Головна » 2012 » Березень » 1 » Ізраїль - Україна - 2:3. Перемога імені Ярмоленко
10:02
Ізраїль - Україна - 2:3. Перемога імені Ярмоленко
Андрій Ярмоленко, зБ Ізраїлю, зБ Україна (футбол), Товариські матчі, Чемпіонат УкраїниФарт - є фарт. Щоб не говорили, а у збірних Блохіна - це практично такий же невід'ємний атрибут, як м'яч з тризубом на емблемі ФФУ. Один момент - два голи, причому забиті не після цього моменту. Таким вийшов перший тайм «синьо-жовтих» проти «біло-блакитних». На 17-й хвилині Андрій Ярмоленко заплела в своїх і чужих ногах, впав у штрафному ізраїльської збірної, за що польський арбітр Шимон Марциняк призначив пенальті. Олег Гусєв розвів м'яч і воротаря Авата по різних кутах. А на останніх секундах тайму захисник подарував м'яч Ярмоленко перед своїй штрафній, той віддав на неприкритого Коноплянку і той чітко пробив у дальній кут. Це що стосується забитих м'ячів, але куди небезпечніше виглядав шанс Девіча, не реалізував вихід один на один з воротарем. У свою чергу, біля воріт Шовковського було набагато більше небезпеки. Сильний поривчастий вітер з дощем і тремтячим снігом приводив до помилок нашого воротаря на виході, однак негода заважала і супернику результативно завершити атаку. Не було чіткого взаєморозуміння і у одноклубників Михалика - Хачеріді, що склала пару центральних захисників. Тарас частенько програвав позицію і не встигав за своїми опонентами.
Тим не менш, в перерві Блохін замінив не Мехаліка, а Хачеріді на Мандзюка і незабаром захисник «Дніпра» привіз собі пенальті, рукою зупинивши м'яч. Хемед з «точки» пробив без шансів для Диканя. Проте вже через п'ять хвилин українці відновили свою перевагу. Фланговий простріл Алієва з центру штрафного в дотик завершив Ярмоленко. Втім, всього через хвилину ще одна помилка центральних захисників призвела до того, що Цукор виявився віч-на-віч з українським воротарем і точно пробив у нижній кут - 2:3. Після цього гра пішла на зустрічних курсах, ізраїльтяни все рідше стали великими силами повертатися в оборону, прагнучи в атаці знайти своє щастя. Блохін, до цього спокійно спостерігав за подіями з лави запасних, став все більше підбігати до бічної лінії, голосно окріківая і наставляючи підопічних. І хоча у другому таймі вже українці значно перевершували суперника по гольовим моментам, особливо за участю Алієва, однак забити більше не зуміли. Для перемоги вистачило зачепила першого тайму.
2012. Товариські матчі збірних.

Ізраїль - Україна - 2:3 (0:2)
Голи: Гусєв О., 17 (пенальті) (0:1); Коноплянка, 45 (0:2); хемед, 55 (пенальті) (1:2); Ярмоленко, 61 (1:3); Цукор Б., 63 (2:3)
Ізраїль: Ават; Шпунгін (Габай, 63); Бен-Даян Д. (Цедек, 87); Гершон; Бен-Хаїм; Бенаюн (Цукор Б., 46); Натхо; Рафаеля (хемед, 46); Меліксон; Коен А . (Дамар, 75); Барда (Захаві Е., 46)
Україна: Шовковський (Дикань, 46); Селін; Хачеріді (Мандзюк, 46), Михалик, Тимощук; Девіч (Алієв, 46), Гусєв О. (Бутко, 93), Ярмоленко; Ротань (Гармаш, 76); Воронін (Мілевський , 46); Коноплянка
Попередження: Бен-Хаїм, 72; Гершон, 82 - Гусєв О., 44
Категорія: Збірна України | Переглядів: 778 | Додав: Roland | Теги: Андрій Ярмоленко, зБ Україна (футбол), зБ Ізраїлю, Товариські матчі, чемпіонат україни | Рейтинг: 0.0/0