Головна » 2013 » Листопад » 9 » Іллічівець перервав триматчеву домашню програшну серію
08:45
Іллічівець перервав триматчеву домашню програшну серію
Іллічівець , Металург Запоріжжя , Чемпіонат України , Українська Прем'єр - ЛігаМаріупольський " Іллічівець " перервав триматчеву домашню програшну серію перемогою над зручним для них запорізьким " Металургом " - 3:1. Це вже була п'ята поспіль перемога азовців над запорожцями , які зіпсували ювілейний , 250- й матч , у вищій лізі для їх нового головного тренера Олега Тарана . Єдиний позитив для "Металурга" : вони перервали свою "суху" серію з " Іллічівцем " на 563 -й хвилині ...
Це що стосується статистики , і по грі азовці перевершили суперника , перш за все , в бажанні . Вже на другій хвилині господарі повели в рахунку , коли після навісу зі штрафного Федотова до м'яча не дотяглися його партнери , зате той влучив у голову Опанасенко і влетів у ворота " Металурга". Через півгодини вже помилився воротар гостей Грдлічка , коли не зміг відбити удар Майкона у ближній кут після вкидання м'яча з-за бокової та знижки Фоміна. Ще до перерви рахунок міг бути розгромний , але десь везіння , а десь майстерність гравців " Іллічівця " зіграло за гостей .
На початку другого тайму ще один разючий удар і знову не обійшлося без помилки запорізького воротаря. Після удару Довгого м'яч влетів у дальній кут під воротарем. Після цього маріупольці вже розслабилися , дозволивши запоріжцям спочатку вирівняти гру , а потім і дали їм " розмочити " і рахунок , і їх "суху" серію. Матяж після пасу з глибини втік від захисників , обіграв воротаря і відправив м'яч у порожні ворота . Такі м'ячі , як правило , забивають захопленим атаками командам , а не намагаються зберегти рахунок . Після цього , маріупольці стали грати уважніше в обороні і футболу вже стало мало. Принаймні , небезпечних моментів більше не було.
"Іллічівець" перериває програшну серію і піднімається відразу на восьме місце. Цікаво , що в цьому сезоні азовці забивали три м'ячі тільки раз і теж "Металургу" , тільки донецькому три місяці тому.

2013-14 . Чемпіонат України . 2- й коло. 16- й тур .

"Іллічівець " - " Металург З " 3:1 (2:0 )

Голи: Опанасенко , 2 ( автогол ) ( 1:0); Майкон Олівейра , 33 ( 2:0) ; Довгий , 50 ( 3:0) ; Матяж , 70 ( 3:1)
"Іллічівець" : Худжамов ; Довгий ( Яворський , 91); Бутко ; Іщенко ; Ордець ; Ємельянов ; Полянський ; Федотов ; Путівцев ; Майкон Олівейра ( Кулач , 74 ) ; Фомін ( Мандзюк А. , 85 )
" Металург З " : Грдлічка ; Балич ; Сахневич ; Матяж ; Максимов А. ; Опанасенко ; Рудика ( Нестеров , 83); Гавриш ; Жуніор ; Штурко ( Годін , 66); Лео ( Шевчук А. , 83 )
Попередження: Ємельянов , 62
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 526 | Додав: Roland | Теги: Металург Запоріжжя, іллічівець, чемпіонат україни, Українська Прем'єр - Ліга | Рейтинг: 0.0/0