Головна » 2010 » Листопад » 3 » Група С. Велика перемога МЮ. Валенсія б'є Рейнджерс
06:49
Група С. Велика перемога МЮ. Валенсія б'є Рейнджерс
рейнджерс, Манчестер Юнайтед, Валенсія, новини, новости, новости, футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболу«Манчестер Юнайтед» у гостях розгромив аутсайдера групи С «Бурсаспор», зберігши за собою першу сходинку, і наблизився до виходу в плей-офф Ліги чемпіонів УЄФА.
У Бурсі суперники вирішували діаметрально протилежні завдання. Англійці, які у перших трьох зустрічах при двох перемогах і одній нічиїй жодного разу не пропустили, прагнули виграти, щоб максимально наблизитися до виходу в наступну стадію. Господарі ж сподівалися порадувати своїх шанувальників, що заповнили трибуни стадіону «Ататюрк», першими набраними очками і дебютними голами у турнірі.
Екватор групового етапу «Бурсаспор» перетнув на останньому місці в групі С, але раніше часу турки здаватися не збиралися. Тим більше, наставник чемпіонів країни Ертугрул Саглам зазначав, що манкуніанці є відмінним подразником для його підопічних.
Як би там не було, зі стартом матчу турки не поспішали атакувати, поступившись територіальну перевагу гостям. У перші хвилини на полі виділявся Дімітар Бербатов, який наніс два удари по воротах свого тезки і співвітчизника Іванкова. Втім, голкіпер партнерів не підвів.
Господарі огризнувся на 22-й хвилині. Тургай Бахадир з правого флангу вийшов на побачення з Едвіном ван дер Саром, однак дворазовий володар Кубка європейських чемпіонів відвів загрозу і перевів м'яч на кутовий. Незабаром Волкан Шен, якого напередодні нахвалював тренер «МЮ» сер Алекс Фергюсон, дальнім пострілом ще раз потривожив голландця, який не схибив і цього разу.
З середини першого тайму гості, і без того ослаблені численними кадровими втратами, був вимушено обходитися без Нані. Португальський півзахисник, який став автором єдиного гола в попередньому матчі тих же команд, на рівному місці травмував коліно і був замінений на Пак Чжі Суна. Англійці не стали довго сумувати і ще до перерви могли вийти вперед. Однак Даррен Флетчер, отримавши пас від Патріса Евра, з кута воротарського не влучив у ціль.
Незабаром після перерви шотландець виправився за свій промах. На 48-й хвилині Майкл Каррік під час позиційної атаки побачив у штрафному вільного Флетчера і переадресував того м'яч, і 26-річний півзахисник не залишив шансів Іванкову - 1:0.
Перевага в рахунку дозволило манкуніанцям зменшити обороти і зайняти вичікувальну позицію, змусивши «Бурсаспор» діяти активніше. Турки й самі розуміли, що повинні шукати щастя біля воріт ван дер Сара, проте розхитати оборонні редути гостей було для них не під силу.
Фергюсон кинув у бій свіжі сили, остаточно остудивши запал господарів. Габріель Обертан, отримавши пас від Евра, вколотив м'яч під поперечину, забивши дебютний гол у турнірі. Вийшов на заміну, Бебе, відгукнувшись на передачу Пола Скоулза, вразив ближній кут, куди м'яч підправив гравець «Бурсаспора» Алі Тандоган.
«Бурсаспор» - «Манчестер Юнайтед» - 0:3
Голи: Флетчер, 48, Обертан, 73, Бебе, 77.
«Бурсаспор»: Іванків, Ведерсон, Ердоган, С. Йилдирим (Іпек, 74), Інсуа (Нуньєс, 74), Волкан Шен (Одабаш, 81), Г. Свенссон, Алі Тандоган, Бахадир, Ергіч, Езтюрк.
МЮ: ван дер Саар, Евра (Фабіо, 81), Бербатов, Смоллінг, Відіч, Керрік, Нані (Пак Чжі Сун, 29), Скоулз, Рафаел, Флетчер (Бебе, 63), Обертан.
«Валенсія» - «Рейнджерс» - 3:0
Голи: Сольдадо, 33, 71, Коста, 90.
«Валенсія»: Сесар Санчес, Наварро, Албелда, Хоакін (Пабло Ернандес, 85), Сольдадо (М. Фернандеш, 78), Мата, Аріція Адуріц, Рікарду Кошта, Банега (Коста, 70), Матьє, Мігел.
«Рейнджерс»: Макгрегор, Уїр, Броудфут, Папац, Маккалох, Еду (Лаффеті, 84), Девіс, К. Міллер, Нейсміт, Уіттекером, Бугерра.
Попередження: Албелда, Коста.
Категорія: Ліга чемпіонів | Переглядів: 497 | Додав: Roland | Теги: Футбол, Манчестер Юнайтед, футбольные новости, валенсія, Рейнджерс, Новости, футбольні новини, новини, футбола | Рейтинг: 0.0/0