Головна » 2009 » Грудень » 10 » Інтер - Рубін 2:0 + ВІДЕО
09:07
Інтер - Рубін 2:0 + ВІДЕО
інтер, рубін«Інтер» бере «своє» і крокує в 1 / 8 фіналу
Пропустивши голи від Самюеля Ето'о і Маріо Балотеллі, «Рубін» програв «Інтеру» у заключному турі групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА і вилетів з турніру, однак пробився при цьому в Лігу Європи УЄФА.
Мабуть, символічно, що завершувати російський футбольний сезон випало чемпіону країни. «Рубін» міг домогтися історичного досягнення - вийти в 1 / 8 фіналу в своєму дебютному розіграші Ліги чемпіонів. Для цього йому необхідно було, ні багато ні мало, перемагати на виїзді найсильнішу команду Італії, причому без трьох твердих гравців «основи» - захисників Романа Шаронова і Крістіана Ансальді, а також нападника Олександра Бухарова.
У світлі цього роль форварда була передбачувано довірена Алехандро Домінгес, а Шаронова в обороні замінив Лаша Салуквадзе. Те, що йому та партнерам доведеться вкрай непросто, стало зрозуміло ще до стартового свистка. В атаці у «Інтера» вийшли відразу три номінальних нападників: Дієго Міліто, Маріо Балотеллі та Самюель Ето'о.
Камерунець і створив перший небезпечний момент. На восьмій хвилині Ето'о прийняв м'яч у лінії штрафної, різко розвернувся і пробив з 15 метрів. На щастя для гостей, прямо в голкіпера. Пройшло зовсім небагато часу, і інший Самуель, аргентинський захисник «Інтера», змушений був залишити поле. Потягнувши стегно, футболіст поступився місцем Івану Кордобі.
На 18-й хвилині прийшла черга «Рубіна» показати зуби. Крістіан Нобоа видав відмінний пас Гекденіз Караденіз, турків завдав удару в ближній кут, але Жуліо Сезар перевів м'яч на кутовий. Незабаром Рафал Муравськи, перебуваючи у вигідній позиції, вважав за краще не бити у дотик, загубив тим самим відмінну можливість.
Здавалося, казанці освоїлися на чужому полі. За півгодини вони не дозволяли суперникові майже нічого. Гол виник на рівному місці. Гості не зуміли винести м'яч із власної штрафної, послідувала передача на Балотеллі, той практично від лицьової лінії п'ятою відпасував на Ето'о, який вже без перешкод бив у ближній кут - 1:0. «Інтер» повністю перехопив ініціативу. До перерви Уеслі Снейдер і Майкон могли збільшити рахунок. У першому випадку м'яч пройшов вище воріт, у другому надійно зіграв Сергій Рижиков.
На початку другого тайму казанці продемонстрували, що здаватися не мають наміру. Після оригінального розіграшу кутового відзначився Караденіз небезпечним ударом. Він же трохи пізніше виконував навіс у воротарську, але захисники «Інтера» в останню секунду ліквідували загрозу. Ще через пару хвилин Нобоа пробив поруч зі штангою, а потім Олександр Рязанцев зовсім небагато не встиг в штрафній на передачу партнера - Кордоба здорово зіграв у підкаті.
«Рубін» притиснув міланців до їхніх воріт. Ті ж, перечекавши натиск, відповіли двома гострими моментами у виконанні Балотеллі. І якщо перша його спроба - удар без перешкод у дальній кут - виявилася невдалою, то друга була реалізована на всі сто. Божевільним за силою дальнім ударом зі штрафного юний форвард відправив м'яч під поперечину.
«Інтеру» і цього було мало. Автор другого голу мало не забив знову, трохи запізнившись на простріл. Ще більш реальний шанс упустив Снейдер. Після його удару з лінії штрафного «Рубін» виручила штанга. Але й гостям, як і раніше вдавалися гострі атаки. В одній з них Рязанцев і Домінгес створили чудовий момент для вийшов на заміну Алана Касаева, але той його занапастив, завозиться з м'ячем і віддав пас у «поза грою».
Кінцівку зустрічі господарі провели спокійно, без зайвого ризику. Єдиний що стоїть зараз на цьому відрізку мав все той ж стосується. Перебуваючи під гострим кутом, хавбек не зміг переграти Жуліара Сезара. «Рубін» програв але, з огляду на перемогу «Барселони» в Києві, зберіг за собою третє місце в групі і пробився в Лігу Європи УЄФА
«Інтер» - «Рубін» - 2:0
Мілан. «Сан-Сіро»
"Інтер": Жуліо Сезар, Дзанетті, Камбьяссо (Станкович, 51), Лусіо, Мотта, Ето'О, Снейдер, Майкон, Дієго Міліто, Самуель (Kopдоба, 15), Балотеллі (Мунтарі, 77).
«Рубін»: Рижиков, Навас, Семак, Салуквадзе, Домінгес, Рязанцев (Баляйкін, 84), Нобоа (Бистров, 80), Калешин, Попов, Муравськи, Караденіз (Каса, 74).
Суддя: Вінк (Голландія).
Голи: Ето'О (31), Балотеллі (64).
Попередження: Балотеллі (47), Лусіо (68) - Муравськи (28), Навас (43).
Огляд матчу

За матеріалами uefa.com
Категорія: Ліга чемпіонів | Переглядів: 566 | Додав: Roland | Теги: інтер, рубін | Рейтинг: 0.0/0