Головна » 2010 » Листопад » 3 » Група В. Бенфіка - Ліон, шляхом Тоттенхема ... Хапоель та Шальке 04 розходяться миром
06:49
Хапоель (Тель-Авів),Шальке 04, ліон, Бенфіка, новини, новости, новости, футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболуНезважаючи на гостьову поразку від «Бенфіки» з результатом 3:4, «Ліон» зберіг за собою лідируючі позиції в групі В.
Здавалося, що доля зустрічі була вирішена в першому таймі, протягом якого «Бенфіка» тричі засмутила воротаря гостей Південно Льоріса. Після перерви Фабіу Коентрау оформив дубль, але гості знайшли в собі сили на гідну відповідь - в останні 15 хвилин відзначилися Йоанн Гуркюфф, Бафетімбі Гоміс і Деян Ловрен.
Суперники розпочали зустріч з розвідки, не включаючи максимальних швидкостей. Невеликою перевагою володіли португальці, проте на стартовому відрізку небезпечніше виглядали контратаки гостей. Втім, перший гольовий момент створили «орли». На 12-й хвилині Едуардо Сальва пробив з-за меж штрафного у ближній кут - Льоріс перевів м'яч на кутовий.
Втім, вже другий удар у площину воріт "Ліона" виявився результативним. Алан Кардек у боротьбі з Міралема Пьяніча заробив штрафний і сам же його довів до логічного завершення, точно пробивши головою після подачі Карлуша Мартінша. Французи загострили гру біля воріт Роберто лише в середині тайму. Антоні Ревейєр пройшов правим флангом і виконав подачу в район 11-метрової позначки, звідки Жіммі Бріан «ножицями» пробив над поперечиною.
Згодом підопічні Клода Пюеля великими силами пішли вперед, за що були миттєво покарані. По завершенні півгодини гри «леви», захопившись атакою, пропустили швидкий контрвипад, який ефектним ударом з льоту після пасу Мартінша завершив Коентрау. А за три хвилини до перерви гості змушені були капітулювати втретє - Мартінш записав на свій рахунок Асистентський хет-трик, з кутового точно подавши на Хаві Гарсію, а той з "другого поверху" переграв Льоріса.
Після перерви «Бенфіка» віддала ініціативу і стала навмисно «сушити» гру. Тим не менш, навіть за таких тактичних діях в атаці португальці виглядали небезпечнішими опонента. «Бенфіка» намагалася миттєво доставити м'яч форвардам, які в цей вечір без праці перегравали оборону суперника.
На 67-й хвилині захист «Ліона» виявилася безсила проти швидкого прориву невгамовних Мартінша і Коентрау. Перший віддав четверту гольову передачу, а другий оформив дубль, в дотик перекинувши м'яч через Льоріса.
Треба віддати належне гостям, які до останнього намагалися забити хоча б гол престижу. За свої старання вони були винагороджені сповна. За 15 хвилин до закінчення зустрічі Гуркюфф замкнув простріл Олександра Ляказетта з правого флангу, а наприкінці поєдинку Гоміс виявився спритнішим за всіх після розіграшу кутового. Крапку ж у матчі вже у компенсований час поставив Ловрен, який скористався помилкою на виході Роберто.
«Бенфіка» - «Ліон» - 4:3
Голи: Алан Кардек, 20, Коентрау, 32, 67, Хаві Гарсія, 42 - Гуркюфф, 67, Гоміс, 85, Ловрен, 90
Попередження: Луїзао, 24, Савіола, 60, Р. Хіменес, 90 - Пьяніч, 22, Ловрен, 24
«Бенфіка» - Р. Хіменес, М. Перейра, Давид Луїз, Луїзао, Пейшоту, Мартінш (Менезес, 75), Хаві Гарсія, Коентрау, Савіола (Хаара, 70), Аймар, Алан Кардек (Сантуш де Андраде, 71).
«Ліон» - Льоріс, Ревейєр, Діакате (Гоміс, 59), Кріс, Ловрен, Гоналонс, Пьяніч (Макун, 70), Гуркюфф, п'є (Лакасетті, 71), Бастос, Бріан
Нульова нічия стала логічним фіналом невиразної гри між «Шальке-04» і «Хапоелем» з Тель-Авіва.
Напередодні поєдинку суперники знаходилися в різних умовах - німці, здолавши у минулому турі «Хапоель», з шістьма очками йшли на другому місці в групі В, тоді як ізраїльтяни замикали квартет з помітним відставанням, а в разі поразки практично позбавлялися шансів на продовження боротьби в єврокубках.
Незважаючи на шалену підтримку трибун і необхідність набирати очки, «Хапоелю» з перших хвилин довелося більше думати про захист власних воріт, ніж про атаку чужих. Німці впевнено контролювали м'яч, проте в стартовому відрізку вони жодного разу не потурбували ворота Вінсента Еньеами.
Беззубі атакуючі дії гостей дозволили «Хапоелю» кілька виправити гру. У результаті в першій половині тайму саме ізраїльтяни створили найнебезпечніший момент. Тото Тамуза прицільно пробив з дальньої дистанції, і лише блискуча реакція голкіпера збірної Німеччини Мануеля Нойєра врятувала гельзенкірхенці від неприємностей.
Пропустивши ще кілька випадів, «Шальке» підготував зрозумілу відповідь лише наприкінці першого тайму, коли після пасу Івана Ракітіча ледь не відзначився Рауль Гонсалес. На цей раз на висоті був воротар господарів Еньеама.
Друга половина зустрічі видалася ще більш скупий на події. Нападники обох команд раз від разу або забиралися в офсайд, або допускали спотворене й недозволене шлюб. Суперники практично не били по воротах, і воротарі відверто нудьгували без діла. Під кінець «Хапоель» та «Шальке» зменшили швидкості до мізеру, і гра остаточно померкла.
«Хапоель» Тель-Авів - «Шальке 04» - 0:0
Попередження: Захаві, 5, Бадір, 39 - Ракітіч, 23, Хурадо, 30, Хунтелар, 34, Хеведес, 51
«Хапоель» Тель-Авів - Еньєма, Бондарв, да Сілва (Франсмен, 42), Бадір, бен Даян, Захаві, Абутбуль, Вермут, Туама (Шівхон, 60), Тамуз, Саар (мєрей, 70).
«Шальке 04» - Нойер, Утіда, Метцельдер, Хеведес, Ескудеро, Клюге (Морітц, 46), Фарфан (Дяк, 81), Ракітіч (Еду Гонсалвеш, 74), Хурадо, Хунтелар, Рауль.
За матеріалами uefa.com
Категорія: Ліга чемпіонів | Переглядів: 675 | Додав: Roland | Теги: ліон, Футбол, Бенфіка, футбольные новости, Новости, Хапоель (Тель-Авів), Шальке 04, новини, футбола | Рейтинг: 0.0/0