Головна » 2010 » Вересень » 29 » Група F. Спартак без проблем розбирається з Жилиной, Челсі впевнено переграє Марсель
08:51
новини, новости, новости, футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболу, Спартак Москва, Жиліна, Ліга чемпіонів«Спартак» впевнено рухається до виходу в плей-офф. Завдяки дублю Арі і голу Ібсон команда обіграла «Жиліна» і поки не знає очкових втрат на груповому етапі Ліги чемпіонів УЄФА.
Тренерський штаб «Спартака» на чолі з Валерієм Карпіні визначив на цей матч досить сміливий склад. З перших хвилин на полі з'явилися відразу два номінальних нападників, що нечасто побачиш у червоно-білих навіть у чемпіонаті Росії. Пару недоторканними бразильцеві Веллітону склав його співвітчизник Арі.
Незважаючи на сильний дощ, червоно-білі кинулися в атаку з самого початку гри. Вже на першій хвилині захисник Євген Макєєв зарядив з лінії штрафної - м'яч просвистів поруч зі штангою. Ейден Макгіді після навісу Арі завдавав удару з вигідної позиції - трохи повз «дев'ятки». Алекс бив здалеку - м'яч, чиркнув по поперечині, відлетів на межі поля. Веллітон, прийнявши передачу від Алекса, перевірив словацького голкіпера - Мартін Дубравка не схибив.
У середині тайму сам суперник міг допомогти «Спартаку». Намагаючись перервати простріл Макгіді, гості ледь не зрізали м'яч у власні ворота. Ігрове перевагу господарів не викликало сумнівів. «Жиліні» залишалося сподіватися хіба що на «стандарти», але їх виконання залишало бажати кращого.
Більше півгодини словакам вдавалося стримувати атаки москвичів. Але потім своє слово сказав Арі. Витонченим «парашутом» форвард вразив ціль, замкнувши головою навіс Алекса з кутового. Захисник «Жиліни» Маріо Печалка занадто пізно вибив м'яч - той встиг перетнути «стрічку». 1:0 - на перерву «Спартак» пішов, заслужено ведучи в рахунку.
На другий тайм словаки вийшли без Печалкі, зате з ще одним нападаючим - гамбійцем Момоду циці. Гості на час захопили ініціативу. На 54-й хвилині Еміл Рілке, увірвавшись в штрафну, намагався перекинути м'яч через воротаря спартаківського Андрія Диканя, але переборщив з силою удару.
Захопившись атакою, підопічні Павела Гапа пропустили гострий контрвипад господарів. Дмитро Комбаров прострілив з лівого флангу, а Арі опинився в потрібний мить у потрібному місці - 2:0. Тим самим бразилець за короткий термін оформив другий дубль: 20 вересня він же блискуче грав у матчі російської першості з нальчикський «Спартаком».
Решта півгодини гри запам'яталися травмою Веллітон (кращий бомбардир чемпіонату Росії потягнув м'яз і змушений був попросити заміну), ударом Алекса в штангу і голом Ібсон. Під завісу зустрічі вийшов на заміну хавбек скористався відмінним пасом Крістіана Майдани і зробив рахунок 3:0. «Жиліна» за 90 хвилин так жодного разу і не пробила в створ воріт «Спартака».
«Спартак» у стартових двох турах групового етапу показав максимальний результат. Наступна перевірка - набагато серйозніша. 19 жовтня тут же, в «Лужниках», команда прийме лондонський «Челсі».
«Спартак М» - «Жиліна» - 3:0

Голи: Арі Феррейра, 34, 61. Ібсон, 89.
«Спартак М»: Андрій Дикань - Айден Макгіді, Алекс Мескіна, Олександр Шешуков (Сабітов, 90), Арі Феррейра, Євген Макєєв, Веллітон (Ібсон, 67), Дмитро Комбаров (Крістіан Майдану, 83), Марек Сухі, Ніколас Пареха, Сергій Паршивлюк
«Жиліна»: Мартін Дубравка - Еміл Рілке (Адміра Владавіч, 65), Йозеф Пьячек, Любомир Гулдан, Маріо Печалка (Момоду сісей, 46), Ондржей Шоурек, Патрік Мраз, Роберт Йеж, Серхіо Вітторіо, Томас Майтан (Станіслав Ангеловича, 81 ), Томаш Оравець
Попередження: Любомир Гулдан, 17. Маріо Печалка, 41. («Жиліна»).
Показавши досить непогану гру, «Челсі» здобув перемогу в домашніх стінах над «Марселем» з рахунком 2:0. Після двох турів лондонці зберігають 100-відсотковий результат.
Боротьбу за право зіграти в стартовому складі «синіх» виграв 19-річний Гаель Какута. У своєму дебюті на європейській арені він був покликаний підтримувати Ніколя Анелька і Флорана Малуда. З перших хвилин у лінії півзахисту з'явився і Юрій Жирков.
Початок матчу залишився за командою Дідьє Дешама, і вона ж створила перший небезпечний момент. Лучо Гонсалес завдав удар, а після рикошету від Лоїка Ремі м'яч ледь не залетів у сітку воріт Петра Чеха. Зате вже на 7 хвилині «Челсі» показав, як потрібно реалізовувати свої моменти. Флоран Малуда не дуже вдало подав кутовий, але Джон Террі зіграв на випередження, пробивши ногою в дотик у ближній кут - 1:0.
Господарі «Стемфорд Брідж» продовжили атакувати і на 27 хвилині заробили пенальті. Стефан Мбіа рукою перервав пас Майкла Ессьєна з флангу, за що у ворота «Марселя» був призначений пенальті. Ніколя Анелька диявольськи холоднокровно пробив з 11-метрової позначки - 2:0.
У кінцівці тайму «сині» зменшили обороти, але забити супернику не дозволили. Варто відзначити, що «Марселю» часом вдавалися непогані вилазки, яким трохи не вистачало, щоб стати гольовими моментами. Проте перевага господарів до перерви було цілком заслуженим.
У другій половині «Марсель» володів ініціативою, і Чеху доводилося вступати в гру раз по раз. І хоча у володіннях голкіпера господарів було напружено, 100-відсоткових нагод у гостей не було. Зате ці моменти були у «Челсі». Алекс зі штрафного і Ессьєн з гри попали в каркас воріт Стіва Манданда.
Яскраво зігравши в першому таймі, забивши 2 голи, а потім віддавши ініціативу противнику, «Челсі» все ж здобув перемогу і залишився на чолі Групи F. У іншому матчі квартету «Спартак» розгромив «Жиліна» (3:0) і тепер має, як і «сині», 6 очок. У наступному турі команда Карло Анчелотті здійснить виїзд до Москви, і, можливо, це буде поєдинок за перше місце в групі.
«Челсі» - «Марсель» - 2:0
Голи: Террі, 8, Анелька, 29 (з пен.)
«Челсі»: Чех - Алекс, Террі, Е. Коул, Іванович, Мікель (Макікрен, 90), Жирков (Старрідж, 73), Ессьєн, Малуда, Анелька, Какута (Рамірес, 61).
«Марсель»: Манданда - Мбіа, Діавара, Хайнце, Каборе, Е. Сіссе, Шейру (Айю, 59), Лучо Гонсалес, Жиньяк (Вальбуена, 59), Брандао, Ремі.
Попередження: Мікель - Мбіа, Хайнце
Категорія: Ліга чемпіонів | Переглядів: 430 | Додав: Roland | Теги: новини футболу, Футбол, футбольные новости, Новости, футбольні новини, Жиліна, Спартак Москва, новини, футбола | Рейтинг: 0.0/0