Головна » 2010 » Вересень » 16 » Група G. Перемоги Реала і Мілана
06:24
Група G. Перемоги Реала і Мілана
новини, новости, новости, футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболу, Реал Мадрид, Аякс, МіланМадрідській «Реал» за всіма показниками переграв на своєму полі амстердамській «Аякс», забівші в ЙОГО ворота по голу в кожному з таймів. Дебют Жозе Моурінью в Лізі чемпіонів УЄФА на чолі іспанського гранда Гонсало Ігуаїн та його партнери не зіпсувалі.
Голландська команда, яка п'ять років поспіль не могла пробиття до групової стадії найпрестіжнішого єврокубку, відразу по поверненні в елітну компанію потрапила під прес атак Королівського клубу. Мадрідці годині на розвідку марнуваті не стали.
Протягом неповніх двадцяти хвилин «вершкові» завдано з десяток ударів по воротах Мартена Стекеленбург, змусили Віце-чемпіона світу демонструваті усію свою майстерність. Кремезній голландець ліквідував Загроза ПІСЛЯ спроба Самі Хедірі, Месут Езіла, Двічі впорався з підступнімі «постріламі» Анхеля Ді Марії, загіпнотізував поперечину, яка стала на шляху м'яча ПІСЛЯ «гармати» Ігуаїна, але все ж таки ВИКИНУВ білий прапор.
На 18-й хвіліні Хабі Алонсо подавши Кутовий, і тієї таки Ігуаїн у штовханіні допоміг Вурнону Аніті внести до свого пасіву автогол. Стрімана реакція на цей успіх Моурінью НЕ залишайся сумнівів: зупинятися «Реал» НЕ ЗБИРАЄТЬСЯ. І дійсно - до перерва Тільки диво врятували «Аякс» від іншого м'яча. Особливо НЕ пощастило Ді Марії, Який з Кількох метрів НЕ влучів у порожній кут воріт.
У цей годину колега і опонент Стекеленбург по фіналу чемпіонату світу в ПАР Ікер Касільяс здебільшого нудьгував, спостерігаючі за тим, як марнувалі свої момент партнери. Відсутність головного бомбардира амстердамської команди - Луїса Суареса - давалася взнакі. Гості рідко чіпляліся за м'яч на чужій половіні полі, ще рідше - наближає до володінь іспанського кіпера.
Яскраве шоу за сценарієм господарів, в якому 1-му номеру «Аякса» була відведена одна з головних ролей, тривало. Переповнення «Сантьяго Бернабеу» час від часу вібухав, реагуючі на невдалі удари мадрідців і сейва Стекеленбург, і чекав, коли ж кількість перетворіться в якість. Стала Ця подія прапора на 73-й хвіліні, коли завдякі відмінному пасу всюдисущий Езіла свій гол забивши Ігауїн. Справу було зроблено.
За два тіжні «Реала» вірушіть в гості до французького «Осера», позаяк «Аякс» прійматіме італійській «Мілан».
«Реал» Мадрид - «Аякс» - 2:0
Голи: Аніта, 31, в свої ворота, Ігуаїн, 73.
«Реал»: Касільяс - Ігуаїн, Пепе, Марсело, Х. Алонсо (Л. Діарра, 83), К. Роналду, Р. Карвалью, Озіл (Каналес, 88), Арбеола, Хедіра, Ді Маріа (Педро Леон, 80) .
«Аякс»: Стекеленбург - де Зеув, Емануельсон, Ель Хамдауі, Оойер, Сулейману (Еріксен, 85), де Йонг, ван дер Віль, Аніта, Ено, Альдервейрельд.
Попередження: Алонсо - де Зеув.
Після непоказового першого тайму «Мілан» вирішив результат поєдинку протягом трьох хвилин. Співавтором двох голів Златана Ібрагімовіча став Роналдіньо, весь матч вміло забезпечував гостей гострими передачами.
Після стартової розвідки «Мілан» почав все частіше переходити центр поля, проте, не дивлячись на наявність в атаці Ібрагімовича, Роналдіньо і Пато, до моментів біля воріт Олів'є Сорена справа майже не доходила. Не допомогла налагодити гру і травма капітана господарів Массімо Амброзіні, якого вже на 15-й хвилині змінив новобранець червоно-чорних Кевін-Прінс Боатенг.
Неспішний хід гри перервав штрафний у виконанні Андреа Пірло, призначений за фол Стефана Гріхтінг на Пато. Удар півзахисника «Скуадри Адзурри» вийшов непоганим, але Сорен, зайнявши правильну позицію, відбив м'яч кулаками. Французи відповіли небезпечною подачею від кутового прапорця, яку в стрибку замикав рослий Адама Кулібаєв. Його постріл прийняла на себе хрестовина, проте миттю раніше арбітр зафіксував у Бургундці порушення правил.
До середини тайму гра пішла веселіше, і от уже «Мілан» розгорнув першу осмислену атаку, в якій до воріт пристрілювалися Боатенг і Пато. Останній у скупченні гравців приловчився завдати удару і ледь не влучив у дальню «дев'ятку».
Найнебезпечніший момент першої половини незадовго до перерви виник біля воріт Крістіана Абб'яті. Денніс Оліеч, дотягне м'яч до штрафної «россонері», вивів на оперативний простір Стівена Ланжіля, який мав відразу кілька варіантів продовження атаки, але вибрав найбільш невдалий. Прямо перед воротами Абб'яті маячили самотні Іренеуш Єлень і Седрік Ангбар, проте хавбек вважав за краще бити в ближній кут і запустив м'яч у небеса.
У дебюті другої половини диспетчерськими навиками блиснув Роналдіньо. Після його передачі в район воротарського мало не домігся свого зіграв на випередження Пато - на місці виявився Сорен. Майже відразу м'яч просвистів в безпосередній близькості від лівої штанги після щільного удару Пірло. Втім, незважаючи на окремі сплески і зрослий в порівнянні з першою половиною темп, як і раніше переважала позиційна боротьба в середині поля, що було тільки на руку «Осер».
Массіміліано Алегрі спробував пожвавити гру, випустивши на заміну Робіньо, проте героєм матчу призначено було стати іншому новачку «россонері» - Ібрагімовичу. На 67-й хвилині Роналдіньо філігранним пасом знайшов у штрафному Боатенга, а ганець головою витончено переадресував м'яч на дальню штангу, де вже чергував нападаючий збірної Швеції - 1:0.
Не встигли гості як слід прийти в себе, як через три хвилини Роналдіньо ще раз нагадав самого себе зразка «Барселони». Цього разу колишній володар «Золотого м'яча», відтягнувши на себе двох захисників, відпасував на лівий край штрафного Ібрагімовичу, і який залишився без нагляду швед у дотик вразив дальній кут.
У час, що залишився успіх господарів могли закріпити Боатенг і Роналдіньо, тоді як Абьятті впорався з небезпечним ударом Оліеча, а гол «Осера» після розіграшу кутового був скасований через офсайд. У наступному турі дружина Алегрі відправиться на виїзд до «Аяксу», а французи приймуть в рідних стінах мадридський «Реал».
«Мілан» - «Осер» - 2:0
Голи: Ібрагімович, 66, 69.
«Мілан»: Абб'яті - Зеєдорф, Неста, Пірло, Роналдіньо, Амброзіні (Кевін-Принц Боатенг, 15), Дзамбротта, Бонера, Ібрагімович, Антоніні (Абате, 71), Пато (Робіньо, 55).
«Осер»: Сорін - Хенгбарт, Кулібаєв, Оліех, Гріхтінг, Йелен, Бірса (Ле Талль, 73), Педретті, Паскаль Міньо, Ланг (Хафні, 79), Ндінга.
Попередження: Зеєдорф, Дзамбротта - Гріхтінг.
Категорія: Ліга чемпіонів | Переглядів: 596 | Додав: Roland | Теги: новини футболу, Реал Мадрид, Футбол, Аякс, футбольные новости, Новости, футбольні новини, новини, футбола | Рейтинг: 0.0/0