Головна » 2010 » Вересень » 15 » Група D. Вольова перемога Барселони і поразка Рубіна
07:22
Група D. Вольова перемога Барселони і поразка Рубіна
новини, новости, новости, футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболу, Панатінаїкос, Рубін, Барселона, КопенгагенДев'яносто хвилин зустрічі в столиці Данії між «Копенгагеном» і «Рубіном» виявилися бідні на небезпечні моменти і завершилися мінімальною перемогою господарів.
Наставник казанців Курбан Бердиєв підніс пару сюрпризів у стартовому складі. Місце правого захисника зайняв Лаша Салуквадзе, а позицію в центрі поля - Рафал Муравський. Обидва не виходили на поле у футболці «Рубіна» без малого місяць. При цьому один з лідерів команди Алан Касаєв залишився в запасі. Таким чином, в «основі» з'явилися лише три росіянина: воротар Сергій Рижиков, гравці оборони Віталій Калешин та Олександр Орєхов.
Гості досить швидко освоїлися на чужому полі. Вже на четвертій хвилині новачок «Рубіна» Сальваторе Боккетті зі штрафної цілився в кут воріт данців - Юхан Віланд не без зусиль перевів м'яч за лицьову лінію. Втім, віддавати суперникові ініціативу не входило в плани господарів. Гра набула характеру вузький боротьби з мінімумом небезпечних моментів.
На 27-й хвилині сенегальський форвард «Копенгагена» Дам Ндой трохи не встиг, щоб замкнути головою довгу передачу партнера. Казанці відповіли дальнім ударом Крістіана Нобоа - м'яч пройшов вище воріт. Всі ці епізоди можна назвати гольовими з великою натяжкою - в іншому глядачі бачили безадресні навіси, безрезультатні розіграші «стандартів», неспішні дії при переході з оборони в атаку. Лише свисток на перерву дав надію на те, що в другому таймі ситуація зміниться.
На жаль, надія не виправдалася. Команди вийшли на поле в колишніх складах і без особливого бажання ризикувати. Вихід Касаєва замість пасивного Обафемі Мартінса покликаний був урізноманітнити напад «Рубіна» і додати йому агресивності. Але і з Касаєва картина того, що відбувається на полі не змінилася. Більше того, незабаром казанцям довелося провести вимушену заміну - Боккетті, у якого звело ногу, залишив газон на ношах, і з лавки піднявся Олег Кузьмін.
Перевага остаточно перейшло до данцям. До 70-й хвилині стало здаватися, що «Рубін» буде задоволений нічийним результатом, і голкіпер «Копенгагена» явно занудьгував в рамці. Його російський колега по амплуа Сергій Рижиков, навпаки, часто вступав у гру, парируючи далекі постріли і виходячи на флангові навіси.
Заключний відрізок зустрічі запам'ятався стрімкої контратакою «Рубіна», яку не реалізував Касаєв, а також голом у ворота «Рубіна». Мартін Вінгор навісив зі штрафного, а Ндой головою пробив у протихід Рижикова - м'яч, стукнувшись об штангу, залетів у сітку. 1:0 - головний тренер «Копенгагена» Столі Сольбаккен виявився провидцем. Саме такий рахунок він пророкував напередодні зустрічі.
«Копенгаген» - «Рубін» - 1:0
Гол: Д.Н 'Дойе, 87.
«Копенгаген»: Уіланд - Уендт, Антонссон, Оттесен, Поспек, Квіст, Кладемір, Гронк'яер, Вінгаард, Д.Н 'Дойе, Сантіні (Боланос, 75).
«Рубін»: Рижиков - Ансалді, Боккетті (Кузьмін, 65), Орєхов, Салуквадзе, Мартінс (Касаєв, 58), Нобоа, Карлос Едуардо (Караденіз, 77), Муравські, Калешин, Корніленко.
Попередження: Орєхов, Калешин.
«Барселона» - «Панатінаїкос» - 5:1
Голи: Мессі, 22, 45, Вілья, 33, Кркіч, 78, Дані Алвеш, 90 - Гову, 20.
На 55-й хвилині Мессі не реалізував пенальті.
«Барселона»: Вальдес - Абідаль, Піке (Міліто, 76), Пуйоль, Алвеш, Іньєста, Бускетс, Ернандес (Маскерано, 79), Педро, Вілья (Кркіч, 69), Мессі.
«Панатінаїкос»: Цорвас - Вінтра, Канте, Боумсонг, Марінос, Гову (Луіс Гарсіа, 71), Літо (Нініс, 81), Кацураніс (Карагуніс, 64), Жилберто, Сімао, Д. Сіссе.
Попередження: Карагуніс.
За матеріалами офіційного сайту УЄФА
Категорія: Ліга чемпіонів | Переглядів: 682 | Додав: Roland | Теги: новини футболу, рубін, Футбол, футбольные новости, народные средства для интимной гиги, Новости, футбольні новини, новини, футбола | Рейтинг: 0.0/0