Головна » 2010 » Січень » 10 » «Інтер» зіграв на нервах і виграв у футбол
01:29
«Інтер» зіграв на нервах і виграв у футбол
Міланський "Інтер" у матчі 19-го туру серії A в драматичному поєдинку здолав будинку абсолютного аутсайдера чемпіонату «Сієну» (4:3). Рещающіе м'ячі чорно-сині забили на 89-й і 90-й хвилинах поєдинку. «Рома» вдома з мінімальним рахунком обіграла «Кьєво».
Лідер серії A міланський «Інтер» закривав суботню програму 19-го туру домашній поєдинком з «Сієною», в турнірній таблиці чемпіонату що займає останній рядок. Здавалося б, велика перемога чорно-синім забезпечена: першу і 20-е місця в табелі про ранги кальчо розділяють 30 очок. Однак легкого життя у міланців на рідному «Сан Сіро» не вийшло.
На матч «нерадзуррі» вийшли з двома чистими нападниками (Самюель Ето'О вирушив на Кубок Африки), однак на вістря був висунутий Дієго Міліто, а Горан Пандев і Рікарду Куарежма підтримували аргентинця по флангах. Все ж таки сподівання «Сієни» були пов'язані з Массімо Маккароне, якому в міру сил допомагали Режіналдо і Мато Яяло.
Саме гості на 18-й хвилині відкрили рахунок. І відзначився, зрозуміло, Маккароне.
Дальній удар бритоголового форварда застав зненацька Жуліо Сезара, і м'яч вперся у верхній кут воріт «Інтера». Жозе Моуірнью тут же стрепенувся, поправив зачіску, підняв комірець пальто і погнав своїх підопічних вперед. Подіяло. «Інтер» замкнув гостей на їх половині поля і досить швидко зумів відігратися.
Захисники «Сієни» упустили у своєму штрафному Міліто, а Дієго подібних помилок не прощає - точний удар низом в дальній кут запалив на табло «Сан Сіро» одиничку і поряд з емблемою міланського клубу. Тіффозі «нерадзуррі» помітно пожвавилися, а ще через 12 хвилин їх радість переросла в захоплення. Каталізатором подібного перетворення став чітко виконаний Уеслі Снейдер удар зі штрафного.
Однак навряд атака «Інтера» проявила свої кращі якості, тут же провалилася оборона господарів. Шведська хавбек «Сієни» Альбін Екдаль, орендований тосканцамі у туринського «Ювентуса», без перешкод розстріляв Жуліо Сезара з лінії воротарського після низки помилок Хав'єра Санетті і компанії. На перерву суперники пішли за рахунку 2:2.
На другий тайм обидві команди вийшли в інших складах. У гостей відбулася заміна голкіпера: замість Джанлуки Курчі в гру вступив його тезка Пеголо, а в «Інтері» Марко Арнаутович вийшов замість отримав пошкодження Деяна Станковича, а Вальтер Самюель замінив Куарежму.
«Сієна», незважаючи на заміну голкіпера, виглядала більш ніж достойно і вже аж ніяк не слабше «Інтера», що в підсумку позначилося на підсумковому результаті. А вийшов він більш ніж несподіваним: у середині другої половини зустрічі Маккароне оформив дубль, здавалося, принісши чорно-білим сенсаційну перемогу. Але не так сталося як гадалося ...
На передостанній хвилині зустрічі у ворота гостей був призначений ще один штрафний, який знову на гол перетворив Снейдер.
Дотерпіти гостям залишалося чотири додані хвилини, однак цього не сталося. Що прийшов в атаку Вальтер Самюель після комбінації, розпочатої Дієго Міліто і продовженій Гораном Пандева, розстріляв ворота Пеголо. «Інтер» при абсолютно невиразною грі отримав таку важливу перемогу.
«Рома» матч 19-го туру проводила вдома. Суперником римлян був міцний середнячок серії A Веронський «Кьєво». У разі успіху «вовки», принаймні, до неділі обганяли «Наполі» і піднімалися на четвертий рядок у турнірній таблиці чемпіонату. «Кьєво» ж в нинішньому сезоні не загрожує ні виліт в серію B, ні (як видно) потрапляння в єврокубки. «Літаючі осли» просто грають так, як можуть і намагаються радувати своїх уболівальників не тільки гарним футболом, але і результатами.
На жаль для тіффозі жовто-синіх, вояж до Вічного міста очок у турнірну таблицю команді не приніс. «Рома» добилася перемоги з мінімальним рахунком завдяки м'ячу, вже на першій хвилині зустрічі забитому Даніеле Де Россі, капітаном у відсутність Франческо Тотті. Щоправда, вже через десять хвилин господарі залишилися в меншості - за гру руками за межами штрафного майданчика був вилучений воротар «джалороссі» Доні.
У рамку, замінивши Мірко Вучініча, встав Богдан Лобонц.
У підсумку румунський голкіпер відіграв «сухий» матч, і римляни, не дивлячись на нереалізований Давидом Пісарро пенальті, добилися перемоги. Усі 80 з невеликим хвилин на полі провів орендований «Ромою» у мюнхенської «Баварії» Лука Тоні, який був найактивнішим футболістом у складі обох команд (саме на його рахунку зароблений на 55-й хвилині пенальті).
Предложить лучший вариант перевода
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 522 | Додав: Roland | Теги: сієна, інтер | Рейтинг: 0.0/0