Головна » 2010 » Жовтень » 20 » Група F. Жирков знову забиває Спартаку, Марсель перемагає «Жиліна»
07:29
Група F. Жирков знову забиває Спартаку, Марсель перемагає «Жиліна»
новини, новости, новости, футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболу, Челсі, Ліга чемпіонів, СпартакМосковський «Спартак» зазнав першої поразки на груповому етапі Ліги чемпіонів УЄФА. Кривдником червоно-білих стали лондонські "аристократи", а конкретно - Юрій Жирков і Ніколя Анелька.
Грати в два нападники з кращим клубом Англії зважиться не кожен. Проте вдалий виступ «Спартака» цієї осені і скорострільність Веллітон і Арі, на пару забили 23 голи у поточному чемпіонаті країни, не дозволяли називати стартовий склад червоно-білих несподіваним. До того ж через травми в ньому був відсутній атакуючий хавбек і Каритан Алекс. Вакантне місце в «основі» зайняв Ейден Макгіді, який встиг залікувати невелике ушкодження. Це кадрова зміна стало єдиним в порівнянні з п'ятничним матчем проти «Аланії» (3:0).
У відсутність Алекса капітанська пов'язка дісталася 21-річному Сергію Паршивлюк. Правий захисник «Спартака» не знітився і на десятій хвилині створив по-справжньому небезпечний момент біля воріт «Челсі». Його рейд в чужу штрафну завершився відскоком м'яча і ударом Дмитра Комбарова з відмінною позиції - трохи вище поперечини. Пару хвилин опісля вже сам Комбаров виступив у ролі асистента. Його передача на кут воротарського знайшла Веллітон, який здорово пробив з розвороту з непростого становища - Петро Чех не без праці відвів загрозу.
Гості відповіли ударом Флорана Малуда з лінії штрафної - м'яч пролетів недалеко від штанги. Захисники «Спартака» довгий час не дозволяли суперникові наближатися до воріт Андрія Диканя. Але, як виявилося, «Челсі» в цьому і не потребував. Юрій Жирков на 24-й хвилині продемонстрував, що великі відстані - не перешкода для голу. Його дальній постріл виявився наскільки потужним, настільки і точним - м'яч влетів під поперечину.
На 38-й хвилині рахунок ледь не подвоївся. Після грубої помилки Ібсон Анелька вискочив віч-на-віч з голкіпером - Дикань виручив. Француз виправився ще до перерви. Зігравши на межі офсайду, Анелька прийняв пас від Мішеля Ессьєна, просунувся до воріт і, прибравши на замаху Паршивлюк, прицільно пробив у дальній кут - 2:0.
Другий тайм розпочався з низки ударів по воротах «Челсі». Арі, Веллітон, Макгіді (двічі) катували щастя поблизу штрафного лондонців, але всякий раз безрезультатно. На 64-й хвилині Ібсон класно пробив після розіграшу кутового - Чеху довелося блиснути реакцією. «Челсі», свідомо віддавши ініціативу, грамотно діяв у власних володіннях, зрідка відповідаючи контратаками. Так, на 73-й хвилині Ессьєн ледь не влучив у кут з центру штрафного майданчика.
Наставник «Спартака» Валерій Карпін лише на 85-й хвилині провів першу заміну - Джано Ананідзе вийшов замість Арі. Втім, до того моменту вже було ясно: москвичам не відігратися. Так і сталося - 0:2. Червоно-білі втратили перші очки на груповому етапі Ліги чемпіонів УЄФА, але зберігають хороші шанси на вихід в плей-офф.
«Спартак М» - «Челсі» - 0:2
Голи: Юрій Жирков, 23, Ніколя Анелька, 43
«Спартак М»: Айден Макгіді, Олександр Шешуков, Андрій Дикань, Веллітон, Дмитро Комбаров, Євген Макєєв, Арі Феррейра (Жано, 84), Ібсон, Марек Сухі, Ніколас Пареха, Сергій Паршивлюк
«Челсі»: Браніслав Іванович, Флора Малуда (Гаель Какута, 81), Джон Обі Мікел, Джон Террі, Саломон Калу (Джош Макічран, 74), Майкл Ессьєн, Ніколя Анелька, Ешлі Коул (Патрік ван Аанхолт, 87), Паулу Феррейра , Петро Чех, Юрій Жирков
Попередження: Ніколас Пареха, 56. - Юрій Жирков, 87
«Марсель» - «Жиліна» - 1:0
Гол: Діавара, 48
«Марсель»: Манданда, Аспілікуета, Діавара, Хайнце, Тайво, Вальбуена, Мбіа, Лучо Гонсалес (Абріель, 75), А. Айюв, Брандао (Ремі, 66), Жиньяк (Сіссе, 82)
«Жиліна»: Дубравка, Ангеловича, Пьячек, Сурек, Гульдан, Лейтнер, Жошак (Владавіч, 79), Гергель (Рільке, 63), Їжак, Майтан (Оравець, 68), Кеесай
Попередження: Вальбуена, Тайво, Айюв, Мбіа - Гульдан
Категорія: Ліга чемпіонів | Переглядів: 660 | Додав: Roland | Теги: новини футболу, Ліга чемпіонів, Футбол, футбольные новости, челсі, Новости, футбольні новини, новини, футбола | Рейтинг: 0.0/0