Головна » 2010 » Травень » 6 » Як з героя перетворитися на антигероя, і навпаки
05:55
Як з героя перетворитися на антигероя, і навпаки
Ворскла, Оболонь, футбол, чемпіонат україни, премєр лігаВорскла, Оболонь, футбол, чемпіонат україни, премєр лігаУ матчі 29-го туру столичної «Оболоні» протистояла полтавська «Ворскла» Миколи Павлова. Обидві команди цей сезон вже відверто дограють, і єдине, за що ведуть боротьбу команди - це підсумкове 10-е місце в турнірній таблиці. І «Оболоні», і «Ворксле» потрібно було реабілітуватися перед своїми вболівальниками, які вже протягом довгого часу ніяк не можуть побачити перемогу своїх улюбленців.
У тренера киян Сергія Ковальця зараз величезні проблеми зі складом, особливо це стосується нападників. Із заявлених на матч гравців, лише Павло Онисько був номінальним форвардом, а коли на 12-й хвилині матчу і він був змушений залишити поле через травму, то ситуація в атаці і зовсім стала катастрофічною. У полтавчан була лише одна втрата в складі, за перебір жовтих карток матч пропускав Арменд Даллку, якого змінив на полі Геннадій Медведєв.
Початок зустрічі залишився за гостями, які відразу притисли «пивоварів» до їхніх воріт. Найактивнішим у перші хвилини був Денис Кулаков, який постійно проривався по правому флангу і робив небезпечні передачі в штрафну площу. Одна з таких подач могла закінчитися голом, якби не самовіддана гра захисника, який у підкаті виніс м'яч за межі поля. Класно пробивав здалеку Олег Краснопьоров, удар якого не став проблемою для Олександра Рибки, який зайняв місце у воротах «Оболоні» у цьому матчі.
«Оболонь» оборонялася-оборонялася, але саме кияни втратили найреальніший шанс вийти вперед. Сергій Сибіряков втік один на один з Сергієм Долганським, і лише майстерність голкіпера «Ворскли» не дозволило хавбеку «пивоварів» відкрити рахунок. Після цього моменту, який отримав травму Онисько замінив Артем Мірошниченко.
«Оболонь» все частіше почали турбувати захисні редути полтавчан, так, на початку другої 20-хвилинки Сергій Яворський відгукнувся на передачу Олега Мазуренка, але із забійної позиції примудрився пробити вище воріт. До кінця першої половини зустрічі команди більше так і не змогли створити реальних загроз для взяття воріт, і на перерву пішли з нулями на табло.
У перерві Микола Павлов провів цікаву заміну, змінивши Григорія Ярмаша, який в основному зосереджений на захист, і випустивши ще одного нападаючого Ахмеда Янузі, і, як показав подальший розвиток матчу, тренер «Ворскли» з цією заміною не прогадав.
На початку другого тайму добре вривався у штрафну Василь Сачко, який і зовсім не був помітний у першій половині гри, але замість того, щоб пробити по воротах, нападник полтавчан віддав передачу назад, і гострота атаки зникла. Команди грали в нудний футбол до закінчення години ігрового часу, до тих пір, поки Денис Кулаков не вивів «Ворсклу» вперед. Янузі вивів Кулакова на ударну позицію, і правий півзахисник «зелено-білих» чи то ударом, чи то навісом закинув м'яч за комір Рибці. Цей м'яч нагадав гол «гірники» Даріо Срна в матчі з «пивоварами», тільки на цей раз відстань до воріт було трохи менше, але, як і в тому матчі, Рибка не виручив.
Після забитого гола команди почали дуже багато порушувати правила, правда, суддя не завжди помічав порушення правила. Ще й Микола Павлов розжарює атмосферу на полі. «Кращий друг» тренера «Ворскли» Віталій Годулян добрався до нього, навіть перебуваючи на матчі в якості четвертого резервного арбітра, і дав сигнал головному судді Михайлу Родіоненко, що Павлова треба видаляти. На щастя для наставника полтавчан арбітр його пожалів, зробивши лише усне попередження.
Йован Маркоскі зобов'язаний був подвоювати рахунок, після того, як сербський легіонер обіграв трьох захисників і опинився один перед воротами, але його удар прийшовся поруч зі штангою. Гра йшла до того, що «Ворскла» здобуде мінімальну перемогу, але все змінилося за чотири хвилини до фінального свистка. М'яч після прострільну передачу з лівого флангу влучив у руку Денису Кулакову, який повернувся у власну штрафну, щоб допомогти своїй команді. Суддя, витримавши паузу величезну, вказав на «точку», яку впевнено реалізував капітан «пивоварів» Андрій Конюшенко.
Павлов відразу замінив Маркоскі, випустивши на поле Олексія Чичикова, і ця заміна стала ключовою в матчі. На останній доданій арбітром хвилині Чичиков увірвався в штрафну, недозволеним прийомом був зупинений захисниками «Оболоні», і суддя цього разу без роздумів дав свисток. Так як штатний пенальтист Маркоскі був замінений, то всю відповідальність узяв на себе Кулаков. Удар Дениса був і сильним і точним, але тут вже вище всяких похвал зіграв Олександр Рибка, який у стрибку відбив удар з 11-и метрової позначки.
У результаті, суддя дав фінальний свисток, який зафіксував, що матч між «Оболонню» та «Ворсклою» закінчився з рахунком 1:1. І, як показала гра, цей рахунок цілком і повністю відображає те, що відбувалося в цьому матчі. Олександра Рибку, якого вболівальники освистували після пропущеного м'яча, після відбитого пенальті готові були носити на руках, а Денис Кулаков, який був найактивнішим в матчі і вивів «Ворсклу» вперед, за останні п'ять хвилин перетворився на антигероя, заробивши пенальті у власні ворота, і не реалізував удар з «точки» у ворота «Оболоні».
Метеріали: Сергій КУРДАС
«Оболонь» - «Ворскла» - 1:1
Андрій Конюшенко, 85, з пенальті - Денис Кулаков, 60
«Оболонь»: Олександр Рибка, Андрій Конюшенко, Павло Онисько (Артем Мірошниченко, 14), Олег Мазуренко (Валерій Куценко, 68), Володимир Олефір, Євген Лозинський, Рінар Валєєв, Сергій Рожок, Сергій Сибіряков, Сергій Яворський, Євген Зарічнюк (Юрій Путраш, 66)
«Ворскла»: Олександр Матвєєв, Василь Сачко (Олексій Чичиков, 87), Йован Маркоскі (Артем Громов, 89), Григорій Ярмаш (Ахмед Янузі, 46), Володимир Чеснаков, Геннадій Медведєв, Дебатік Цуррі, Денис Кулаков, Дмитро Єсін, Олег Краснопьоров, Сергій Долганський
Олег Мазуренко, 38. Артем Мірошниченко, 71. Сергій Рожок, 79. - Олександр Матвєєв, 63.
На 93-й хвилині пенальті не реалізував Олексій Чичиков («Ворскла»)
Глядачів: 2.500
Оцінка поля: 4
Чесна гра: 7,500 - 8,000
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 543 | Додав: Roland | Теги: Футбол, чемпіонат україни, Оболонь, Ворскла, Премєр ЛігА | Рейтинг: 0.0/0