Головна » 2010 » Березень » 2 » Ізмайлов підтримує репутацію
05:56
Ізмайлов підтримує репутацію
ізмайлов, порту, спортинг, чемпіонат португаліїМарат Ізмайлов вдруге за лютий забив гол у ворота «Порту». У матчі 21-го туру чемпіонату Португалії «Спортінг» розгромив суперника з рахунком 3:0.
«З приводу Марата Ізмайлова можу сказати, що він є для нас візитною карткою російського футболу. Його виступ у нинішньому сезоні за «Спортинг» і в минулі сезони вражає.
Це один з тих, хто думає гравців, один з кращих російських футболістів. Ізмайлов підняв репутацію росіян в Португалії на високий рівень. Чому ж деякі ваші гравці їдуть виступати в наш чемпіонат мені важко сказати. Я їх запрошую спробувати свої сили у нас, Марат зробив їм відмінну рекламу нашого першості », - ділився враженнями про Марата Ізмайлова колишній захисник збірної Португалії Фернанду Коуту під час участі в Кубку легенд.
Про те, на що він здатний, росіянин довів у матчі проти «Порту» в чемпіонаті Португалії. На очах у нового менеджера «Спортинга» Коштінья Ізмайлов забив гол «в роздягальню», якраз перед тим, як команди пішли на перерву. А почалося все ось як ...
Спочатку екс-залізничник, якого московський клуб горів бажанням повернути назад в цьому сезоні, отримав м'яч в центральній зоні, підробив м'яч під потрібну ногу, пробив метрів з двадцяти - «круглий» пролетів над поперечиною. За цей Ізмайлов був удостоєний оплесків. Виявилося, що цей удар був тренувальним.
Не встигли суперники прокинутися, як Марат завершив багатоходівку своєї команди вже точним ударом по воротах. Кращого завершення атаки придумати неможливо. Після такого вболівальники не тільки плескали Ізмайлову, але і скандували його прізвище.
Однак росіянин забивав не один в цьому матчі. Не варто недооцінювати працю його одноклубників. Спочатку вивів команду вперед у рахунку Джало. Це відбулося вже на восьмій хвилині матчу, а на початку другого тайму Велозу і зовсім нокаутував суперника.
«Порту» навіть за рахунку 0:3 здаватися не збирався. Як люблять говорити гравців, «футбол - це гра, все може статися». Чому б не відіграти три м'ячі і звести матч до нічиєї? Часу було достатньо, але команда, за яку виступає росіянин, не збиралася упускати перемогу. Незважаючи на те, що темп у грі футболісти помітно зменшили, вони як і раніше шукали моменти для конструктивних контратак.
Тим часом, уболівальники «Спортінга» вже почали святкувати перемогу, раділи і тішилися, але продовжували гнати «левів» вперед. «Порту» ж не допомагали ні заміни, зроблені ще в перерві матчу, ні можливості пробити зі штрафних.
Це був явно не день «драконів».
У чемпіонаті Португалії лісабонський клуб знаходиться на четвертому місці, і навіть розгром «Порту» не допоміг команді Марата Ізмайлова впритул наблизитися у третє місця.
Такий впевненою перемогою «леви» взяли реванш за розгромну поразку в матчі чвертьфіналу Кубка Португалії, який відбувся на початку лютого (2:5). До речі, тоді теж один гол забив Марат Ізмайлов. Подобається йому «Порту» забивати.
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 386 | Додав: Roland | Теги: ізмайлов, Спортинг, Чемпіонат Португалії, Порту | Рейтинг: 0.0/0