Головна » 2009 » Грудень » 14 » «Інтер» слабкий без Моурінью
10:23
«Інтер» слабкий без Моурінью
інтер, мауріньо, ювентус, міланМіланський «Інтер» зіграв внічию з «Аталантою» в Бергамо при тому, що головні тренери команд Жозе Моурінью і Антоніо Конте спостерігали за матчем з трибуни. «Мілан» на своєму полі сенсаційно програв «Палермо».
У неділю відбулися матчі 16-го туру чемпіонату Італії. Колишній суперник казанського «Рубіна» по Лізі чемпіонів, лідер серії А «Інтер» приїжджав за очками до «Аталанті». Міланці програли минулий матч у чемпіонаті, зазнавши поразки від туринського «Ювентуса» (1:2), але пробилися до плей-офф кращого клубного першості Європи, тому команда Жозе Моурінью перебувала в доброму настрої, і була готова до боротьби.
Правда, у цьому матчі Моурінью і його колезі Антоніо Конте довелося опинитися на місці уболівальників і спостерігати за матчем з трибуни, тому що вони отримали дискваліфікацію на один матч. Мабуть, у зв'язку з цим пан Моурінью проігнорував передматчеву прес-конференцію, відмовившись від спілкування з пресою взагалі. На відміну від свого колеги.
«Я попросив своїх футболістів домогтися потрібного результату у матчі з такою потужною командою, як« Інтер ». Нам нема чого втрачати. Тому я очікую, що нашій команді вистачить куражу і рішучості », - наводить слова Конте Goal.com.
Глядачі, які прийшли подивитися матч, забитих м'ячів треба було чекати недовго.
Через чверть години рахунок відкрив Дієго Міліто, який дочекався, коли м'яч опиниться біля правого краю штрафного «Аталанти», отримав пас від Снейдера і пробив низом - сильно і точно.
«Нерадзуррі» продовжували робити вилазки до воріт суперника, господарям поля доводилося більше відбиватися, ніж самим створювати небезпечні моменти біля воріт Жуліо Сезара, хоча і голкіперу «Інтера» спочивати на лаврах не доводилося. А от його партнер по команді Самуель Ето'О під час матчу встигав поспілкуватися з арбітром і Сімоне Падоіном, навіть разом над чимось посміятися.
Те, що відбувається на полі не радувало наставника гостей. Моурінью списав два блокнота, відзначав все, що мав намір сказати футболістам після матчу, не забуваючи відзначати і роботу суддів. Обуренню наставника «Інтера» не було меж, коли «Аталанта» зрівняла рахунок за дев'ять хвилин до кінця матчу.
Одна з стихійних атак господарів виявилася результативною. Після підказки Конте, тренерський штаб зробив заміну, яка виявилася знаковою. Сімоне Тірібоккі включився в гру на 63-й хвилині, а на 81-й дозволив команді по-чесному розділити очки з «Інтером». Тірібоккі зупинив м'яч п'ятою у штрафному «Інтера» і другим дотиком «прошив» Сезара.
Напевно Уеслі Снейдер випробує на собі праведний гнів Моурінью. У другій половині матчу Снейдер наступив на ногу Гуаренте, намагаючись перервати контратаку «Аталанти», і отримав другу жовту картку. Таким чином, голландець залишив команду вдесятьох боротися. Господарі цим скористалися сповна.
У світовій столиці моди «Мілан», що наступає на п'яти «Інтеру», приймав у себе «Палермо». Зараз «россо-нері» вже вийшли на той рівень, якого чекали від команди вболівальники, Роналдіньо став схожим на себе зразка «Барси». Що стосується «Палермо», то ця команда навпаки все більше засмучує своїх прихильників. Зараз хлопці Мауріцціо Дзампаріні лише тринадцятим і до перемоги над «Кальярі» (2:1) вони не могли набрати три очки п'ять ігор поспіль. Проблеми в обороні сильно позначаються на результаті команди.
Червоно-чорні з перших хвилин почали контролювати ситуацію на полі, намагаючись не підпускати суперника не те, що до воріт, до штрафного. Однак не завжди за все можна встежити. Тому на рідному стадіоні «Мілану» довелося виступити в ролі тих, що наздоганяють, так як підопічні Леонардо пропустили на 49-й хвилині матчу.
Мікколі вбіг в штрафну з лівого флангу, прибрав на замаху Дзамбротту, після чого крученим ударом відправив м'яч у ворота.
Були можливості у «Мілана», але щось сталося з порозумінням у гравців «россо-нері». Зедорф не міг поділити м'яч з Пато, Боррьєлло не виходило замикати гольові атаки. Всі невдачі господарів звелися до того, що «Палермо» забив другий гол. І на цей раз не обійшлося без Мікколі. Обігравши Несту, він зробив пас у чужу штрафну на пастора, який пробити по воротах не дозволили. Але вчасно на допомогу команди прийшов Брешіано, який і забив м'яч у сітку воріт. Він же став останнім у матчі, принісши успіх «Палермо».
Тим часом, до півзахисника «Мілана» Дженнаро Гаттузо проявляє інтерес «Бунедкор». Чемпіон Узбекистану хотів був підписати його вже в зимове трансферне вікно. Хоча сам Гаттузо, швидше за все, залишиться в «Мілані» чи продовжить кар'єру в Англії, повідомляє TMW.
В інших матчах дня «Кьєво» на своєму полі обіграв «Фіорентину» (2:1), з таким же рахунком завершився поєдинок між «Сієною» і «Удінезе», «Пармою» і «Болоньєю». «Лаціо» виявилося сильнішим за «Дженоа».
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 549 | Додав: Roland | Теги: Ювентус, інтер, Мілан, мауріньо | Рейтинг: 0.0/0