Головна » 2010 » Жовтень » 21 » Група B. Господарі здобули переконливі перемоги
06:32
Група B. Господарі здобули переконливі перемоги
новини, новости, новости, футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболу, Хапоель (Тель-Авів), Шальке 04, ліон, Бенфіка«Ліон» - «Бенфіка» - 2:0
Голи: 1:0 - Бріан (21), 2:0 - Лісандро (51).
«Ліон»: Льоріс, Ревейєр, Діакате, Кріс, Сіссоко, Гуркюфф (Чельстрем, 71), Гоналонс, Бастос (п'є, 64), Пьяніч, Лісандро (Гоміс, 83), Бріан.
«Бенфіка»: Р. Хіменес, М. Перейра, Давид Луїз, Луїзао, Коентрау, Хаві Гарсія, Мартінш (Сальва, 77), Гайтан, Аймар (Хара, 71), Савіола (Пейшоту, 57), Алан Кардек.
Попередження: Гайтан (34), Мартінш (37), Ревейєр (41), Хаві Гарсія (68).
Вилучення: Гайтан (43).
Два голи від Рауля не тільки дозволили йому відновити снайперський рекорд турніру, а й допомогли «Шальке» взяти чергові три очки в групі В. Хосе Мануель Хурадо також розписався на табло, забезпечивши «Шальке» шість очок і друге місце в квартеті. Гол престижу у гостей провів Етей Шехтер.
Справи в бундеслізі у «Шальке» йдуть не кращим чином, тому Ліга чемпіонів стає для завсідників «Ауфшальке» чи не єдиною віддушиною. У попередньому турі гельзенкірхенці здолали лісабонської «Бенфіки», цього разу прийшла черга тель-авівського «Хапоеля». Свій надсерйозне настрій господарі продемонстрували вже на третій хвилині, коли, власне, і відкрили рахунок. Хурадо зробив проникаючу передачу на Клаас-Яна Хунтелаара, який дотепно пропустив м'яч на Рауля. Іспанський нападаючий, опинившись віч-на-віч з голкіпером, холоднокровно пробив у кут.
Швидко досягнувши бажаного, підопічні Фелікса Магата зупинятися не збиралися. Вони продовжували широко і масовано атакувати, хоча небезпека воротам Вінсента Еньеами виходила переважно від Хунтелаара. Голландський нападник пробував і з флангу зайти, і через центр продертися, і здалеку пробити, однак його візаві неодмінно опинявся вправнішим в цих епізодах. На жаль для місцевих уболівальників, Хунтелаар до перерви так і не дочекався підтримки від партнерів - зокрема, Рауля, Хурадо, Крістофа Морітц і Джефферсона Фарфан.
Після відпочинку атакуючий ланка німецького клтуба довело, що сильно не одним Хунтелаар. Спочатку Моріц непогано приклався метрів з 25, а потім Рауль забив свій другий м'яч у матчі, легко перегравши кіпера із забійної позиції. До речі, другий м'яч мав влітати у ворота ізраїльтян за кілька хвилин до цього, коли він рикошетом від Хунтелаара потрапив у поперечину. У страшній метушні у воротарському майданчику гостей ніхто з підопічних Магата так і не зумів заштовхати снаряд у сітку.
Втім, другий пропущений гол остаточно зламав гостей, які в подальшому дозволяли німцям робити все що завгодно. Лише нігерійський голкіпер Еньеама намагався зберегти обличчя команди. Він у чудовому стилі парирував удар Івана Ракітіча, проте був безсилий після пострілу Хурадо на 68-й хвилині. Підопічних Елі Гутмана вистачило лише на гол престижу на третій компенсованій хвилині - після навісу зі штрафного відзначився Шехтер.
«Шальке 04» - «Хапоель» Тель-Авів - 3:1
Голи: 1:0 - Рауль (3), 2:0 - Рауль (58), 3:0 - Хурадо (68), 3:1 - Шехтер (90).
«Шальке 04»: Нойер, Утіда, Метцельдер, Хеведес, Шмітц, Фарфан (Хао, 67), Дж. Джонс (Матіп, 75), Морітц (Ракітіч, 53), Хунтелар, Хурадо, Рауль.
«Хапоель» Тель-Авів: Еніяма, Канада, да Сілва, Бадір, Шиш, Ядін (Франсмен, 73), Захаві, Абутбуль (Тоама, 58), Вермут, Тамуз (Саар, 58), Шехтер.
Попередження: Вермут (31), Фарфан (38).
Категорія: Ліга чемпіонів | Переглядів: 679 | Додав: Roland | Теги: новини футболу, Футбол, футбольные новости, Хапоель (Тель-Авів), Новости, Шальке 04, футбольні новини, новини, футбола | Рейтинг: 0.0/0