Головна » 2010 » Вересень » 29 » Група Е. Рома обігрує Клуж, Баварія відвозить три очки з Швейцарії
08:47
Група Е. Рома обігрує Клуж, Баварія відвозить три очки з Швейцарії
новини, новости, новости, футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболу, Бастіан Швайнштайгер відзначився за хвилину до фінального свистка і приніс «Баварії» перемогу над «Базелем». Фіналіст попередньої Ліги чемпіонів УЄФА вийшов в чисті лідери групи Е.
Цей гол став для півзахисника збірної Німеччини другим у матчі. Саме він переломив хід зустрічі і відновив рівновагу після того, як на 18-й хвилині Олександр Фрей відкрив рахунок. Чемпіони Німеччини довго не могли налагодити гру біля чужих воріт, але ситуацію змінив пенальті, реалізований Швайнштайгер на 56-й хвилині.
Гра почалася на високих швидкостях - обидві команди зробили ставку на швидкий гол. У міру того як темп знижувався, позиційну перевагу переходило до «Баварії». Непоганий момент виник біля Тоні Кроос, чий удар низом не без зусиль парирував воротар Франка Костанцо.
Незабаром небезпечно пробив з літа Даніель ван Буйтен, і стало здаватися, що гол у ворота господарів назріває. Однак ситуація перекинулася з ніг на голову на 18-й хвилині: дует форвардів «Базеля» провів чудову комбінацію, яка завершилася голом. Марко Штреллер увірвався в штрафну і витонченим пасом п'ятою залишив поза справами ван Буйтена, а Фрей крученим ударом пробив Ханс-Йорга Бутта.
У залишився до перерви, «Баварія» безуспішно намагалася зламати оборону піднеслися духом «Базеля». Останній не забував і контратакувати. Так, Буття довелося вступити в гру після удару Джердана Шачірі. У гостей найбільш небезпечним був дальній постріл ван Буйтена. Удача повернулася обличчям до баварцям незабаром після відновлення гри. Томас Мюллер був збитий у штрафній Бенджаміном Хюггель, і Швайнштайгер не схибив з 11-метрової позначки.
Наставник гостей Луїс ван Галь підсилив атаку, випустивши на поле Маріо Гомеса і Івіцу Оліча. Але жоден з них не дотягнувся на 68-й хвилині до прострілу Філіпа Лама. Потім знову міг відзначитися Штреллер - мюнхенців виручила реакція Буття. Також до успіху був близький Жиль Япі, що зважився на кручений удар. Подальші ж події принесли перемогу чемпіонам Німеччини.
Здавалося, що Мюллер і Оліч упустили останні гольові моменти «Баварії», але буквально на останніх секундах Даніель Праньїч виконав штрафний, і Швайнштайгер переправив м'яч у сітку. Гості заробили три очки, а «Базель» зазнав другої поразки поспіль
«Базель» - «Баварія» - 1:2
Голи: Фрай, 18 - Швайнштайгер, 56 (з пенальті), 89
Попередження: Штреллер, 83 - Бадштубер, 29, Крос, 35, Праньїч, 57, Швайнштайгер, 61
«Базель»: Костанцо, Інкум, Фераті, Абрахам, Стокер, Хуггель (Таварес Варела, 87), Япі-Япо, Шачірі (Чіпперфілд, 80), Сафарі, Штреллер, Фрай.
«Баварія»: Бутт, Лам, Бадштубер, ван Бейтен, Праньїч, ван Боммель, Швайнштайгер, Алтинтоп (Гомес, 46), Мюллер, Крос (Оліч, 57), Клозе (Тимощук, 77).
У 2008 році в рамках групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА «Рома» поступилася вдома ЧФР. У звітному поєдинку римляни зуміли взяти реванш завдяки голам Філіпа Мексеса і Марко Борьєлло після перерви.
Столичний клуб два роки тому програв румунам з тим же результатом 1:2. Три очки далися представнику серії А дуже нелегко, адже команда Соріна Кирцу справила фавориту запеклий опір. Досить сказати, що гості двічі струсонули каркас воріт Богдана Лобонц зусиллями Ласін Траоре, а на 78-й хвилині відіграли один м'яч завдяки точному удару Іонуца Ради.
Хуан Куліо, чий дубль приніс ЧФР пам'ятну перемогу, був дуже активний у дебюті зустрічі. Саме він був заводієм у гостей, які намагались впіймати італійців на контратаці. Куліо наважився і на два удари здалеку - в обох випадках м'яч йшов у «молоко». Потужно пробив і Еміл Діке, який відібрав м'яч у замешкавшийся Даніеле Де Россі. Він же намагався вразити ціль метрів з сорока, коли Лобонц невдало виніс м'яч від воріт - трохи неточно.
Поступово «Рома» заволоділа територіальною перевагою, і на 26-й хвилині рахунок зобов'язаний був відкривати Давид Пісарро, який запустив снаряд поруч зі штангою. Через чотири хвилини вірний гольовий момент занапастив вже ЧФР. Гості провели кинджальний контрвипад, Траоре красиво обіграв Ніколаса Бурдіссо, після чого направив м'яч в штангу із забійної позиції.
Цей тривожний дзвіночок надав на "Рому» правильне вплив. Останні десять хвилин тайму ЧФР відбивався і числом, і вмінням. Нуну Клару парирував потужний постріл Жеремі Менез, а потім голкіпер гостей тричі не дозволив відзначитися Мірко Вучініч. Нуну Клару блиснув майстерністю і після двох пострілів Франческо Тотті, тоді як подальші удари Менезом і Сісіньо вийшли неточними.
Однак небезпечніше атакував все-таки ЧФР. На 51-й хвилині після пасу Іоана Хори Траоре завдав щільний удар з полулета - господарів врятувала штанга. Здавалося, що «Рома» ось ось пропустить, але тут римляни несподівано вийшли вперед. На 69-й хвилині після подачі кутового Пісарро відкотив м'яч під удар Мексес, і захисник збірної Франції забив свій перший гол на європейській арені.
Через дві хвилини підопічні Клаудіо Раньєрі подвоїли рахунок. Це вийшов на заміну Боррієлло увігнав м'яч у дальній кут після закидання у виконанні Де Россі. Чемпіони Румунії не здалися і відіграли один гол зусиллями Ради - півзахисник переправив м'яч у ціль після потужного удару Куліо зі штрафного. Однак «Рома» втримала переможний результат, хоча наприкінці Діке і Крістіан Панін цілком могли відновити паритет.
«Рома» - «ЧФР Клуж» - 2:1
Голи: Мексес, 69, Боррьєлло, 71 - Рада, 79
Попередження: Діке, 73
«Рома»: Лобонц, Сісіньо (Кассетті, 64), Бурдіссо, Мексес, Кастелліні, Пісарро, Де Россі, Менез (Адріано, 46), Перротта, Тотті, Вучініч (Боррьєлло, 64).
«ЧФР Клуж»: Кларо, Рада, Панін, Хору (де Зерб, 76), Едімар (Еммануель Коне, 69), Діке, Феррейра Соуза, Ківуву, Куліо, Алкантара, Ласін (Белановичем, 82).
ЧФР Клуж | Базель | Баварія | Рома
Категорія: Ліга чемпіонів | Переглядів: 392 | Додав: Roland | Теги: новини футболу, Футбол, футбольные новости, Новости, футбольні новини, новини, футбола | Рейтинг: 0.0/0