Головна » 2012 » Червень » 19 » Італія 2:0 ​​Ірландія. Італія завдання виконала і була винагороджена
09:39
Італія 2:0 ​​Ірландія. Італія завдання виконала і була винагороджена
збірна Італії по футболу, збірна Ірландії з футболу, Маріо Балотеллі, Кейт Ендрюс, Антоніо КассаноЗдавалося б, матч збірної Італії проти ірландців був вирішальним для неї, але Чезаре Пранделлі зважився на істотні кадрові перестановки. І, перш за все, торкнулися вони лінії оборони, де з перших хвилин вийшли одразу три нових футболіста - лише К'єлліні брав участь у перших двох поєдинках. Крім того, Пранделлі засумнівався в ігровій спроможності Маріо Балотеллі, і його місце на вістрі атаки зайняв автор першого голу збірної Італії на Євро-2012 Антоніо Ді Натале.
Головна небезпека для італійців в особі суперника була в тому, що збірна Ірландії вже ні на що не претендувала, могла зіграти абсолютно розкуто, і на кону для неї реально стояв лише престиж. Тому, в перші хвилини в активності суперники не поступалися один одному. Лише під кінець чверті години Андреа Пірло налагодив гру в середині поля, і італійці щільно розташувалися на половині поля збірної Ірландії. Однак за рахунок чого збираються забивати, так і не позначили. Пірло справно грузил м'яч в штрафну з кутових, і так само справно захисники виносили його подалі від своїх воріт.
Треба віддати належне ірландцям - підходи до свого штрафного вони перекрили наглухо. А як тільки надавалася можливість, з усіх ніг неслися в контратаку, але обривалися вони, як правило, задовго до володінь Буффона. На кінець півгодини гри у збірної Італії було значне перевага по володінню м'ячем - 61 на 39. І саме в цю хвилину італійці спробували не дуже наполегливо випросити пенальті, коли м'яч після удару Ді Натале влучив у плече Сент-Леджеру, але турецький арбітр джюнейт Чакир залишив прохання аппенінцев без уваги.
Але через три хвилини Ді Натале проявив дивовижну майстерність, коли при виході один на один на швидкості пішов вправо від воротаря і пробивав з гострого кута - Сент-Леджер встиг винести м'яч з лінії воріт. На цьому атака збірної Італії не завершилася, Кассано завдав удар метрів з 20-ти, і Гівен випустив м'яч на кутовий. Ось він-то і приніс успіх збірної Італії. Чергова подача Пірло, Кассано головою пробив, і м'яч від рук Гівена полетів у ворота. Дамьен Дафф стояв на лінії і вибив м'яч. Але не дарма зараз розташовуються арбітри біля воріт - пішов сигнал головному рефері, що м'яч повністю перетнув лінію воріт, і той зафіксував гол. Як показали численні повтори, гол би чистий.
Виконавши свою частину завдання на гру, італійці зменшили оберти, і в атаці почали діяти за рахунок короткого і середнього пасу. Без проблем команда Чезаре Пранделлі довела тайм до перерви з потрібним для себе рахунком. До того ж, і в паралельному матчі ситуація для італійців складалася сприятливо - ніякими катастрофічними 2:2 для них в Гданську і не пахло.
На другий тайм Італія вийшла з чітким планом - тримати м'яч, збивати темп, а якщо щось складеться в позиційній атаці, то і забити другий м'яч. Характерний показник. Коли минув час гри, перевага збірної Італії по володінню м'ячем ще більше зросла: 63 на 37. А тут ще пішли заміни. І якщо вихід Бонуччі замість К'єлліні був вимушеним, то заміна Кассано на Діаманті була досить цікавим ходом. Атакуючий півзахисник «Болоньї» швидко освоївся на поле, і через дві хвилини після свого виходу відзначився прицільною дальнім ударом, але Гівен був напоготові.
На 68-й хвилині збірна Італії отримала право на штрафний на куті штрафного суперника, і одразу ж згадався гол Пірло в ворота збірної Хорватії - точка удару була абсолютно тією ж. Але в цей раз приціл у Андреа дав збій. Довго італієць вибирав напрямок удару, але в підсумку прорахувався і запустив м'яч вище воріт.
А між тим, активізувалася і збірна Ірландії. Все наполегливіше намагалися її футболісти прорватися до воріт Буффона, і італійцям доводилося частенько зривати атаки суперника за рахунок дрібного фолу. І тут Пранделлі здивував - вкрай втомленого Ді Натале по позиції замінив Балотеллі, але зайнятися гравець «МанСіті» змушений був не своєю прямою роботою, а приєднатися до зусиль партнерів по збереженню мінімальної переваги.
А побоюватися було чого - ірландці не залишали спроб здобути перше очко на турнірі. На 79-й хвилині Кейт Ендрюс чудово виконав штрафний - Буффон після крученого удару ірландця насилу відбив м'яч перед собою, а там уже за рахунок виносу італійці розрядили ситуацію.
Аналогічний шанс отримали й італійці, дистанція була навіть ще ближче до воріт - практично з дуги. Поки всі чекали удару Пірло, до м'яча приклався Діаманті, але, мабуть, даремно - м'яч влучив у стінку.
А через пару хвилин задачу збірної Італії спростив Ендрюс. Спочатку ірландець порушив правила, а потім розповів турецькому арбітру все, що він про нього думає - а це червона картка. Більшість команда Чезаре Пранделлі реалізувала рівно через хвилину - черговий кутовий у виконанні Пірло ефектно, у падінні через себе, трансформував в гол Балотеллі.
Це була перемога, і це був вихід у чвертьфінал. На момент фінального свистка ніяких неприємних подій в Гданську відбутися не могло. Кілька секунд потому визначилося, що збірна Італії займає друге місце в групі, і її суперником буде переможець нашої групи D.

Італія - ​​Ірландія - 2:0
Голи: Кассано (35), Балотеллі (90).
Італія: Джанлуїджі Буффон, Джорджіо К'єлліні (Леонардо Бонуччі, 57), Федеріко Бальцаретті, Ігнасіо Абате, Андреа Барцальї, Тіаго Мотта, Клаудіо Маркізіо, Даніеле Де Россі, Андреа Пірло, Антоніо Кассано (Алессандро Діаманті, 63), Антоніо Ді Натале (Маріо Балотеллі, 75).
Ірландія: Шей Гівен, Шон Сент-Леджер, Стівен Уорд, Джон Оши, Річард Данн, Гленн Уїлан, Айден Макгіді (Шейн Лонг, 65), Кейт Ендрюс, Дем'єн Дафф, Кевін Дойл (Джон Уолтерс, 76), Роббі Кін (Саймон Кокс, 86).
Попередження: Бальцаретті (28), Де Россі (71), Буффон (73) - Ендрюс (37), Оши (39), Сент-Леджер (83).
Вилучений: Ендрюс (89, 2 р.к.)
Категорія: Євро-2012 | Переглядів: 596 | Додав: Roland | Теги: Кейт Ендрюс, збірна Ірландії з футболу, Маріо Балотеллі, збірна Італії по футболу, Антоніо Кассано | Рейтинг: 0.0/0