Головна » 2012 » Червень » 15 » Італія 1:1 ​​Хорватія. Італійці і вдруге не зуміли втримати перевагу
10:15
Італія 1:1 ​​Хорватія. Італійці і вдруге не зуміли втримати перевагу
збірна Хорватії з футболу, збірна Італії по футболу, євро-2012Сьогодні на поле в Познані тренера Італії та Хорватії випустили стартові склади без єдиного зміни в порівнянні з поєдинками першого туру - вони були цілком задоволені якістю гри підопічних проти Іспанії та Ірландії, відповідно.
З перших хвилин «картаті» стали надавати «синім» гідний опір, але італійці вже на 3-й хвилині створили без жодних натяжок гольовий момент. Багатьма і цілком обгрунтовано критикований Балотеллі бив з меж штрафного, бив сильно, але м'яч пішов в метрі від мети. Після цього хорвати з кожною хвилиною стали сідати все глибше до своїх воріт. Міра була вимушена, але на даний момент вона дозволяла грати без нервів. Номінальні господарі монотонно розгойдували оборону противника, а у того спостерігалися серйозні проблеми з комбінаційною грою на чужій половині поля.
До середини першого тайму хорвати додали, і вже знайшлася робота для Буффона. «Зашкутильгав» було лівий фланг оборони, але італійці швидко поставили вірний діагноз і закрили цю «виразку» за рахунок підстраховки. Гру на на 29-й хвилині міг підірвати Кассано, але після яскравого входу з флангу в штрафну віддав неточну передачу. Чотири хвилини потому він бив з гострого кута і в створ воріт не потрапив.
Заключна третина першого тайму пройшла під диктовку італійців, а Славен Біліч неодноразово просив підопічних заспокоїтися. На 37-й хвилині Маркізіо двічі атакував із забійної позиції, але Плетікоса, якого рідні захисники залишили на поталу, зіграв бездоганно. Півтори хвилини потому рахунок був відкритий - Пірло забив гол класичним обвідним стінку ударом зі штрафного.
Нинішню хорватську збірну фахівці хвалять за вміння перебудовуватися по ходу невдало складається матчу. Нову тактику у виконанні «картатих» всі чекали після антракту, більш активної життєвої позиції. У дебюті тайму Хорватія на очах додала в кількості ударів (мінімум половина була заблокована), але Італія продовжувала грати з холодною головою. Час минав, але мінімального перевазі команди з «чобота» поки ніхто і ніщо не загрожувало.
Першим своїм правом на заміни скористався Чезаре Пранделлі, який не гірше за інших розумів, що його команда стала поступатися суперникові в агресії і динаміці в середині поля. А от вихід на поле Ді Натале замість загубленого Балотеллі переслідував зовсім іншу мету. Чіткість в обороні - це, звичайно, добре, але м'яч далеко від своїх воріт - це вже куди краще. Інтуїція італійського тренера не підвела. Після довгої передачі Стрініч з лівого флангу Манджукич першим дотиком прийняв м'яч, а другим розстріляв голкіпера - 1:1. Про що в цьому епізоді думали центральні захисники ...
Довелося італійцям все починати з нуля. Вони швидко перехопили ігрову ініціативу і почали наполегливо штурмувати фортецю. Якщо відштовхуватися від турнірного становища, нічия була більш вигідна для хорватів. «Картаті» зробили все від них залежне, щоб вберегти синицю в руках, а на останніх хвилинах ще й активно атакували. У компенсований час було багато хитрощів, але свого балканці домоглися.

Італія - ​​Хорватія - 1:1
Андреа Пірло, 39 - Маріо Манджукич, 71
Італія: Джанлуїджі Буффон, Джорджіо К'єлліні, Крістіан Маджіо, Леонардо Бонуччі, Андреа Пірло, Даніеле Де Россі, Клаудіо Маркізіо, Тіаго Мотта, (Ріккардо Монтоліво, '62), Емануеле Джаккеріні, Маріо Балотеллі, (Антоніо Ді Натале, '69), Антоніо Кассано, (Себастьян Джіовінко, '83)
Хорватія: Стіпе Плетікоса, Ведран Чорлука, Гордон Шільдельфенд, Іван Стрініч, Іван Перішич, (Даніель Праньїч, '66), Даріо Срна, Іван Ракітіч, ​​Лука Модрич, Маріо Манджукич, (Ніко Кранчар, '93), Огнен Вукоєвич, Нікіца Елавіча , (Едуардо Да Сілва, '83)
Тіаго Мотта, 56. Ріккардо Монтоліво, 80. - Гордон Шільдельфенд, 86.
Категорія: Євро-2012 | Переглядів: 556 | Додав: Roland | Теги: Євро-2012, збірна Хорватії з футболу, збірна Італії по футболу | Рейтинг: 0.0/0