Головна » 2010 » Вересень » 16 » Група F. Спартак б'є Марсель, Челсі - Жиліна
06:25
Група F. Спартак б'є Марсель, Челсі - Жиліна
новини, новости, новости, футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболу, Андрій Дикань, Челсі, Жиліна, Марсель, СпартакУ гостьовому поєдинку з «Олімпіком» «Спартак» не без частки везіння здобув перемогу. Результат зустрічі вирішив гол Сесара Аспілікуети, забитий у власні ворота.
Тренерський штаб «Спартака» виявився передбачуваний у визначенні «основи». Хіба що появу на лівому фланзі оборони Євгена Макеєва очікувалося не всіма - недавній поєдинок з «Сатурном» захисник провів на лавці запасних. В іншому стартовий склад червоно-білих виявився ідентичний тому, що глядачі бачили в суботній зустрічі чемпіонату Росії з «Сатурном».
«Олімпік» з перших хвилин заволодів територіальною перевагою. Втім, гості дозволяли суперникові наближатися до воріт Андрія Диканя лише на відстань дальнього удару. Двічі українець парирував постріли Бенуа Шейру, але серйозної небезпеки вони не становили. «Спартак» подобу гольового моменту створив у середині тайму. Алекс після передачі Ібсона здорово приклався лівою ногою з меж штрафного - надто неточно.
Наступний щодо небезпечний епізод московський клуб організував на 40-й хвилині. Веллітон зовсім небагато не встиг до м'яча, намагаючись замкнути подачу Алекса. У цілому ж перша половина зустрічі пройшла під диктовку французів, яким не вистачало останнього пасу - всередині штрафного спартаківці діяли безпомилково. Лише одного разу, перед самим свистком на перерву, захисники сплохували, дозволивши Шейру пробити з розвороту - Дикань виручив команду.
Другий тайм почався з дальнього удару Брандао - м'яч пройшов за півметра від штанги - і жовтої картки головному тренеру «Олімпіка» Дідьє Дешам, який надто активно вів себе біля кромки поля. Надалі приводів для невдоволення у 41-річного фахівця не зменшилася. На 60-й хвилині «Спартак» створив блискучий момент для взяття воріт. Ібсон з близької відстані в упор розстрілював Стіва Манданда головою, але той дивом встиг зреагувати і рукою відвести загрозу.
Тим часом, господарем становища залишався французький клуб. На 67-й хвилині Дикань перевів м'яч на кутовий після сильного удару Тайе Тайво. На 75-й голкіпер «Спартака» зробив ще більш вражаючий сейв, не давши відзначитися Матьє Вальбуена. А ще через хвилину після удару головою у виконанні Лучо Гонсалеса лічені сантиметри врятували гостей від гола.
І тут «Спартак» несподівано забив. Коли здавалося, що у підопічних Валерія Карпіна абсолютно розладналися дії в атаці, москвичі раптово вийшли вперед. Дмитро Комбаров намагався прострілити в центр штрафного, Аспілікуета виставив ногу в спробі перешкодити - м'яч зрикошетив і, проскочивши між ногами у Манданда, закотився у сітку.
Завдання червоно-білих на решту десять хвилин гранично спростилася: не пропустити. Остаточно відійшовши в оборону, «Спартак» вистояв. Хоча вже в доданий час штанга врятувала ворота Диканя після удару Андре-П'єра Жиньяк. 1:0 - найцінніші три очки у скарбничці російської команди.
«Марсель» - «Спартак» - 0:1
Гол: Аспілікета, 82, в свої ворота.
«Марсель»: Манданда - Тайво, Шейру, Хілтон, Е. Сіссе, Хайнце, Вальбуена, Брандао (Жиньяк, 62), Лучо Гонсалес (Д. Айев, 84), Аспілікета, А. Айев.
«Спартак»: Дикань - Алекс (Штранцль, 90), Сухі, Макгіді (Суботів, 83), Пареха, Шешуков (Арі, 88), Ібсон, Д. Комбаров, Паршивлюк, Веллітон, Макєєв.
Попередження: Брандао - Алекс.
«Жиліна» - «Челсі» - 1:4
Голи: Оравец, 55 - Ессьєн, 13, Анелька, 24, 28, Старрідж, 48.
«Жиліна»: Йец - Рілке (Поляцек, 57), Оравец, Пяцек, Дубравка, Пекалка, Владавіч, Белло, Мрац, Гулдан (Ангеловича, 79), Сісей (Майтан, 62).
«Челсі»: Чех - Бенаюн (МакЕхран, 79), Террі, Алекс, Ессьєн, Малуда (ван Аанхолт, 88), Іванович, Обі Мікель, Анелька, Жирков, Старрідж (Какута, 62).
Категорія: Ліга чемпіонів | Переглядів: 586 | Додав: Roland | Теги: новини футболу, Футбол, футбольные новости, челсі, Новости, футбольні новини, новини, футбола, Андрій Дикань | Рейтинг: 0.0/0