Головна » 2011 » Серпень » 4 » Як Марсель розгромив МанЮнайтед - 8:02
09:57
Як Марсель розгромив МанЮнайтед - 8:02
Манчестер Юнайтед, Олімпік Марсель, Товариські матчі, Благодійність, новини, новости, новости футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новиниУ благодійному матчі з ініціативи колишнього воротаря марсельців Паскаля Ольмета "Олімпік" зустрівся з "Манчестер Юнайтед". Весь збір від гри надійде у фонд "Un Sourire, Un Espoir залити La Vie" на допомогу хворим дітям.
Після нічийного першого тайму французький клуб, значно підсиливши склад у перерві, влаштував команді Фергюсона формений розгром - 8:2. Відзначимо, що в складі "МЮ" з основних футболістів виступали тільки Патріс Евра, Кріс Смоллінг і Пак Чжі Сун. У воротах у першому таймі стояв чемпіон світу Фаб'єн Бартез, який у різний час грав і в "МЮ", і в "Марселі", а в другому - екс-нападник збірної Франції Давид Жинола.
Товариський матч

Марсель - Манчестер Юнайтед 8:2 (2:2)
Голи: Нікула, 15, Айю, 32, 62, Шейру, 48, 84, Діарра, 59, Ремі, 69, 81 - Уелбек, 36, Клеверлі, 38.
Марсель: Брасільяно (Манданда, 46), Аспілікуета (Морел, 46), Нікула (М'Боу, 66), Мбіа (Фанні, 46), Сабо (Діавара, 46), Сіссе (Шейру, 46), Каборе (Діарра, 46), Амальфітано, Гаді, Омраном (Гонсалес, 46), Айю (Ремі, 46).
Манчестер Юнайтед: Бартез (Жинола, 46), Смоллінг, Малкуа, Джонс, Евра, Мансурі, Бельхаід, Бельхазуані, Клеверлі, Пак, Уелбек.
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 493 | Додав: Roland | Теги: Новости футбола, Футбол, Товариські матчі, Манчестер Юнайтед, футбольные новости, Новости, футбольні новини, новини, благодійність, Олімпік Марсель | Рейтинг: 0.0/0