Ізмайлов, спортинг, чемпіонат португаліїЧемпіонат Португалії
Голи: Моутінью, 60-пен; Поштіга, 70 - Коллін, 11
Спортінг: Патрісіу, Перейра, Велозу, Тонел, Каррісо, Моутінью, Ізмайлов (Грімі, 90), Мендес, Лієдсон, Яннік (Фернандес, 46), Салейро (Поштіга, 69)
Віторія: Нуно Сантос, Коллін (Регула, 82), Ней Сантос, Пінто, Ліма (Фонте, 75), Джікіне, Сілва, Барбоза, Сандро, Нека (Казмірчак, 85), Енріке
Попередження: Фернандес, 48 - Коллін, 59
Лісабон. "Жозе Алваладе"
Російський півзахисник португальського «Спортинга» Марат Ізмайлов допоміг своїй команді отримати дуже важливу перемогу в матчі 27-го туру національної першості. За три тури до завершення чемпіонату «Спортінг» впевнено займає 4 місце в турнірній таблиці.
Пізно ввечері в понеділок, 19 квітня, португальський «Спортінг» зустрічався з «Вікторією» З в 27-му турі чемпіонату Португалії. Перед цим матчем на рахунку «левів» було 41 очко і 4-е місце в турнірній таблиці. Яке явно не влаштовувало власників клубу. У зв'язку з цим головний тренер лісабонської команди Карлос Карвальял після закінчення сезону залишить клуб після закінчення сезону.
У російського півзахисника «Спортінга» Марата Ізмайлова чорна смуга в португальській кар'єрі, схоже, змінилася білою. Ще недавно його майбутнє в стані «левів» було туманним. Але Марат заявив, що йому добре в цій команді і він має намір своєю грою доводити свою корисність для «Спортінга».
Матч 26-го туру проти «Бенфіки» Ізмайлов пропускав через дискваліфікацію. Тоді його команда програла з рахунком 0:2. Росіянин був видалений в зустрічі з «Ріу Аве». Однак Карвальял показав, що вірить у Марата. І заявив його в стартовий склад на домашній матч проти «Вікторії» С. Крім Ізмайлова в стартовому складі з'явився Салейро, що говорило про намір «левів» атакувати, граючи на перемогу. Але початок зустрічі вийшло не таким, як його планував Карвальял.
Вже на 11-й хвилині відкрив рахунок Коллін, відправивши головою м'яч у кут воріт Патрісіу, і вивів «Вікторію» З вперед.
Поштіга забиває переможний гол у матчі
«Орли» летять до чемпіонства
«Бенфіка» в Лісабонському дербі обіграла «Спортинг», за який не зміг зіграти Марат Ізмайлов. По голу у ворота «левів» у другому таймі відправили Оскар Кардосо і Пабло ...
Пропустивши, «Спортінг» постарався якомога швидше відігратися. Ще до перерви зрівняти рахунок могли Ізмайлов, Лієдсон і Каррісо. Однак воротар гостей Нуно Сантос зумів зберегти свої ворота в недоторканості. Його колега, голкіпер «левів» Руй Патрісіо практично весь час нудьгував без роботи. Так як, повівши в рахунку, гості почали притискатися до своїх воріт, всі сили віддаючи обороні.
Такий стан справ зовсім не влаштовувало головного тренера «Спортинга». І на другу половину матчу він випустив Фернандес замість Яннік.
Ця замін додала швидкості атак «Спортинга». І в кінцевому підсумку гості перестали встигати за футболістами столичного клубу. І на 59-й хвилині після фолу в штрафному Сантоса арбітр зустрічі призначив пенальті. Який упевнено реалізував Жоао Моутінью.
Зрівнявши рахунок, «леви» ще більше напружили темп гри. Ізмайлов віддав кілька дуже хороших передач своїм товаришам по команді. Але ті ніяк не могли забити. Зробити це вдалося Поштіга.
Вийшовши на заміну на 69-й хвилині, він майже першим же дотиком відправив м'яч у ворота.
Тепер вже настала черга «гостей» діяти більш рішуче. Адже команда знаходиться на 14-му місці в турнірній таблиці. І від вильоту в нижчий дивізіон більше не застрахована Але всі атаки «Вікторії» розбивалися в оборону команди Ізмайлова.
У результаті «Спортінг» здобув вольову перемогу з рахунком 2:1, впевнено відігравши в обороні, що залишився час матчу. Причому зробити це було не так просто. Гості дуже хотіли виграти, проте не зуміли цього зробити.
Набравши 44 очки, «Спортінг» ще більш зміцнив своє становище на 4-му місці, випереджаючи «Вікторію» Г вже на 7 очок.
«Здобувши вольову перемогу, ми виграли лише одну гру. Команда знаходиться в доброму фізичному стані, щоб завершити чемпіонат без втрат », - заявив Карвальял після зустрічі. Відзначивши так само хорошу гру Ізмайлова.
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 419 | Додав: Roland | Теги: ізмайлов, Спортинг, Чемпіонат Португалії | Рейтинг: 0.0/0