповіли атакою, яку намагався завершити Бейл, але Гарет впав у штрафному «Інтера», випрошуючи пенальті. Дамір Скоміна цей момент проігнорував і «нерадзуррі» помчали в контратаку, де Жонатан Бьябьяні вже виходив на рандеву з Гомеш, прокинув м'яч і просто врізався в кіпера. Арбітр вирішив епізод досить серйозним і на додаток до пенальті ще й вилучив воротаря «шпор». Що вийшов Кудічіні відбити удар Ето `О не зумів.
У наступній же атаці «Інтер» знову відзначився, на цей раз хороший удар з лінії штрафної вдався Деяну Станковичу.
Приголомшливе початок для «шпор», які лише на початку другого тайму почали робити боязкі спроби атакувати. Хоча, після перерви команд вистачило тільки хвилин на двадцять, потім можна було і не грати. Саме в цю двадцятихвилинку вклався Гарет Бейл, якому вдався стрімке прохід зі своєї половини поля. Своє соло Бейл завершив результативним ударом з «точки Дзанетті».
Після голу валлійця пішли заміни, повільна гра, по суті, без особливого бажання. Тільки в останні 3 хвилини матчу все той же Бейл солідно залякав фанів «Інтера» і Рафу Бенітеса, несподівано для всіх дооформити хет-трик. Причому всі три м'ячі Гарет забив з однієї і тієї ж точки, в один і той же кут, наче під копірку.
4:3 рахунок став за хвилину до кінця матчу, таким він і залишився. Хоча, було б ще хвилин п'ять, Бейл на куражі ще б парочку голів забив.
«Інтер» - «Тоттенхем» - 4:3
Голи: Дзанетті, 2, Ето `О, 11 (з пен.), 35, Станкович, 14 - Бейл, 52, 90, 90 1
«Інтер»: Жуліо Сезар, Майкон, Лусіо, Самуель, Ківу, Дзанетті, Станкович (Сантон, 50), Бьябьяні (Кордоба, 75), Снайдер, Коутіньйо, Ето `О
«Тоттенхем»: Гомес, Хаттон, Галлас, Бассонг, Ассу-Екотто, Леннон, Дженас, Хаддлстоун (Паласіос, 80), Бейл, Модріч (Кудічіні, 11), Крауч (Кін, 67)
Попередження: Ківу - Паласіос
Вилучений: Гомес, 9
«Твенте» - «Вердер» - 1:1
Голи: Янссен, 75 - Арнаутович, 80
«Твенте»: Михайлов, Росалес, Дуглас, Вісгерхоф (Бенгтссон, 24), Тіендаллі, Брама, Ландзаат (Де Йонг, 86), Янссен, Чадлі, Янко, Руїс
«Вердер»: Візі (Мілітц, 37), Фрітц, Мертезакер, Предль, Пасанен, Уеслі, Фрінгс, Баргфреде (Марін, 77), Хунт, Пісарро, Угу Алмейда (Арнаутович, 60)
Попередження: Брама, Тіендаллі - Фрітц
Категорія: Ліга чемпіонів | Переглядів: 610 | Додав: Roland | Теги: новини футболу, Футбол, футбольные новости, Новости, Гарет Бейл, Тоттенем, футбольні новини, новини, футбола | Рейтинг: 0.0/0