Головна » 2012 » Вересень » 12 » Група I. Іспанія мінімально обигривет Грузію
12:04
Група I. Іспанія мінімально обигривет Грузію
ЧС-2014Франція помилок не повторює і обіграє Білорусь
Збірна Грузії надала гідний опір грізному супернику, але все ж не змогла створити сенсацію.
Порівняно зі стартовою грою проти Білорусі (1:0) наставник збірної Грузії Тимур Кецбая зробив пару замін. Нові обличчя з'явилися на обох флангах оборони. Замість Гії Грігалави зліва вийшов досвідчений Давид Квірквелія, тоді як номінальний правий захисник Гурам Кашія зміцнив опорну зону. Місце самого Кашіі зайняв Уча Лобжанідзе.
Захисний варіант Кецбаі виправдав себе в першій половині - іспанці лише двічі реально загрожували воротам господарів. Один раз Давід Сільва влучив у штангу, а в інших випадках впевнено грав голкіпер Георгій Лорія. Грузини при нагоді теж наважилися провести повноцінну атаку, і вона мало не стала гольовою. Зураб Хізанішвілі, Кашія і Леван Мчедлідзе розіграли комбінацію на чужій половині поля, і Олександр Амісулашвілі обвідним ударом потрапив у стійку.
В середині другого тайму Вісенте дель Боске спробував переламати хід гри за допомогою замін. Кецбая ж на 71-ій хвилині був змушений поміняти воротаря, який отримав травму в, здавалося б, простій ситуації. І якщо на хід гри цей епізод не вплинув, то на її результат справив безпосередній вплив. Тому що не встиг зазвичай надійний Роїн Квасхвадзе втягнутися в гру, як отримав гол у свої ворота.
В останній десятихвилинці гості накрутили темп і змогли-таки розмочити результат. Сеск Фабрегас прострілив у штрафну, а Роберто Сольдадо, якого дель Боске не взяв на ЄВРО-2012, пробив сильно і точно - 1:0. У доданий час у господарів був непоганий шанс зрівняти рахунок. На 94-й хвилині вийшов на заміну Іраклій Сірбіладзе бив майже впритул, але його удар прийняли на себе захисники.

Грузія - Іспанія - 0:1
Голи: Сольдадо 86.
Грузія: Лорія (Квасхадзе, 72), Амісулашвілі, Квірквелія, Кашія, Лобжанідзе, Хізанішвілі, Даушвілі, Окріашвілі, Канкава, Таргамадзе (Дзаламідзе, 63), Мчедлідзе (Сірбіладзе, 78)
Іспанія: Касільяс, Піке, Арбелоа (Фабрегас, 79), Альба, Рамос, Бускетс (Педро, 57), Іньєста, Сілва (Касорла, 63), Хаві, Алонсо, Сольдадо

Французька збірна добилася другий поспіль перемоги на старті відбірного турніру чемпіонату світу-2014. За вдалим виїздом до Фінляндії послідувала зустріч, в якій "триколірні» поклали на лопатки команду Білорусі.
Білоруси і французи зовсім недавно змагалися у відбірковому турнірі ЄВРО-2012, де слов'яни двічі відібрали очки у «триколірних» - 1:0 в гостях і 1:1 вдома. Цього разу засмутити фаворита не вийшло. Підопічні Дідьє Дешама з ходу заволоділи ініціативою і вже в дебюті організували серію перспективних атак.
За звичаєм напористо діяв Франк Рібері, якому добре допомагали партнери. Самий небезпечний епізод першого тайму трапився незадовго до відходу на перерву. Підключився на розіграш кутового Мамаду Сахо бив головою в упор з шести метрів, але прямо по центру воріт, і Сергій Веремко ліквідував небезпеку.
Друга половина стартувала з гострих випадів гостей. На 47-й хвилині Сергій Кисляк прекрасною розрізає передачею кинув у прорив Станіслава Драгун, який, залишившись віч на віч Південно Льорісом, не зумів переграти останнього. Господарі відповіли майже негайно. На 49-й хвилині Етьєн Капуе, скориставшись пасом Рібері, ударом з 15 метрів відкрив рахунок.
Вимушені відіграватися білоруси заграли сміливіше, але їх наступу, як правило, не вистачало акцентованого завершення. А ось господарі в середині тайму закріпили успіх. Крістоф Жалле неймовірним ударом від правої бровки направив м'яч під саму поперечину.
Незабаром у білорусів зажевріла надія: Антон Путіло, вдало спрацювавши на добиванні після нереалізованого Сергієм Корниленко пенальті, скоротив відставання до мінімуму. Але французи досить швидко знову відновили різницю в два голи. Невгамовний Рібері з близької відстані холоднокровно перекинув м'яч через який кинувся назустріч Веремко - 3:1.

Франція - Білорусь - 3:1
Голи: Капуе 49, Жалле 68, Рібері 80 - Путіло 72
Франція: Льоріс, Сахо, Янгамбіва, Жалле, Евра, Рібері (Менез, 90), Кабайе (Матюйді, 75), Мавуба, Капуе, Бензема, Жиру (Вальбуена, 61)
Білорусь: Веремко, Радьков, Верховцов (Балановіч, 70), Бордачов, Мартинович, Поляков, Кисляк, Брессан (Кульчий, 46), Путіло, Драгун, Родіонов (Корніленко, 62)
Незабиті пенальті: Корніленко (Білорусь), 72
Попередження: Янгамбіва, 71 - Верховцов, 31
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 474 | Додав: Roland | Теги: ЧС-2014 | Рейтинг: 0.0/0